ormanada zekeriyaköy ne zaman teslim

ormanada zekeriyaköy ne zaman teslim

Ormanada Evleri Eczacıbaşı Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Ormanada Zekeriyaköy satılık konut fiyatları 575 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projenin sosyal olanakları arasında pilates salonu, buhar odası, yüzme havuz mevcut...

Zekeriyaköy Ormanada Evleri!

Zekeriyaköy Ormanada Evleri'nde fiyatlar 741 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projede; pilates salonu, fitness center, masaj odaları, yüzme havuzu, buhar odası ve otopark gibi sosyal alanlar bulunuyor...

Ormanada Zekeriyaköy iletişim!

Ormanada Zekeriyaköy iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor. Ormanada Zekeriyaköy Evleri projesi kapsamında dairelerin alanları 150 metrekareden başlıyor ve de 330 metrekareye kadar yükseliş gösteriyor

Ormanada Konutları!

Ormanada Konutları, Avrupa Yakası Zekeriyaköy'de Eczacıbaşı Gayrimenkul tarafından hayata geçirildi. İki etaptan oluşan projede ilk etap teslimleri hemen yapılırken, ikinci etap teslimleri yıl sonunda yapılacak...

Ormanada satış ofisi!

Ormanada satış ofisi bilgileri kapsamında adres, telefon ve web adresi haberimizin içinde yer alıyor

Ormanada Zekeriyaköy ne zaman teslim?

Ormanada Zekeriyaköy ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizin içinde detaylı bir şekilde yer alıyor

Ormanada Zekeriyaköy'den 'Deneme Sürüşü' fırsatı! 

Ormanada Zekeriyaköy tarafından başlatılan 'Deneme Sürüşü' kampanyasıyla kirada oturulan ev 12 ay içinde satın alınmaya karar verilirse ödenen kira miktarı ve depozito ev fiyatından düşüyor.   

Ormanada Zekeriyaköy'de 'Deneme Sürüşü' kampanyası! 

Ormanada Zekeriyaköy Deneme Sürüşü kampanyasını başlattı. Deneme Sürüşü kampanyasıyla Ormanada'da kirada oturulan ev 12 ay içinde satın alınmaya karar verilirse toplam kira ve depozito ev fiyatından düşülüyor.  

Tunay Yapı, Sarıyer ve Zekeriyaköy'de lüks projelere odaklandı!

Kişiye özel lüks villa yapımından büyük çaplı taahhüt işlerine, kat karşılığı konut yapımından kooperatif usulü proje üreten Tunay Yapı, Sarıyer ve Zekeriyaköy Bölgesi’ne odaklandı..

Zekeriyaköy İSKİ hizmet alanı imar planı askıya çıktı!

İstanbul'un Sarıyer İlçesi'ne bağlı Zekeriyaköy Mahallesi sınırları içerisinde yer alan İSKİ hizmet alanına ait alanın Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı Değişiklik Teklifi askıya çıktı..

İnanlar Terrace Elis ne zaman teslim?

İnanlar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen İnanlar Terrace Elis projesi İstanbul Avrupa Yakası'nda Sarıyer'e bağlı Zekeriyaköy'de inşa edilecek . Peki İnanlar Terrace Elis ne zaman teslim?

Terrace Elis Zekeriyaköy teslimleri!

Terrace Elis projesi İnanlar İnşaat tarafından İstanbul Zekeriyaköy'de hayata geçiriliyor. Projede daireler ne zaman teslim edilecek?

Ormanada Evleri ödeme seçenekleri!

Yüzde 10 KDV indirimi yapılan Ormanada Zekeriyaköy projesi Eczacıbaşı Gayrimenkul imzasıyla hayata geçiriliyor. İşte Ormanada Evleri ödeme seçenekleri..

Ormanada Zekeriyaköy ödeme planı 2017!

İstanbul Zekeriyaköy'de Eczacı başı Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Ormanada projesinde 48 aya kadar sıfır faizle ödeme yapılabiliyor. Projede villa ve sıra evlere yer verildi...

Ormanada Zekeriyaköy 2017 ödeme kampanyası!

Ormanada Zekeriyaköy projesinde dolar kuru 3,09'a sabitlendi. Ormanada Zekeriyaköy 2017 ödeme kampanyası kapsamında 48 aya kadar sıfır faizle ödeme yapılabiliyor...

Zekeriyaköy Köy projesi ne zaman bitecek?

Siyahkalem Mühendislik tarafından hayata geçirilen Köy Zekeriyaköy projesinde yüzde 1 peşinatla yüzde 0,54 faizle ve 120 ay vadeyle ev sahibi olunabiliyor...

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne ses kırıcıları yapılacak mı?

İstanbul'un gürültü ve kirliliğine en uzak semtleri: Zekeriyaköy ve Uskumruköy. Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne bağlanan otoyolların trafiğe açılmasıyla sessiz ve sakinliğiyle bilinen bu bölge de gürültü kirliliğiyle karşılaştı.

Ormanada: Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde 3 dakika!

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım’ın Zekeriyaköy’de 220 dönüm üzerine kurulan projesi Ormanada, sosyal yaşam olanaklarıyla sakinlerine doğanın içinde konfor ve güveni bir arada sunarken konumu ile ulaşımda benzersiz bir rahatlık sağlıyor.

Ormanada Zekeriyaköy'ün gözde projelerinden!

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım’ın 220 dönüm üzerine kurulan projesi Ormanada, Zekeriyaköy'ün en gözde projelerden biri olarak dikkat çekiyor.

ormanada zekeriyaköy ne zaman teslim Haberi

ormanada zekeriyaköy ne zaman teslim

Ormanada Evleri İstanbul Avrupa Yakası Zekeriyaköy'de inşa ediliyor. 


Toplam 273 konuttan oluşan Ormanada Evleri Eczacıbaşı Gayrimenkul imzası taşıyor. 


Zekeriyaköy Ormanada projesinde toplam 273 adet konut yer alıyor.220 dönüm arazi üzerinde konumlanan Ormanada Evleri'nde 188 adet villa, 81 adet sıra evler yer alıyor. 


Ormanada Zekeriyaköy satılık konut fiyatları 575 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 


Zekeriyaköy Ormanada projesinden peşin ya da banka kredisi kullanılarak konut sahibi olunabiliyor. 


Ormanada Zekeriyaköy ne zaman teslim? Bir ay içinde teslimler gerçekleşecek diyebiliriz. 


Ormanada Evleri'nin sosyal olanakları arasında pilates salonu, buhar odası, yüzme havuz, otopark ve güvenlik bulunuyor. Ormanada iletişim: 

Telefon: 0212 201 59 30

Web adresi: www.ormanada.com

Belemir...