Muğla Milas arda fiyatları 2016

Muğla Milas arda fiyatları 2016

Muğla Milas Belediye Başkanlığı, İsmetpaşa ve Ören'de bulunan 4 arsayı satışa çıkardı. İhalesi 10 Kasım'da gerçekleşecek arsaların toplam bedeli 9 milyon 607 bin 900 TL olarak belirlendi.

Muğla Milas'taki konak ve hanlar restore edilecek: Osmanlı köyü olacak!

Muğla Milas'taki kaderine terk edilen Osmanlı’nın izlerini taşıyan konak ve hanların restore edilerek kültür turizmine kazandırılması planlanıyor...

Milas'ta hastane binasının tahliyesi meclis gündeminde!

Muğla'nın Milas ilçesindeki bir hastane binası meclis gündemine taşındı. CHP'li Özcan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Milas OSB'de revizyon imar uygulaması ihalesi yapıldı!

Muğla'nın Milas ilçesi OSB'nin revizyon imar uygulaması için yapılan ilk ihaleye 9 haritacılık firması teklif verirken ikinci ihaleye 5 firma katıldı.

Muğla'daki 1584 kaçak yapının yıkımı tamamlanıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının denetimlerinde Muğla'daki imar barışına aykırı yapılar tespit edilip, yıkımı gerçekleştiriliyor. Bodrum, Marmaris, Milas, Ortaca ve Fethiye başta olmak üzere tüm ilçelerde belirlenen 1584 kaçak yapının yıkımı tamamlanıyor.

Aydın ve Muğla'da 6.3 milyon TL'ye yapım karşılığı kiralama ihalesi!

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü Aydın Efeler ve Muğla Milas'ta 6 milyon 322 bin 867 TL bedelle yapım karşılığı kiralama işi ihale edecek.

TOKİ Muğla Milas 2. Etap kura sonuçları 9 Haziran 2020 listesi!

TOKİ Muğla Milas 2. Etap kura sonuçları 9 Haziran 2020 listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Muğla Milas 2. Etap kura sonuçları 9 Haziran 2020 listesi ve TOKİ Milas 2. Etap kura sonucu 2+1 ve 3+1...

TOKİ Muğla Milas 2. Etap kura çekilişi bugün gerçekleştirilecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Muğla Milas 2. Etap projesinde yer alan konutların kura çekilişi bugün gerçekleştirilecek.

Muğla'da Molla İbrahim Koyu'ndaki kaçak yapı yıkıldı!

Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından kontrol belgesi iptal edilmesinden sonra Milas Belediyesi tarafından mühürlenen Molla İbrahim Koyu'ndaki kaçak bina yıkıldı.

Muğla Molla İbrahim Koyu’ndaki kaçak yapılaşma pes dedirtti!

Muğla Milas'ta bulunan Mazı Köyü’nün eşsiz koyu Molla İbrahim Koyu’nda beton yapılaşma bu kadarına pes dedirtti.

Muğla'da inşaat işçisinin ayağına demir saplandı!

Muğla Milas'ta inşaatta ayağına demir parçası saplanan işçi 75. Yıl Milas Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Milas'ta 11.1 milyon TL'ye icradan satılık zeytinlik!

Milas Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu, Muğla İli, Milas İlçesi, Kıyıkışlacık Mahallesi 394 Ada, 721 Parselde yer alan zeytinliği 11 milyon 146 bin 782 TL'ye icradan satıyor...

Muğla'da 18.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Milas İcra Dairesi Müdürlüğü, Muğla İli, Milas İlçesi, Bozalan Mahallesi 1895 parselde yer alan arsayı 18 milyon 242 bin 798 TL'ye icradan satıyor...

Muğla'da 6.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Muğla Milas'ta yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı.

Muğla Milas arda fiyatları 2016 Haberi

Muğla Milas arda fiyatları 2016

Muğla Milas Belediye Başkanlığı, İsmetpaşa ve Ören'de bulunan 4 arsayı satışa çıkardı. İhalesi 10 Kasım'da gerçekleşecek arsaların toplam bedeli 9 milyon 607 bin 900 TL olarak belirlendi.


TAŞINMAZLAR SATILACAKTIR

Milas Belediye Başkanlığından:


Muğla İli Milas İlçesi Mülkiyeti Belediyemize ait olan ve aşağıda listede Mahallesi, Ada Parsel Numaraları, tapudaki vasfı, yüz ölçümü, muhammen bedeli ve geçici teminat tutarı belirtilen taşınmaz 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 36. Maddesi gereği Kapalı Teklif İhale Usulü ile satılacaktır.

İhale konusu taşınmazların satış işlemi işinin ihalesi 10.11.2016 Perşembe günü saat 13.30’da (Milas Belediyesi Ana Hizmet Binası, Belediye Başkanlığı Makam Odasında) Belediye Encümeni huzurunda yapılacaktır.

Şartname mesai saatleri içinde Belediye Emlak İstimlak Müdürlüğünden temin edilebilir ve ilan panolarında görülebilir.

İstekliler Tekliflerini şartnameye uygun olarak hazırlayarak en geç 10.11.2016 tarih ve 13.30’a kadar...