N5 Suites projesinde teslimler 6 ay sonra!

N5 Suites projesinde teslimler 6 ay sonra! N5 Suites projesinde teslimler 6 ay sonra!

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: N5 Suites

Özyurtlar İnşaat imzası taşıyan N5 Suites projesinde teslimlerin 6 ay sonra yapılması öngörülüyor. Projede 3 bin TL kira getirisi alıcıları bekliyor.N5 Suites, projesinin sınırlı sayıda kalan son dairelerini 5 yılda 1 düzenlediği özel kampanya ile yeniden satışa çıkardı. Projede teslimlerin 6 ay sonra yapılması planlanıyor.


Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen proje Tüyap Fuar Merkezine 5, Atatürk Havaalanına 15 ve CNR Fuar Merkezine yine 15 dakika mesafede yer alıyor.  

N5 Suits'de ticari tapu, 5 yıldızlı otel konsepti, yüzde 18 KDV dahil fiyatı, mobilyalı süit ve double suit odaları ve yüzde 40’ını peşin kalanı ise teslimde ödeme imkanı bulunuyor.


60 Ay 0 faiz ve %40 peşin kalanı teslimde ödeme avantajlarına sahip proje yatırımcısına yüksek kira getirisi ve karlı bir yatırım imkanı sunuyor.


Konut, iş yeri ve ticari amaçlı konaklamaya uygun ticari tapusu ile N5 Suits Otel+Residence, yatırımcısına kazandırıyor. 229 bin TL’ye satışta olan projede 3.000 TL kira getirisi alıcıları bekliyor.


N5 Suites'de şimdi yerini alanlar, kısa sürede taksitlerini kira kazançları ile öder ve kar sağlayabilecek. Ayrıca proje içerisinde bulunan acenta hizmeti ile de yatırımcılar 7/24 kiralama hizmetinden faydalanarak kazanmaya devam ediyor.


Web: www.n5suites.com

0850 460 90 27


projeye sor