onur öngün g20 yorumu

onur öngün g20 yorumu

G20 zirvesi dünya liderlerini Türkiye’de bir araya getirmekle kalmadı küresel yatırımcıların ilgisini de Antalya’ya çekti. Gayrimenkul uzmanları, özellikle Çinli yatırımcılarla gerçekleştirilebilecek işbirlikleriyle yapılabileceği görüşünde.

Başarılı belediye gayrimenkullerin değerini artırıyor!

Yurt genelinde gayrimenkul yatırımları yapan Onursal Gayrimenkul AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, gayrimenkul değer artışında belediyenin etkisi olduğunu açıkladı.

Gayrimenkulde en hızlı büyüme Başkent'te olacak!

Başkent Ankara, son 10 yılda gayrimenkul sektöründe önemli atılımlarda bulundu. Onursal Gayrimenkul AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, Ankara’daki gayrimenkul gelişimiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Ankara Çukurambar'da iş merkezleri arrtı!

Ankara’da yeni merkez Çukurambar olarak görülüyor. Onursal Gayrimenkul Geliştirme AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, bölgede arazilerin yanı sıra iş merkezlerinin bölgede yoğunluğunu artırdığını belirtti.

Gayrimenkul sektöründe milat yaşanacak!

Onursal Gayrimenkul Geliştirme AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, referandum sonrası görüşlerini paylaştı. Öngün, ''Referandum sürecinden kazançlı çıkabilirsiniz'' dedi.

Yabancıya gayrimenkul ihraç ofisleri kurulması güveni artırır!

Yabancıya “gayrimenkul ihraç ofisleri” aracılığıyla komşu ülke vatandaşlarının güvenli liman olarak gördükleri Türkiye’ye ilgileri daha da artabilecek. Onursal Gayrimenkul Geliştirme AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, "Hemen yanı başımızda olanlarla ekonomik ilişkilerin gelişmesi geleceğe yatırım

Ekonominin can simidi gayrimenkul sektörü!

Onursal Gayrimenkul Geliştirme AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, Türkiye’deki ekonomik sıkıntıların çözülmesi için ‘can simidinin’ gayrimenkul sektörü olacağı belirtti.

Onur Öngün: Dövizini boz, gayrimenkule yatır!

Türkiye ekonomisinin kritik süreçten geçtiği bugünlerde döviz kurundaki artışı frenlemek için bir öneri de gayrimenkul uzmanlarından geldi.

Onur Öngün: Arapların altını Türkiye!

Yurt genelinde son dönemde Arap yatırımcıların gayrimenkul alımlarına yön veren Onursal Gayrimenkul Geliştirme AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, “Emtiada altın nasıl güvenli liman olarak görülüyorsa, Araplar da Türkiye’yi güvenli liman olarak görüyor” dedi.

Onur Öngün: Ucuz konutun formülü askeri araziler!

Onursal Gayrimenkul Geliştirme AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, "Askeri araziler tamamen rant olarak görülmemeli. Altın değerindeki askeri alanlar modern şehirciliğin tüm kuralları ile kentlere nefis peyzaj ve yeni nesil yapılar olarak kazandırılmalı." dedi

17 Ağustos depremi inşaat sektörünün miladı oldu!

BEKAŞ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Karahasanoğlu, ONURSAL Gayrimenkul Geliştirme Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, UZALTAŞ AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala ve İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, 17 Ağustos depremi sonrası Türk inşaat sektörünü değerlendirdi.

Rusya, Türk müteahhitlerin 2023 hedefine katkı sağlayacak!

Onursal Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün Rusya krizinin aşılmasının iki ülkeye de ciddi getirileri olduğunun altını çizdi.

Konutta yüzde 20 peşinat tüketici aleyhine olabilir!

Onursal Gayrimenkul Yatırım AŞ'nin Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası piyasalardaki tıkanıklığı gidermek için konut alımlarında yapılan peşinat indiriminin tüketici aleyhine sonuçlanabileceğini belirtti.

Onur Öngün: 10 yıl içinde mevcut konut ihtiyacı daha fazla artacak!

Onursal Gayrimenkul Geliştirme AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, “10 yıl içinde mevcut konut ihtiyacı daha fazla artacak” dedi.

onur öngün g20 yorumu

onur öngün g20 yorumu onur öngün g20 yorumu

Arap coğrafyasındaki yüksek hacimli yatırım harcamaları, Ortadoğu’daki karışıklıktan kaçanların güvenli liman olarak Türkiye’yi görmeleri ülkemizin son yıllarda yabancı yatırımcıların uğrak durağı olmasını da beraberinde getirdi. Onursal Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün’e göre ise yeni döneme Çinli milyarderler damga vuracak.


Türkiye’nin G20 Zirvesi’nde muhteşem bir ev sahipliğine imza attığını belirten Öngün, “Böylesine zorlu bir organizasyonu bu denli profesyonelce düzenlemek gerçekten çok büyük bir başarı. Zirve sayesinde Türkiye, yazılı, görsel ve sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.  Uluslararası alanda Antalya’nın tanıtımı milyar dolarlarla ifade edilen bir reklam kazandı. Şimdiye kadar ABD, Kanada gibi büyük ülkeleri yatırım için tercih eden Çinli milyarderlerin gözü yeni yatırımları için Antalya’da cazip fırsatları kolluyor” dedi.


Antalya’nın marka değeri artıyor

Çin’in 596 milyarder ile milyarder sayısı 537...