n5 suites satış ofisi

n5 suites satış ofisi

Özyurtlar İnşaat imzası taşıyan N5 Suites projesinde teslimlerin 6 ay sonra yapılması öngörülüyor. Projede 3 bin TL kira getirisi alıcıları bekliyor.

N5 Suites kampanya 2014!

Özyurtlar Esenyurt N5 Suites projesinde daireler 199 bin TL'den başlıyor. Projede tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirim yapılıyor. İşte N5 Suites kampanya 2014 detayları...

Özyurtlar İnşaat N5 Suites adres!

Özyurtlar İnşaat N5 Suites adres bilgileri haberimizin içerisinde bulunuyor. N5 Suites projesi 190 adet konut, 132 adet otel odası ve 8 adet dükkandan meydana geliyor

Beylikdüzü N5 Suites projesi!

Beylikdüzü N5 Suites projesi stüdyo ve 1 oda 1 salon daire seçeneklerine yer veriyor. 190 konutun yer aldığı N5 Suites projesi Özyurtlar İnşaat imzasıyla yükseliyor...

N5 Suites satış ofisi!

N5 Suites satış ofisi telefon numarası 444 40 27. Beylikdüzü'nde yükselen proje 330 bağımsız üniteden oluşuyor...

Özyurtlar İnşaat N5 Suites vaziyet planı!

Özyurtlar İnşaat N5 Suites vaziyet planı henüz yayınlanmadı. Özyurtlar N5 Suites Beylikdüzü satış fiyatları 149 bin liradan başlayarak yükseliyor...

Özyurtlar N5 Suites Beylikdüzü ödeme planı!

Özyurtlar N5 Suites Beylikdüzü ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. Yüzde 1 KDV oranının geçerli olduğu Özyurtlar N5 Suites Beylikdüzü'nde lansman dönemine özel yüzde 5 oranında indirim yapılıyor...

Verra Suites Beykoz ödeme planı!

Verra Suites Beykoz ödeme planı haberimizde yer alıyor. İstanbul’un en gözde semtlerinden Beykoz Çubuklu’da hayata geçirilen projede satış süreci devam ediyor. 

 Modda Suites Bayraklı’nın çehresini değiştiriyor!

Ontan İnşaat Satış ve Pazarlama Direktörü Özgür Güzel, projelerinde sadelik, huzur ve güven döneminin başladığını açıkladı ve  “Modda Suites’te bunu ön plana çıkardık” dedi.

Seba Suites Cendere satış ofisi!

Seba Suites projesi Kağıthane'de konut ve ticari alanlardan oluşan iki blok olarak hayata geçirildi. Haberimizde yer alan Seba Suites Cendere satış ofisi iletişim bilgilerinden yararlanarak detaylı bilgi edinebilirsiniz...

Seba Suites satış ofisi!

Kağıthane'de yer alan Seba Suites projesinde metrekare birim fiyatı 8 bin TL'den başlıyor. Seba Suites satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ontan Modda Suites satış ofisi!

Modda Suites Evleri projesi İzmir Bayraklı'da Ontan İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede daire fiyatları 394 bin TL'den başlıyor...

Ottomare Suites'te 74 gayrimenkulün ihalesi 13 Şubat'a ertelendi!

İstanbul Bakırköy Sahil Yolu üzerinde yer alan Ottomare Suites'te 74 gayrimenkulün satış tarihi ertelendi. Taşınmazların satış bedeli 74 milyon 417 bin TL olarak belirlendi.

Kameroğlu Metrohome Suites satış fiyatı!

Kameroğlu Metrohome Suites projesinde teslimler Aralık 2018 yılında gerçekleştiriliyor. Metrohome Suites projesinde 1.200 konut ve 130 mağaza yer alıyor...

N5 Suites projesinde teslim heyecanı!

Özyurtlar İnşaat, N5 SuitesOtel+Residence projesini yatırımcısıyla buluşturuyor N5 Suites projesinde teslim heyecanı başladı.

Özyurtlar İnşaat N5 Suites'in yüzde 80'i satıldı!

Özyurtlar İnşaat'ın N5 Suites Otel+Residence projesi için düzenlediği Yatırımın En Kazançlı Formülü kampanyası yoğun ilgi gördü. Ekim ayı boyunca satışa sunulan 73 dairenin yüzde 80'ine denk gelen 60'ı satıldı.

N5 Suites'te 3 lira kira garantili daireler!

Özyurtlar N5 Suites projesinde 60 ay yüzde O faizle konut sahibi olunabiliyor. Esenyurt N5 Suites projesinde 229 bin TL'den başlayan daireler 3 bin TL'ye kiralanabiliyor.

N5 Suites'te 60 daire satıldı!

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta yaptığı N5 Suites Otel ve Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenlendi, İlgi gören kampanya ile 1 ayda satışa sunulan 73 daireden 60'ı satıldı.

N5 Suites Esenyurt'un yüzde 80'i satıldı!

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta hayata geçirdiği N5 Suites Otel + Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenledi. Seçim öncesi olmasına rağmen büyük ilgi gören kampanyada satışa sunulan 73 dairenin 60 tanesi satıldı.

Özyurtlar İnşaat’ın N5 Suites Otel+Residence projesinin yüzde 80'i satıldı

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’ta hayata geçirdiği N5 Suites Otel + Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenledi

n5 suites satış ofisi

n5 suites satış ofisi n5 suites satış ofisi

N5 Suites, projesinin sınırlı sayıda kalan son dairelerini 5 yılda 1 düzenlediği özel kampanya ile yeniden satışa çıkardı. Projede teslimlerin 6 ay sonra yapılması planlanıyor.


Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen proje Tüyap Fuar Merkezine 5, Atatürk Havaalanına 15 ve CNR Fuar Merkezine yine 15 dakika mesafede yer alıyor.  

N5 Suits'de ticari tapu, 5 yıldızlı otel konsepti, yüzde 18 KDV dahil fiyatı, mobilyalı süit ve double suit odaları ve yüzde 40’ını peşin kalanı ise teslimde ödeme imkanı bulunuyor.


60 Ay 0 faiz ve %40 peşin kalanı teslimde ödeme avantajlarına sahip proje yatırımcısına yüksek kira getirisi ve karlı bir yatırım imkanı sunuyor.


Konut, iş yeri ve ticari amaçlı konaklamaya uygun ticari tapusu ile N5 Suits Otel+Residence, yatırımcısına kazandırıyor. 229 bin TL’ye satışta olan projede...