nidapark istinye projesi 0 59

nidapark istinye projesi 0 59

Tahincioğlu İnşaat, Nidapark İstinye projesinde vade farkını 0.59’a düşürdü. İşte 2020 Aralık ayında teslim edilecek Nidapark İstinye projesinin detayları…

Nidapark İstinye 2020 değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Nidapark İstinye projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Nidapark İstinye'de yüzde 20 peşinat ve 0.79 faiz oranı fırsatı!

Tahincioğlu Gayrimenkul, 'Akıllı Yatırım ve Ödeme Modeli' kapsamında Nidapark İstinye projesinde yüzde 20 peşinat ve 0.79 faiz oranı fırsatı ile konut sahibi olma imkanı sunuyor.

Nidapark Çengelköy projesi geliyor! Yeni proje!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Çengelköy'de hayata geçirilecek olan Nidapark Çengelköy projesi için ÇED süreci başladı...

Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye'de yüzde 5 peşinat fırsatı!

Emlak Konut GYO'nun "Hayallerini Erteleme Türkiye' kampanyasına Tahincioğlu, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projeleriyle katıldı...

Tahincioğlu Nidapark İstinye projesinde 0.59 faiz kampanyası!

Tahincioğlu İnşaat, Nidapark İstinye projesinde vade farkını 0.59’a düşürdü. İşte 2020 Aralık ayında teslim edilecek Nidapark İstinye projesinin detayları…

Nidapark İstinye 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nidapark İstinye projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Nidapark İstinye'den 24 ay sıfır faiz fırsatı!

Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla Sarıyer'de yükselen Nidapark İstinye projesinden ev almak isteyenlere dev kampanya. Proje banka kredisiz 24 ay sıfır faiz imkanıyla vatandaşları ev sahibi yapıyor.

Nidapark İstinye'nin istinat duvarı çöktü!

Sarıyer'de hayata geçirilen Nidapark İstinye projesinin istinat duvarı, henüz bilinmeyen bir nedenle çöktü...

Nidapark İstinye 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı,Nidapark İstinye projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Sarıyer Nidapark İstinye ödeme seçenekleri!

İstanbul Sarıyer'e bağlı İstinye'de yükselen Nidapark İstinye projesinde konut fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor, 28 milyona kadar çıkıyor..

Nidapark İstinye Şubat fiyatları 2018!

 "Lükste Sınır Tanımayan Proje" sloganıyla basına tanıtılan Nidapark İstinye projesinde 2+1'lerden 5+2'lere kadar daire seçeneği sunuluyor..

Reşitpaşa Nidapark İstinye adres bilgileri!

"Lükste Sınır Tanımayan Proje" sloganıyla basına tanıtılan Nidapark İstinye projesinde ev fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor, 28 milyona kadar çıkıyor..

Tahincioğlu Nidapark İstinye satılık ev fiyatları!

Üç olarak dizayn edilen Nidapark İstinye projesinde yüzde 25 peşinat verilmesi halinde kalan kısmına 84 ay 0 faiz uygulanıyor..

nidapark istinye projesi 0 59 Haberi

nidapark istinye projesi 0 59

Tahincioğlu Gayrimenkul, Nidapark İstinye projesinde 2+1’den ve 5+2’ye kadar uzanan dairelerini 120 ay vade  0.59 faiz kampanyası ile satışa sunuyor.

Tahincioğlu  Nidapark İstinye projesi bünyesinde; 73 bin metrekare üzerine, 538 apart ünitesi, açık ve kapalı havuzları, spor salonları, 47 bin 500 metrekare park ve otopark yer alıyor.

Tahincioğlu Nidapark İstinye projesinde vade farkını 0.59’a düşürdü!

Nidepark İstinye projesi Panorama, Vadi ve Koru etaplarından oluşuyor. Nidapark İstinye Koru projesi 12 blok 134 bağımsız bölüm, Panorama 24 blok 202 bağımsız bölüm ve Vadi 12 blok 220 bağımsız bölümden oluşuyor.  Bahçe üzerine tasarlanan bloklarda, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+2’ye kadar farklı konutlar yer alıyor. 

Peşin fiyatına 120 ay vade de 0.59 faiz kampanyası uygulayan Tahincioğlu, Nidapark İstinye projesinde yüzde 15 indirim sağlıyor.

Web: