07 / 07 / 2022

Ödül İstanbul fiyat listesi

Ödül İstanbul fiyat listesi

Ödül İstanbul fiyat listesi dairelerin kat ve planlarına göre değişiklik gösteriyor. Özyurtlar İnşaat imzasını taşıyan proje İstanbul'un Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde hayata geçiriliyor. 

Ödül İstanbul'dan 'Bizde Her Şey Net' kampanyası!

Bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, Beylikdüzü’nde inşa ettiği projesi Ödül İstanbul'da 'bizde her şey net' kampanyasıyla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor..

Özyurtlar Ödül İstanbul güncel daire fiyatları 2017!

Özyurtlar Ödül İstanbul güncel daire fiyatları 2017 kapsamında daireler minimum 219 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede 1+1'den 3+1'e kadar konut tipleri sunuluyor...

Ödül İstanbul 1+1 fiyatları!

Esrenyurt'ta hayata geçirilen Ödül İstanbul projesinde 2 bin 683 adet konut ile 102 adet ticari ünite bulunuyor. Ödül İstanbul 1+1 fiyatları 219 bin TL'den başlıyor. 

Ödül İstanbul'da yüzde 5 peşinat, 60 ay vade kampanyası!

Özyurtlar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Ödül İstanbul'da yüzde 5 peşinat, 60 ay vade kampanyası başladı. Projede konut fiyatları 219 bin TL'den başlıyor.

Ödül İstanbul kampanya 2017!

Özyurtlar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Ödül İstanbul projesinde yüzde 5 peşinat ve şirket bünyesinde 60 ay vade kampanyası başladı. Projede fiyatlar 219 bin TL'den başlıyor.

Ödül İstanbul'da ev almayı kolaylaştıran kampanya!

Özyurtlar tarafından Esenyurt-Beylikdüzü aksında hayata geçirilen Ödül İstanbul projesine yeni bir kampanya başladı. İşte kampanyanın detayları...

Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupe'ye yılın tasarımı ödülü! İşte arabanın 9 Haziran fiyat listesi

BMW'nin baştan aşağıya yenilenen dört kapılı coupe modeli Yeni BMW 420i Gran Coupe, "Türkiye’de Yılın Otomobili" yarışmasında bu yıl ikinci defa verilen "Yılın Tasarımı" ödülünü kazandı. İşte BMW 420i Gran Coupe'nin özellikleri ve fiyat listesi...

Konut üretiminde düzenleme ve fiyat denetimi yapılmalı!

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, kiralara ilişkin düzenleme ve fiyat denetiminin yapılması gerektiğini belirtti.

Göl İstanbul fiyat listesi 2021!

Göl İstanbul fiyat listesi 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Göl İstanbul fiyat listesi 2021 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Başakşehir'de sahibinden satılık gölün fiyatı şaşırttı!

İstanbul, Başakşehir'de sahibinin satışa çıkardığı 4 dönümlük alandaki göl yeni sahibini bekliyor. Gölün fiyatı herkesi şaşırtıyor...

Ödül İstanbul projesinin yüzde 80’i tamamlandı!

Beylikdüzü E-5’e yürüme mesafesinde konumlanan, şehrin içinde tatil köyü konforu sunan Ödül İstanbul projesinin yüzde 80’i tamamlandı...

Müyesser Dulundu, Ödül İstanbul Derneği'nin başkanı oldu!

İSKOM Yönetim Kurulu Başkanı Müyesser Dulundu, Ödül İstanbul Komşuları Derneği 4. Olağan Genel Kurul toplantısı ile ilgili detayları paylaştı....

Ödül İstanbul fiyat!

Ödül İstanbul fiyat listesi dairelerin kat ve planlarına göre değişiklik gösteriyor. Özyurtlar İnşaat imzasını taşıyan proje İstanbul'un Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde hayata geçiriliyor. 

Ödül İstanbul nerede?

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Ödül İstanbul projesinde 1+1 daireler 238 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Peki proje nerede yer alıyor?

Ödül İstanbul kat planları!

Ödül İstanbul kat planları hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Özyurtlar İnşaat tarafından yükselen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. 

Ödül İstanbul Beylikdüzü güncel fiyat listesi!

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde inşa edilen Ödül İstanbul projesinde toplamda  2 bin 683 konut ve 102 ticari dükkan bulunuyor. İşte, Ödül İstanbul Beylikdüzü güncel fiyat listesi...

Beylikdüzü Ödül İstanbul ödemeleri!

Beylikdüzü Ödül İstanbul ödemeleri hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 1+1 ile 3+1 arasında daire tiplerine yer verilen proje İstanbul Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. 

Ödül İstanbul: Bizde her şey net!

Ödül İstanbul projesi, Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ödül İstanbul'da ''Bizde her şey net'' kampanyası kapsamında satışlar devam ediyor. 

Ödül İstanbul fiyat ve ödeme planı!

Ödül İstanbul fiyat ve ödeme planı detayları haberimizde yer alıyor. İstanbul Beylikdüzü'nde inşa edilen proje  'Bizde her şey net' kampanyasıyla ev sahibi olmayı daha da kolay hale getiriyor. 

Ödül İstanbul fiyat listesi Haberi

Ödül İstanbul fiyat listesi

Ödül İstanbul projesi 2 bin 683 adet daire ile 102 adet ticari üniteden meydana geliyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dairelerin yer aldığı projede daire alanları 64 metrekare ile 164 metrekare arasında değişiyor. 


Ödül İstanbul fiyat!

Arsa alanı 362 bin 584 metrekare olan projede teslimlerin 2019 yılında yapılması öngörülüyor. Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt'ta yükselen projede 1+1'ler 238 bin TL'den, 2+1'ler 358 bin TL'den satışa sunuluyor. 


Ödül İstanbul projesinin sosyal alanları arasında; yüzme havuzu, park alanları, çocuk kulübü, açık-kapalı otopark, kafe, restoranlar, 7/24 güvenlik hizmeti, tenis kortu, futbol-basketbol sahaları, parti salonu, fitness salonu, güzellik salonu, çocuk parkı  yer alıyor. 
 
Ödül İstanbul lokasyon olarak; metro ve metobüse, E-5'e Tüyap'a yürüme mesafesinde...