Mohamed Al Tabba

Mohamed Al Tabba

Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi, Abdennaser Sadek, Fawaz Altabaa, Mohamed Al Tabba, Alaa Sadek ortaklığıyla 160 bin TL sermaye ile 15 Ocak'ta Esenyurt, Sultaniye Mahallesi'nde kuruldu.

Dwidari Group Gayrimenkul Alım Satımı Ve Müteahhitlik Hizmetleri İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Dwidari Group Gayrimenkul Alım Satımı Ve Müteahhitlik Hizmetleri İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti. bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mohamed Najıb Dwıdarı tarafından kuruldu.

Al Kimma Gıda İnşaat Otomotiv Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Kimma Gıda İnşaat Otomotiv Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mohamed K.M. Mohammed, Zeyad Alakhwan ve Zaid A.F. Al Azzawi tarafından kuruldu.

Al Andalus Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Andalus Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 600 bin TL sermaye bedeli ile Ezzeddin S.B. Al Ekkari, Fahd Ezzeddin S. Al Ekkari ve Mohamed E.S. Elakkari ortaklığında kuruldu. 

Halys Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Halys Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Saad Ahmed Mohamed Al-Awlaqı tarafından kuruldu.

Aldalil Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aldalil Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Başakşehir'de M.Mohamed Alı Rohoma ve Yasin Koyuncu  ortaklığında kuruldu. 

Şark Gülü İnşaat Tekstil İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şark Gülü İnşaat Tekstil İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi  bugün Esenler'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Hadı Alkhatıb, Noman  Alkhatıb, Sadek  Khatıb, Maher Zeaıter ve Mohamed Al Khatıb ortaklığında kuruldu. 

Al Kassaby Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Kassaby Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Ahmed ve Mohamed Elkasabı ortaklığında kuruldu.

Event Emlak İnşaat Oto Alım Satım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Event Emlak İnşaat Oto Alım Satım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Omer Yosıff ve Mohamed Youssef ortaklığında kuruldu.

Hawarneh İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hawarneh İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Mohamed Al Keek ve Loay Hawarnef ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Algawaher İnşaat Geliştirme Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Algawaher İnşaat Geliştirme Ve Genel Ticaret Limited Şirketi Mahmoud Hennewı, Osama Albrejawı ve Eyad Al Tabba ortaklığında 180 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Al Manazel Al Asrya Organizasyon Gayrimenkul Turizm İthalat İhracat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Manazel Al Asrya Organizasyon Gayrimenkul Turizm İthalat İhracat Ve Ticaret Limited Şirketi Mohamed Beşşa Barakeh ve Raıd Barakeh ortaklığında 300 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Alyousef Gayrimenkul Ve İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alyousef Gayrimenkul Ve İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli’de 120 bin TL sermaye bedeli ile Mohamed Al Yousef ve Alı Mohammad Alı Salama ortaklığında kuruldu.

Al Bawabah Ticaret Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm Sağlık Ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Al Bawabah Ticaret Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm Sağlık Ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi Amer Abdelrehım Mahmoud Ali , A. A. I. Mohamed A. A. İsmail Mohamed ve M. A. Y. Awadalla ortaklığında 200 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Mohamed Al Tabba Haberi

Mohamed Al Tabba

Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi, Abdennaser Sadek, Fawaz Altabaa, Mohamed Al Tabba, Alaa Sadek ortaklığıyla 160 bin TL sermaye ile 15 Ocak'ta Esenyurt, Sultaniye Mahallesi'nde kuruldu. 


Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. 3-Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve...