Muğla Menteşe TOKİ kura sonuçları isim listesi 948 konut

Muğla Menteşe TOKİ kura sonuçları isim listesi 948 konut

TOKİ Muğla kura sonuçları Şubat 2020 sorgulama ile ilgili merak edilen detaylar haberimizde yer alıyor. Muğla TOKİ projelerinde toplam 1.000 adet konut bulunuyor.

TOKİ Muğla kura çekilişi ne zaman 2020? 

TOKİ Muğla kura çekilişi ne zaman 2020 sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. TOKİ Muğla kura çekimi ne zaman yapılacak? TOKİ Muğla kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ 100 bin konut Muğla kura çekimi sonuçları isim listesi 2020!

TOKİ 100 bin konut Muğla kura çekimi sonuçları isim listesi 2020 haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutlar 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

TOKİ Muğla kura sonuçları 2020 isim isim tam liste!

TOKİ Muğla kura sonuçları 2020 isim isim tam liste haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

Muğla Menteşe TOKİ kura sonuçları isim listesi 948 konut!

Muğla Menteşe TOKİ kura sonuçları isim listesi 948 konut henüz açıklanmadı. Projede yer alan konutların fiyatları 145 bin 364 TL'den başlıyor.

Muğla Menteşe'de kırsala yönelik konut tip projesine 210 başvuru!

Muğla Menteşe Belediyesi tarafından kırsal mahallelerde ev yapmak isteyen vatandaşlar için hazırlanan tip proje uygulamasına 210 başvuru yapıldı.

Gülşen Muğla'ya yerleşti!

Bir süredir İspanya'da yaşayan popçu Gülşen pandemi nedeniyle Türkiye'ye dönüş yaptı. Popçu Muğla'nın Menteşe köyünde izole bir yaşam sürecek.

TOKİ Muğla Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili 12 soru!

Muğla'nın Menteşe ilçesi Akyaka Mahallesi'nde TOKİ tarafından Küçük Sanayi Sitesi yapılacağı iddiaları meclis gündemine taşındı. CHP'li Alban, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Muğla'da 51 kamu lojmanı 11.8 milyon TL'ye satılıyor!

Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Daire Başkanlığı Menteşe Emlak Müdürlüğü tarafından 51 adet kamu lojmanı 11 milyon 825 bin TL'ye satılıyor.

Muğla'da 25.8 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Muğla Fethiye ve Menteşe'de yer alan 4 adet gayrimenkulü 25 milyon 841 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Muğla Menteşe'deki bazı bölgeler kesin korunacak hassas alan ilan edildi!

Muğla İli, Menteşe ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı bölgelerin kesin korunacak hassas alan olarak ilan edilmesi hakkında karar bugünkü 31169 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Muğla Büyükşehir'den Menteşe Arasta’ya 2.1 milyar TL'lik tarihi dokunuş!

Muğla arasta bölgesinde bulunan tarihi Yağ Hali yeniden canlanıyor. Yüzde 51’lik kısmı tamamlanan Yağ Halinde taş duvar örüm işleri tamamlanırken, bodrum katta seramik döşemesi, kapı montajı ve badana işlemleri de tamamlandı.

Muğla Seydikemer'deki Eşen Camisi restore edilecek!

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde bulunan ve 148 yıl önce inşa edilmiş olan Eşen Camisi'nin restorasyonuna başlandı...

Menteşe Devlet Hastanesi hizmete açıldı!

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hizmete girmesinin ardından atıl kalan ve daha sonra tadilata giren Menteşe Devlet Hastanesi de açıldı.

Muğla Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi'nin yüzde 90'ı tamamlandı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi inşaatını inceledi.

TOKİ'den Muğla'da doğayla iç içe bir yerleşim!

Muğla Menteşe'de 200 dönümlük alan üzerine kurulan Emirbeyazıt Toplu Konutları, sakinlerine konforlu ve kaliteli bir yaşam sunuyor...

Muğla'da arazi davası protestosu!

Muğla Marmaris'e bağlı üç mahallenin sakinleri, yıllardır süren arazi davalarında aleyhlerine verilen karara tepki gösterdi...

Muğla Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi inşaatında son durum!

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş şehir merkezinde devam eden yatırımları denetleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Muğla Menteşe TOKİ kura sonuçları isim listesi 948 konut Haberi

Muğla Menteşe TOKİ kura sonuçları isim listesi 948 konut

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 100 bin konut için geçtiğimiz aylarda düğmeye bastı. 

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmayı sürdüren TOKİ Muğla'da da 100 bin konut kapsamında 1.000 adet yeni konut inşa edecek.

Kura heyecanının başladığı TOKİ 100 bin konut Muğla 2020 projeleri şu ilçelerde hayata geçirilecek;  Muğla Merkez, Kavaklıdere, Milas ve Seydikemer. 

TOKİ Muğla kura sonuçları Şubat 2020 sorgulama!
TOKİ Muğla kura sonuçları Şubat 2020 sorgulama ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Projedeki konutlar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. yer alan daireler 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. 


TOKİ Muğla 100 bin konut fiyatları
TOKİ 100 bin konut Muğla 2020 projesinde 2...