N5 Suites ulaşım

N5 Suites ulaşım

Özyurtlar İnşaat imzası taşıyan N5 Suites projesinde teslimlerin 6 ay sonra yapılması öngörülüyor. Projede 3 bin TL kira getirisi alıcıları bekliyor.

Özyurtlar İnşaat N5 Suites konut fiyatları!

Özyurtlar İnşaat N5 Suites konut fiyatları haberimizde yer alıyor. Beylikdüzü'nde inşa ediliyor olan Özyurtlar N5 Suites projesinde daire teslimlerinin Haziran 2015 yılında yapılması planlanıyor...

N5 Suites satış ofisi!

N5 Suites satış ofisi telefon numarası 444 40 27. Beylikdüzü'nde yükselen proje 330 bağımsız üniteden oluşuyor...

N5 Suites Beylikdüzü iletişim!

N5 Suites Beylikdüzü iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası ve web sitesi haberimizin içerisinde yer alıyor

N5 Suites fiyat listesi!

N5 Suites fiyat listesi kapsamında konutların metrekareleri ve detaylı fiyat listesi haberimizin içinde yer alıyor

N5 Suites Beylikdüzü nerede?

Otel odasının, dairelerin ve dükkanların yer aldığı N5 Suites Beylikdüzü nerede sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor...

N5 Suites projesinde teslim heyecanı!

Özyurtlar İnşaat, N5 SuitesOtel+Residence projesini yatırımcısıyla buluşturuyor N5 Suites projesinde teslim heyecanı başladı.

Özyurtlar İnşaat N5 Suites'in yüzde 80'i satıldı!

Özyurtlar İnşaat'ın N5 Suites Otel+Residence projesi için düzenlediği Yatırımın En Kazançlı Formülü kampanyası yoğun ilgi gördü. Ekim ayı boyunca satışa sunulan 73 dairenin yüzde 80'ine denk gelen 60'ı satıldı.

N5 Suites'te 3 lira kira garantili daireler!

Özyurtlar N5 Suites projesinde 60 ay yüzde O faizle konut sahibi olunabiliyor. Esenyurt N5 Suites projesinde 229 bin TL'den başlayan daireler 3 bin TL'ye kiralanabiliyor.

N5 Suites'te 60 daire satıldı!

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta yaptığı N5 Suites Otel ve Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenlendi, İlgi gören kampanya ile 1 ayda satışa sunulan 73 daireden 60'ı satıldı.

N5 Suites Esenyurt'un yüzde 80'i satıldı!

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta hayata geçirdiği N5 Suites Otel + Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenledi. Seçim öncesi olmasına rağmen büyük ilgi gören kampanyada satışa sunulan 73 dairenin 60 tanesi satıldı.

Özyurtlar İnşaat’ın N5 Suites Otel+Residence projesinin yüzde 80'i satıldı

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’ta hayata geçirdiği N5 Suites Otel + Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenledi

N5 Suites projesinin yüzde 80’i satıldı!

Özyurtlar İnşaat’ın N5 Suites Otel+Residence projesi için düzenlediği “Yatırımın En Kazançlı Formülü” kampanyası yoğun ilgi gördü. Seçim öncesine denk gelen ekim ayı boyunca tam 60 daire satıldı.

N5 Suites Özyurtlar'da 229 bin TL'ye!

Sınırlı sayıda kalan daireler için fırsatların devam ettiği N5 Suites Özyurtlar İnşaat imzasıyla yükseliyor. Projede daire fiyatları 229 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

N5 Suites'ten daire alanlar ticari tapuya sahip oluyor!

Özyurtlar İnşaat, N5 Suites Otel+Residence projesinden ev almak isteyenler için 'yeni bir kampanya başlattı. Buna göre daire alanlar ticari tapuya sahip oldukları için oturmadıkları ya da kullanmadıkları dönemde evlerini kiraya verebilecek.

Özyurtlar İnşaat N5 Suites'te kampanya!

N5 Suites'te dairelerin 6 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. Konum olarak metrobüs durağına 2 dakika uzaklıkta bulunan projede 3 bin TL kira getirişi alıcıları bekliyor.

Özyurtlar N5 Suites'te vade farksız taksit!

Özyurtlar İnşaat tarafından gerçekleştirilmekte olan N5 Suites projesinde 229 bin liradan başlayan konutların 3 bin lira kira getirisi ile alıcıları bekliyor..

Özyurtlar N5 Suites'te vade farksız taksit!

Özyurtlar İnşaat tarafından gerçekleştirilmekte olan N5 Suites projesinde 229 bin liradan başlayan konutların 3 bin lira kira getirisi ile alıcıları bekliyor..

N5 Suites'te teslimler 6 ay sonra!

N5 Suites'te dairelerin 6 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. Konum olarak metrobüs durağına 2 dakika uzaklıkta bulunan projede 3 bin TL kira getirişi alıcıları bekliyor.

N5 Suites ulaşım

N5 Suites ulaşım N5 Suites ulaşım

N5 Suites, projesinin sınırlı sayıda kalan son dairelerini 5 yılda 1 düzenlediği özel kampanya ile yeniden satışa çıkardı. Projede teslimlerin 6 ay sonra yapılması planlanıyor.


Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen proje Tüyap Fuar Merkezine 5, Atatürk Havaalanına 15 ve CNR Fuar Merkezine yine 15 dakika mesafede yer alıyor.  

N5 Suits'de ticari tapu, 5 yıldızlı otel konsepti, yüzde 18 KDV dahil fiyatı, mobilyalı süit ve double suit odaları ve yüzde 40’ını peşin kalanı ise teslimde ödeme imkanı bulunuyor.


60 Ay 0 faiz ve %40 peşin kalanı teslimde ödeme avantajlarına sahip proje yatırımcısına yüksek kira getirisi ve karlı bir yatırım imkanı sunuyor.


Konut, iş yeri ve ticari amaçlı konaklamaya uygun ticari tapusu ile N5 Suits Otel+Residence, yatırımcısına kazandırıyor. 229 bin TL’ye satışta olan projede...