Nazlı Hafriyat Nakliyat İnşaat iletişim

Nazlı Hafriyat Nakliyat İnşaat iletişim

Nazlı Hafriyat Nakliyat İnşaat Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Silivri'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Nuray Çakallı tarafından kuruldu.

Nazlı Hafriyat Nakliyat İnşaat Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nazlı Hafriyat Nakliyat İnşaat Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Silivri'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Nuray Çakallı tarafından kuruldu.

Kahramanoğlu Yapı İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi qaçıldı!

Kahramanoğlu Yapı İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Erkut Erman tarafından açıldı. 

Fiba Hafriyat Nakliyat İnşaat Yapı Petrol Ürünleri Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fiba Hafriyat Nakliyat İnşaat Yapı Petrol Ürünleri Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Bayram Buğdaycı tarafından kuruldu.

Karpa Vinç Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Tuzla Şubesi açıldı!  

Karpa Vinç Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Tuzla Şubesi Tuzla'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Mahir Karaca tarafından açıldı.

Karacalar Vinç Hafriyat Nakliyat İnşaat Hayvancılık İthalat İhracat San.Ve Tic.Ltd.Şti.Tuzla Şubesi açıldı!  

Karacalar Vinç Hafriyat Nakliyat İnşaat Hayvancılık İthalat İhracat San.Ve Tic.Ltd.Şti.Tuzla Şubesi Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mahir Karaca tarafından açıldı.

Ontaş Hafriyat Nakliyat İnşaat Ve Yapı Malzemeleri Hırdavat Limited Şirketi kuruldu!

Ontaş Hafriyat Nakliyat İnşaat Ve Yapı Malzemeleri Hırdavat Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Taşkın Yüksel tarafından kuruldu.

Ysf Yapı İnşaat Madencilik Enerji Hafriyat Nakliyat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ysf Yapı İnşaat Madencilik Enerji Hafriyat Nakliyat Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Nuray Pustu tarafından kuruldu.

Bosak Hafriyat Nakliyat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bosak Hafriyat Nakliyat Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Osman Saka tarafından kuruldu.

Yatkın Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yatkın Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Taner Satılmış tarafından kuruldu. 

Eymenler Yapı İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eymenler Yapı İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Hamza Bildirici ve Sezgin Temel tarafından kuruldu.

ATŞ Hafriyat Nakliyat İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

ATŞ Hafriyat Nakliyat İnşaat Limited Şirketi Gaziosmanpaşa'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Nuri Karayiğit tarafından kuruldu.

Arda Taşıt Gayrimenkul İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Şirketi kuruldu!

Arda Taşıt Gayrimenkul İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Şirketi Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli Enver Bayoba ve Şafak İnce tarafından kuruldu.

Güneşoğlu İş Makinaları Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güneşoğlu İş Makinaları Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Murat Dal tarafından kuruldu. 

Nazlı Hafriyat Nakliyat İnşaat iletişim

Nazlı Hafriyat Nakliyat İnşaat iletişim Nazlı Hafriyat Nakliyat İnşaat iletişim

Nazlı Hafriyat Nakliyat İnşaat Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Silivri'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Nuray Çakallı tarafından kuruldu.

Nazlı Hafriyat Nakliyat İnşaat Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
Her türlü hafriyat işlerini yapmak,yaptırmak,gerek kendi gerekse taşeronlara yaptırmak. Resmi ve Özel kurumlarda açılacak hafriyat ile ilgili ihalelere girebilir. Ayrıca almış ve alacağı ihaleleri başka işletmelere verebilir. Konusu ile ilgili araç alır,kiralar,ihale verdiği işletmeler araç satar veya kiraya verir. Her nevi mesken ve işyerleri inşaa edip satmak.İnşaat yapmak için arsa ve malzeme temin etmek.Her türlü inşaat malzemesi alım-satımını, ithalat-ihracatını yapmak. Konusu ile ilgili satış mağazaları açmak, bayilikler almak, bayilikler vermek. Her nevi inşaat yapımı için resmi ve özel ihalelere katılmak. Yurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel...