07 / 12 / 2022

necmettin batırel

necmettin batırel

Türkiye Gazetesi Yazarı Necmettin Batırel, dolar, doğalgaz ve piyasalarla ilgili bomba iddialar ortaya attı. Batırel'e göre dolardan büyük bir kaçış yaşanacak.

Dolarda şok edecek iddia! Eylül ayı işaret edildi! Türkiye'ye büyük döviz girişi olacak, hızla düşecek...

Döviz ve altın fiyatlarına yönelik öngörüleri çok konuşulan Türkiye gazetesi yazarı Necmettin Batırel'den çok konuşulacak bir iddia daha geldi. İşte Batırel'in dolara ilişkin dikkat çektiği noktaları...

Dolar 6 TL olacak... Merkez Bankası 2 gün sonra faiz arttıracak! Necmettin Batırel'den şok iddia!

Geçtiğimiz günlerde dolar 6 TL olacak iddiasından sonra çok konuşulan Türkiye gazetesi yazarı Necmettin Batırel'den dolara ilişkin yeni açıklama geldi. Batırel" Merkez Bankası'nın beklentinin aksine bir hareket yapacağını söyledi.

''Doları olanın serveti mum gibi eriyecek'' diyen Necmettin Batırel'den bomba dolar açıklaması geldi!

Doların değer kaybedeceğini her konuşmasında dile getiren Ekonomist Necmettin Batırel, doları olanın servetinin mum gibi eriyeceğini söyledi. İşte bomba dolar açıklaması...

Dolar için en dip rakamı açıklayan Necmettin Batırel'den son dakika flaş açıklama! 80 lira birden fırlayacak...

Dolar ile ilgili yapmış olduğu en dip tahminlerle tanınan Ekonomist Necmettin Batırel'den son dakika flaş açıklama geldi.

Doların geleceği en dip seviye belli oldu! ''Bu daha başlangıç'' diyen Ekonomist Necmettin Batırel soluksuz açıkladı

ABD dolar kurunun geleceği en dip seviye için ''bu daha başlangıç'' diyen ekonomist Necmettin Batırel soluksuz açıkladı.

Doları olanlara şok! Doların düşeceği rakam resmen açıklandı! O rakamı gören inanamadı!

Sık sık dolar kurunun düşeceği ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündem olan ekonomist Necmettin Batırel, son tahminiyle yine dudakları uçuklattı. Necmettin Batırel, doların kaç liraya düşeceğini açıkladı. Peki dolar kaç lira olacak? İşte milyonları şok eden o rakam...

Kritik tarihi açıkladı! Dolar 4 gün sonra resmen çakılacak!

Ekonomist Necmettin Batırel,  dolar kuru için kritik bir tarih açıkladı. Demirel, o tarihi işaret ederek yatırımcıları uyardı. İşte detaylar…

Necmettin Batırel'den hayrete düşüren dolar yorumu! Oynaklık sona erdi

Ekonomist Necmettin Batırel'den hayrete düşüren dolar yorumu geldi. Batırel, dövizdeki oynaklığın sona erdiğini ve KKM hesaplarında toplanan 78 milyar doların çözüleceğini açıkladı. 

Dolar değil bu sefer çakılan altın olacak! Necmettin Batırel'den tansiyon yükselten altın açıklaması! Almayın 

Dolar kurunun düşeceği ile ilgili yorumlarda bulunan Necmettin Batırel'den bu sefer altın uyarısı geldi. ''Almayın'' diyerek uyaran Batırel altının çakılacağını söyledi.

Dolar çakılacak diyen Necmettin Batırel'den yeni bomba haber! Bu habere sevineceksiniz

Dolar ile ilgili yapmış olduğu yorumları ile tanınan ekonomist Necmettin Batırel doların çakılacağını her konuşmasında ifade ederken bu sefer başka bomba bir haber geldi. Bu habere sevineceksiniz...

İktidara yakın isimden bomba iddialar! Kuru bilerek mi yükselttiler?

Türkiye Gazetesi Yazarı Necmettin Batırel, dolar, doğalgaz ve piyasalarla ilgili bomba iddialar ortaya attı. Batırel'e göre dolardan büyük bir kaçış yaşanacak.

TL karşısında kükreyen dolarda kritik hafta! Asıl bomba Ekim'de patlayacak!

Dolar Türk Lirası'na karşı değerine değer katarken uzman isimlerde dolar kuruna ilişkin tahminlerini peş peşe açıklamaya başladı. 'Şakkadanak' açıklamasıyla gündem olan Necmettin Batırel dolar için bu 1-2 hafta çok kritik dedi.

Necmettin Batırel öyle bir ekonomik tablo çizdi ki...

"Şirketler çok üretiyor, çok kazanıyor çok vergi ödüyor, bütçemiz kaya gibi" diyen Necmettin Batırel, dünyanın ağzı açık Türkiye'yi izlediğini söyledi.

 ''Dolar 15 TL olacak!'' diyen Necmettin Batırel net tarih verdi! Bu daha giriş, küçük dilinizi yutacaksınız

Dolar/TL kuru Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası faiz kararından sonra  18  TL'ye aştı. Bunun üzerine ekonomist Necmettin Batırel ''dolar 15 TL olacak!'' açıklaması yaparak net tarihi verdi ve yatırımcıları bu daha giriş diyerek uyardı. Dolar ne zaman düşecek? İşte ayrıntılar...

Dolar kurunda çok büyük deprem geliyor! Doları olanların eli ayağı titredi! Hemen bu açıklamaya bakın!

Dolar kuruna ilişkin yaptığı tahminlerle gündeme oturan ekonomist Necmettin Batırel'den son dakika açıklamaları geldi. Necmettin Batırel yaptığı açıklamada,  "Çok daha büyük bir kur depremi geliyor. Satın kurtulun" diye konuştu.

necmettin batırel Haberi

necmettin batırel

Türkiye Gazetesi Yazarı Necmettin Batırel, piyasalarda yakında 20 Aralık 2021 benzeri çok büyük bir bomba patlayacağını belirterek, "Kuru bilerek bu seviyeye getirdiler, şimdi satacakları" diye konuştu. Dlardan büyük kaçışın ayak seslerinin duyulmaya başladığını ileri süren Batırel,  "Faiz indi ama kurlar aşırı yükselmedi. Niye? Bir defa dolar/TL tarihî zirvesini test etti. Aslında kuru bilerek bu seviyeye getirdiler, şimdi satacaklar" dedi.

 Merkez Bankasının rezervleri 115 milyar dolara dayandığını kaydeden Batırel, Piyasada yakında 20 Aralık 2021’de olduğu gibi çok büyük bir bomba patlayacağını tahmin ediyorum. Bu tamamen benim şahsi beklentim" diye konuştu. Önümüzdeki 1-2 haftanın çok kritik olduğunu kaydeden Batırel, "Körfez yatırımları deyin, ABD’den F-16 satışı deyin, varlık fonu şirketlerinin Körfez ülkeleri tarafından büyük talep göreceği deyin, ne derseniz deyin, dolardan büyük kaçışın ayak sesleri...