n5 suites konut fiyatları

n5 suites konut fiyatları

Özyurtlar İnşaat imzası taşıyan N5 Suites projesinde teslimlerin 6 ay sonra yapılması öngörülüyor. Projede 3 bin TL kira getirisi alıcıları bekliyor.

N5 Suites fiyat listesi! Güncel satış fiyatları!

N5 Suites fiyat listesi dahilinde dairelerin satışları 157 bin lira ile 367 bin lira arasında değişen fiyatlarla yapılıyor. Özyurtlar N5 Suites projesi Haziran 2015'te teslim ediliyor...

N5 Suites konut fiyatları!

N5 Suites konut fiyatları haberimiz içinde yer alıyor, projede konutların yanı sıra ticari üniteler de bulunuyor

N5 Suites satılık!

Konum olarak İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen N5 Suites satılık daire fiyatları 40 metrekarelik stüdyolar için minimum 149 bin TL'den başlıyor...

Modda Suites'e ''En İyi Konut'' ödülü!

İzmir'de faaliyet gösteren Ontan Grup, Sign Of The City Awards'ta ‘Modda Suites’  projesi ile de “En İyi Konut” ödülünün sahibi oldu. 

Seba Suites Cendere Konut Projesi!

Seba Suites Cendere Konut Projesi kapsamında 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Proje iki blok şeklinde yükseliyor.

Seba Suites Cendere konut fiyatları!

Teslimleri 2019 yılında yapılacak olan Seba Suites Kağıthane projesinde 144 konut ve 23 ticari birime yer veriliyor.  Seba Suites Cendere konut fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. İşte detaylar...

Seba Suites Kağıthane konut fiyatları!

Seba Suites projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon seçeneklerinde konutlara yer veriliyor. Seba Suites Kağıthane konut fiyatları kapsamında dairelerin metrekare birim fiyatı 8 bin TL'den başlıyor...

N5 Suites projesinde teslim heyecanı!

Özyurtlar İnşaat, N5 SuitesOtel+Residence projesini yatırımcısıyla buluşturuyor N5 Suites projesinde teslim heyecanı başladı.

Özyurtlar İnşaat N5 Suites'in yüzde 80'i satıldı!

Özyurtlar İnşaat'ın N5 Suites Otel+Residence projesi için düzenlediği Yatırımın En Kazançlı Formülü kampanyası yoğun ilgi gördü. Ekim ayı boyunca satışa sunulan 73 dairenin yüzde 80'ine denk gelen 60'ı satıldı.

N5 Suites'te 3 lira kira garantili daireler!

Özyurtlar N5 Suites projesinde 60 ay yüzde O faizle konut sahibi olunabiliyor. Esenyurt N5 Suites projesinde 229 bin TL'den başlayan daireler 3 bin TL'ye kiralanabiliyor.

N5 Suites'te 60 daire satıldı!

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta yaptığı N5 Suites Otel ve Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenlendi, İlgi gören kampanya ile 1 ayda satışa sunulan 73 daireden 60'ı satıldı.

N5 Suites Esenyurt'un yüzde 80'i satıldı!

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta hayata geçirdiği N5 Suites Otel + Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenledi. Seçim öncesi olmasına rağmen büyük ilgi gören kampanyada satışa sunulan 73 dairenin 60 tanesi satıldı.

Özyurtlar İnşaat’ın N5 Suites Otel+Residence projesinin yüzde 80'i satıldı

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’ta hayata geçirdiği N5 Suites Otel + Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenledi

N5 Suites projesinin yüzde 80’i satıldı!

Özyurtlar İnşaat’ın N5 Suites Otel+Residence projesi için düzenlediği “Yatırımın En Kazançlı Formülü” kampanyası yoğun ilgi gördü. Seçim öncesine denk gelen ekim ayı boyunca tam 60 daire satıldı.

N5 Suites Özyurtlar'da 229 bin TL'ye!

Sınırlı sayıda kalan daireler için fırsatların devam ettiği N5 Suites Özyurtlar İnşaat imzasıyla yükseliyor. Projede daire fiyatları 229 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

N5 Suites'ten daire alanlar ticari tapuya sahip oluyor!

Özyurtlar İnşaat, N5 Suites Otel+Residence projesinden ev almak isteyenler için 'yeni bir kampanya başlattı. Buna göre daire alanlar ticari tapuya sahip oldukları için oturmadıkları ya da kullanmadıkları dönemde evlerini kiraya verebilecek.

n5 suites konut fiyatları

n5 suites konut fiyatları n5 suites konut fiyatları

N5 Suites, projesinin sınırlı sayıda kalan son dairelerini 5 yılda 1 düzenlediği özel kampanya ile yeniden satışa çıkardı. Projede teslimlerin 6 ay sonra yapılması planlanıyor.


Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen proje Tüyap Fuar Merkezine 5, Atatürk Havaalanına 15 ve CNR Fuar Merkezine yine 15 dakika mesafede yer alıyor.  

N5 Suits'de ticari tapu, 5 yıldızlı otel konsepti, yüzde 18 KDV dahil fiyatı, mobilyalı süit ve double suit odaları ve yüzde 40’ını peşin kalanı ise teslimde ödeme imkanı bulunuyor.


60 Ay 0 faiz ve %40 peşin kalanı teslimde ödeme avantajlarına sahip proje yatırımcısına yüksek kira getirisi ve karlı bir yatırım imkanı sunuyor.


Konut, iş yeri ve ticari amaçlı konaklamaya uygun ticari tapusu ile N5 Suits Otel+Residence, yatırımcısına kazandırıyor. 229 bin TL’ye satışta olan projede...