modoko dudullu

modoko dudullu

Modoko, İstanbul Dudullu'da 150 bin metrekare alanda 350 mağaza ile faaliyet gösteriyor. Modoko Başkanı Özçelik, "Toplam 7 kata kadar yasal inşaat yapma hakkı kazanıldı" dedi.

Ataşehir Yukarı Dudullu imar uygulaması askıya çıktı!

İstanbul İli Ataşehir İlçesi Yukarı Dudullu Mahallesinde 3194 Sayılı İmar Kanunu’nun 18. Maddesi Hükümlerince Hazırlanan İmar Uygulamasına İlişkin Askı Tutanağı yayınlandı.

Ümraniye Aşağı Dudullu Mahallesi 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıda! 

Ümraniye ilçesi, Aşağı Dudullu Mahallesi, 7448 ve 7449 parsellere ilişkin 1/5000 ölçekli 25.09.2020 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıktı.

Dudullu-Bostancı Metro Hattı 2022'de hizmete açılacak!

2016'da inşasına başlanan Dudullu Bostancı Metro Hattı'nın 2022'de hizmete açılacağı açıklandı.

Ümraniye Yukarı Dudullu 1/5000 ve 1/1000 ölçekli plan tadilatı askıda!

Ümraniye ilçesi, Yukarı Dudullu Mahallesi, (1208 ada, 5 parsel) Organize Sanayi Bölgesi Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'ne ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli 19.11.2020 tasdik tarihli Nazım ve Uygulama İmar Planı tadilatı askıya çıktı.

Dudullu-Bostancı metro hattı ne zaman açılacak?

İstanbulluların merakla beklediği Dudullu-Bostancı metro hattı inşaatında son durum ne?

Dudullu-Bostancı Metro Hattı 2021'de açılacak! 

Anadolu Yakası'nda ulaşımını önemli şekilde rahatlatması planlanan Dudullu-Bostancı Metro Hattı 2021'de açılıyor...

Ataşehir Yukarı Dudullu için riskli alan kararı!

İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Yukarı Dudullu Mahallesi sınırları içerisinde bulunan bazı alanlar "riskli alan" ilan edildi.

Dudullu-Bostancı Metro Hattı'nın yapımına yeniden başlandı!

Dudullu-Bostancı Metro Hattı Başlangıç Töreni, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun katılımıyla gerçekleşti.

Dudullu-Bostancı Metro Hattı 2021'de açılıyor!

Bostancı – Dudullu arasını 21 dakikaya düşürmesi planlanan Dudullu-Bostancı Metro Hattı'nda çalışmalara yeniden başlandı. Saatte tek yönde 44 bin 400 yolcu taşınabilecek hattın 2021'de açılması planlanıyor.

Ümraniye Yukarı Dudullu Mahallesi 3 ada 32 parsel plan tadilatı askıda!

Ümraniye İlçesi, Yukarı Dudullu Mahallesi, 3 ada, 32 parselin bir kısmına ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıya çıkarıldı...

Dudullu-Bostancı Metrosu'nun yapımına yeniden başlandı!

Bostancı – Dudullu arasını 21 dakikaya düşürmesi beklenen Dudullu-Bostancı Metrosu'nun yapımına yeniden başlandı. Yüzde 70’i tamamlanan hattın 2021 yılında hizmete açılması planlanıyor.

Modoko yurtdışına AVM’yle açılacak!

Modoko, İstanbul Sanayi Odası ve TİM'in de desteğiyle mobilya üreticilerini yurtdışına taşımak için harekete geçti. Devletten alacağı kira desteğiyle yurtdışında AVM kiralamayı planlayan Modoko, kurulacak şirket aracılığıyla pazarlama ve lojistiği elden yürütecek…

Bostancı-Dudullu Metro Hattı ne zaman açılacak?

Bostancı-Dudullu Metro Hattı'nın ne zaman açılacağı Anadolu Yakası'nda oturan vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Peki Bostancı-Dudullu Metro Hattı ne zaman açılacak?

modoko dudullu Haberi

modoko dudullu

Alışveriş Merkezi (AVM) haline gelmek için imar planı tadilatı işlemleri devam eden, hatta inşaat uygulama projeleri bile hazır olan Modoko, 7 yıllık mücadelesini kazandı. 

Modoko Başkanı Etem Özçelik hem var olan imar durumunu yüzde 100 mevcut binaları metrekare ilave imar kazandıklarını belirterek "Toplam 7 kata kadar yasal inşaat yapma hakkı kazanıldı"...