mustafa helvacıoğlu kimdir

mustafa helvacıoğlu kimdir

Edirne Keşan'da Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılacak konutlara dair açıklama yapan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu,“Keşan olarak hedefimiz en az 1000 konut. Bunu TOKİ’yle, Kentsel Dönüşümle ve kendi imkanlarımızla kademe kademe gerçekleştireceğiz.” dedi...

Mustafa Tercan kimdir?

Esas Holding CFO’su Mustafa Tercan kimdir? Mustafa Tercan hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mustafa Tercan'ın biyografisi...

Keşan'a 1000 yeni konut!

Edirne Keşan'da Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılacak konutlara dair açıklama yapan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu,“Keşan olarak hedefimiz en az 1000 konut. Bunu TOKİ’yle, Kentsel Dönüşümle ve kendi imkanlarımızla kademe kademe gerçekleştireceğiz.” dedi...

Mustafa Levent Sungur kimdir?

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve TOKİ Başkan Yarcımdısı Mustafa Levent Sungur kimdir? Mustafa Levent Sungur daha önce hangi görevlerde bulundu?

Keşan Belediye Meclisi'nin gündeminde imar var!

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu başkanlığında düzenlenen Keşan Belediye Meclisi’nin Kasım Ayı Toplantısı'nda imar planları görüşüldü.

Mustafa Teksoy kimdir?

Teksoy Yapı'nın ikinci kuşak yöneticilerinden Mimar M.Sc. Mustafa Teksoy kimdir? Mustafa Teksoy daha önce hangi işlerde görev aldı?

Mustafa Necati Işık kimdir?

Mustafa Necati Işık, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan adayı oldu. Peki, Mustafa Necati Işık kimdir? Mustafa Necati Işık, bugüne kadar hangi işlere imza attı? 

Mustafa Demir kimdir?

Bayındırlık Eski Bakanı Mustafa Demir, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti'den Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Peki, Mustafa Demir kimdir? Mustafa Demir, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mustafa Kuran kimdir?

Asrın Konakları projesini hayata geçiren Kuran Şirketler Topluluğu'nun kurucusu Avukat Mustafa Kuran kimdir? Mustafa Kuran, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mustafa Hakan Özelmacıklı kimdir?

Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı kimdir? Mustafa Hakan Özelmacıklı, bugüne kadar sektörde hangi işlere imza attı?

Mustafa Tuna kimdir? 

Ankara’nın yeni belediye başkanı Mustafa Tuna oldu. Peki Mustafa Tuna kimdir?  Mustafa Tuna hangi görevlerde bulundu? İşte Mustafa Tuna 'lının hayatı...

Mustafa Selmanpakoğlu kimdir?

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Onur Kurulu Üyesi Mustafa Selmanpakoğlu kimdir? Mustafa Selmanpakoğlu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Mustafa Selmanpakoğlu..

Mustafa Koç kimdir?

İstanbul Riva'da golf sahası yapan Mustafa Koç, 4 Nisan 2003 tarihinden beri Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı. Mustafa Koç ve Caroline Koç çifti golfe tutkunluğu ile biliniyor..

Mustafa Ilıcalı kimdir?

2008 yılı itibariyle de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı danışmanlığı görevinde bulunan Mustafa Ilıcalı kimdir? Mustafa Ilıcalı, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Mustafa Ilıcalı..

mustafa helvacıoğlu kimdir

mustafa helvacıoğlu kimdir mustafa helvacıoğlu kimdir

Edirne Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan’a TOKİ tarafından toplu konut yapılması konusundaki gelişmelere dair açıklamalar yaptı. 

Başkan Helvacıoğlu,"TOKİ tarafından 100 bin konutla ilgili Edirne’ye 210 tane, Lalapaşa’ya da 90 adet konut yapılacak. Keşan Belediyesi’nin TOKİ’yle kentsel dönüşüm anlamında çalışması var. Bunun içinde de 1000’e yakın konut var. TOKİ’ye bu konuda yer teslimi ile ilgili çalışma hazırlıyoruz. Vekilimizle birlikte TOKİ’ye gideceğiz. Dönemimizde en kısa zamanda TOKİ Keşan’a ev yapacak. Bunun dışında belediye olarak TOKİ modeliyle 200-250 adet yılbaşından sonra kooperatif modeliyle BELKOOP, ATAKENT gibi bir sistemle kendi arazimize konut yapımı çalışmasını da başlatacağız. Sosyal konut anlamında, orta gelir anlamında ve dar gelirliler için ilçemize evler kazandıracağız." dedi.

Keşan Online'da yer alan habere göre, TOKİ’nin Edirne’ye ilerleyen dönemde de konut yapımına...