Nef Reserve Gölköy projesi

Nef Reserve Gölköy projesi

Bodrum'un en özel koylarından Cennet Koyu'nun hemen yanında yer alan Nef Reserve Gölköy, çam ve zeytin ağaçlarıyla çevrili, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Emre Arolat'ın tasarladığı, Herman Salm'ın da peyzaj tasarımını yaptığı bu butik proje 38 villadan oluşuyor...

Nef Reserve Yalıkavak ve Nef Bahçelievler'de 0.64 faizle ev sahibi olma fırsatı! 

2020 teslim tarihli Nef Reserve Yalıkavak ve Nef Bahçelievler projelerinde 0.64 faizle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. 

Nef Reserve Yalıkavak'ta yaşam bu yaz başlıyor!

Yalıkavak'ta yer alan Nef Reserve Yalıkavak'ta yaşam bu yaz başlıyor. Projede kiralamalar başladı.

Nef projelerinde14-15 Aralık’a özel yüzde 40 indirim!

Nef Reserve Kandilli, Nef Reserve Yalıkavak, Nef Bahçelievler, Nef Basınekspres ve Nef Çekmeköy projelerinde 14-15 Aralık’a özel yüzde 40 indirim imkanı sağlanıyor.

5 Nef projesinde 14-15 Aralık’a özel yüzde 40 indirim!

Sadece 14-15 Aralık'a özel Nef Reserve Kandilli, Nef Reserve Yalıkavak, Nef Bahçelievler, Nef Basınekspres ve Nef Çekmeköy projelerinde sayılı dairede yüzde 40 indirimle daireler yeni sahiplerini bekliyor.

Nef Reserve Yalıkavak'ta teslim heyecanı!

Son 4 yılda 18 proje ve 6 binin üzerinde konut teslimi gerçekleştiren Nef, Yalıkavak'ta son denize sıfır koyda yer alan Nef Reserve Yalıkavak'ın teslimine de Ağustos ayında başladı.

Nef Reserve Yalıkavak'ta yaşam başladı!

Muğla Bodrum'da Timur Gayrimenkul imzasıyla yükselen Nef Yalıkavak'ta yaşam başladı. Ayrıca, projeden ev almak isteyenlere peşinde yüzde 25 indirim ve 36 ay vade fırsatı sunuluyor.

Bodrum'un en özel koylarından birinde: Nef Reserve Gölköy!

Bodrum'un en özel koylarından Cennet Koyu'nun hemen yanında yer alan Nef Reserve Gölköy, çam ve zeytin ağaçlarıyla çevrili, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Emre Arolat'ın tasarladığı, Herman Salm'ın da peyzaj tasarımını yaptığı bu butik proje 38 villadan oluşuyor...

Nef Yalıkavak'tan anne-babalara Bodrum müjdesi!

Nef, yaz tatilini Bodrum'da geçirecek anne-babaların hayatını kolaylaştırmak için Le Petit 100 ile anlaştı. Nef İcra Kurulu Üyesi Çelik, Nef Reserve Yalıkavak projesinde ilk teslimleri yaz bitmeden gerçekleştirmeye hazırlandıklarını söyledi...

Tarihin ve modern mimarinin izleri Nef Reserve Kandilli'de buluştu!

İstanbul gün geçtikçe genişlerken ev almayı düşünenlerin, alacakları evin lokasyonunun yıllar içindeki değerini artıracak bir konumda olması, bölgenin ve projenin getiri potansiyeli ise dikkat edilen öncelikli konulardan...

Nef Reserve Kandilli yeni kampanya detayları!

Nef Reserve Kandilli yeni kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.

Nef Reserve Kandilli’de 60 ay 0 faiz fırsatı!

Boğaz semtinin huzurlu ve dingin yaşamının izlerini taşıyan Nef Reserve Kandilli’de peşin ödemelerde yüzde 30 indirim ve 60 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor.

Eski eviniz gidiyor, yeni bir NEF olarak dönüyor!

Nef Ev Değiştirme Kampanyası devam ediyor. Nef Ev Değiştirme Kampanyası kapsamında Nef Ortayaka, Nef Çekmeköy, Nef Bahçelievler ve Reserve Kandilli projeleri yer alıyor. 

Nef, iki yeni projesi için Bina Tamamlama Sigortası’nı hayata geçirdi!

Sektördeki en yüksek kredi notu olan A+ notuna sahip olan Nef, şimdi de iki yeni projesi Nef Reserve Kandilli ve Nef Reserve Gölköy için Bina Tamamlama Sigortası’nı hayata geçirdi.

Nef Reserve Gölköy projesi

Nef Reserve Gölköy projesi Nef Reserve Gölköy projesi

Nef’in Reserve segment projeleri kusursuzluğu, kaliteyi ve özel olmayı hayatınızın ayrılmaz birer parçası haline getiren, dünyanın en iyi tasarımcılarının imzasıyla farklılaşan ve size her anınızda ilham veren fikirlerle dolu bir yaşam sunuyor. Nef Reserve Gölköy, deniz kıyısında, el değmemiş 250 metre özel bir kumsala sahip. Çam ve zeytin ağaçlarının buluştuğu açık bir ormanlık araziden, mavi sessizliği anlatan geniş bir koy manzarasına bakan butik proje, “Proje, denizden baküdığında kendini çevreleyen doğal manzara içerisinde ihtişamlı bir şekilde dikkat çekmek için değil, onunla bütünleşip doğayla bir arada yaşamak için tasarlandı” diyen Emre Arolat’ın mimarisine ve dünyaca ünlü tasarımcıların dokunuşlarına sahip...

Dört mevsim güneş alan bölgenin ikliminden de en iyi şekilde yararlanmak için çalışılan Nef Reserve Gölköy projesine doğayla bir bütün olan tasarım anlayışı...