18 / 08 / 2022

Ontan ofis park projesi

Ontan ofis park projesi

Ontan Grup 2006 yılında, inşaat fakültesindeki arkadaşlıklarını profesyonel iş hayatına taşıyan genç girişimci mühendisler Onur Ökten ve Taner Akçınar tarafından kuruldu. 10 yıllık genç bir firma olmasına karşın firma, inşaatta dünyanın en büyük 250 sıralamasına göz dikti.

Koray GYO'nun Kağıthane Ofis Park değeri belli oldu! Kağıthane Ofis Park değeri ne kadar?

Koray GYO Kağıthane Ofis Park 2022 yarıyıl güncel değerleme raporu yayınlandı. Peki Kağıthane Ofis Park'ın değeri ne kadar oldu? İşte Kağıthane Ofis Park 2022 yarıyıl değer tablosu...

Yapı Kredi Koray GYO Kağıthane Ofis Park 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Yapı Kredi Koray GYO'nun portföyünde yer alan ''Kağıthane Ofis Park" projesine ilişkin Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan 2020 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı. 

Kağıthane Ofis Park 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Kağıthane Ofis Park'a ilişkin Terra Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Deluxia Park Business ofis fiyatları!

Deluxia Park Business ofis fiyatları 712 bin 248 TL'den başlıyor. Deluxia Park Business projesi 2 blok olarak hayata geçirildi...

Deluxia Park Business ofis fiyatları ne kadar?

Toplam 400 adet ofisten meydana gelen Deluxia Park Business projesinde satışlara başladı. Proje "İş hayatına bir tık önde başlayın" sloganıyla basına tanıtılıyor. Peki Deluxia Park Business ofis fiyatları ne kadar?

Nurol Park'ta tek seferde 22.8 milyon liralık toplu ofis satıldı!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Günesli'deki Nurol Park projesinden tek seferde yabancı yatırımcıya 22.8 milyon liralık toplu ofis satışı yapıldı..

Nurol Park J Ofis Bloğu 6.5 milyon dolara satıldı!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Nurol Park J Ofis Bloğu'nun 14 adet bağımsız bölümü satıldı. 6 milyon 500 bin TL'lik satış 2 Haziran 2017 tarihi itibarıyla gerçekleşti.

Vizyon Park Ofis projesinde 8 bağımsız bölüm satışa sunuldu!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Vizyon Park Ofis projesinde 8 bağımsız bölüm satışa sunuldu.

Ontan İnşaat'tan 6 yeni proje!

Ontan İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sait Tiğin Özmeydan, “2016’nın son çeyreğinde İzmir’de “Modda” markasıyla 2 tane lansmanımız olacak. 2017’de İzmir’de 4 tane proje gerçekleştireceğiz. İzmir’deki planlarımızın içinde yaklaşık 170 bin metrekarelik bir “ofis park” projesi var” dedi.

Nurol Park Güneşli satılık ofis!

Nurol Park Güneşli satılık ofis alanları 110 metrekareden başlıyor. 55 dönüm arsa üzerinde inşa edilen projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire alternatifleri yer alıyor.

Sabah Gayrimenkul Danışmanlık ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sabah Gayrimenkul Danışmanlık ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mohammed S.G. Abusamhadana tarafından 10 bin TL sermaye ile 11 Aralık'ta Kağıthane, Merkez Mahallesi, Bağlar Caddesi, Kağıthane Ofis Park'ta kuruldu.

Teknik Yapı Denizli Evleri satışları ne zaman yapılacak?

Yaklaşık 600 milyon lira değeriyle yükselecek olan proje toplam 12 adadan oluşacak. Projede home ofis, park alışveriş caddesi de bulunuyor. Peki Teknik Yapı Denizli Evleri satışları ne zaman yapılacak?

Bostancı Maanaa E-5 Ofis Park projesi geliyor!

Maanaa E-5 Ofis Park, RAM GMY tarafından E-5 Bostancı Kavşağı'nda inşa edilecek. Fiyat ve ödeme bilgisinin henüz netleşmediği projenin inşaatı 2016 yılının 3. çeyreğinde başlayacak.

Ontan ofis park projesi Haberi

Ontan ofis park projesi


Ontan Grup 2006 yılında, inşaat fakültesindeki arkadaşlıklarını profesyonel iş hayatına taşıyan genç girişimci mühendisler Onur Ökten ve Taner Akçınar tarafından kuruldu. 10 yıllık genç bir firma olmasına karşın firma, inşaatta dünyanın en büyük 250 sıralamasına göz dikti. 


Grubun ana şirketinin Ontan inşaat olduğunu dile getiren Ontan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sait Tiğin Özmeydan, gayrimenkul iş geliştirme, inşaat taahhüt ve yapı kimyasalları üretimi konusunda faaliyet gösterdiklerini söyledi. Ontan Grup olarak bugüne kadar 2 binin üzerinde konut projesi hayata geçirdiklerini kaydeden Özmeydan. "2012 yılında İzmir'de Modda Mavişehir, Ontan Bahçe ve Ontan 414 projeleri bunlar arasında. Ontan Bayraklı ve Manisa projelerimizin lansmanını ise 2015 yılında yaptık" dedi. Gayrimenkul geliştirme konusunda 2016 yılında yaklaşık 600 yeni konut üreteceklerini açıklayan Sait Tiğin Özmeydan, "2017, bizim...