Özge Yapı prefabrik konut

Özge Yapı prefabrik konut

Prefabrik konutlar, tek villalık müstakil yaşamlardan toplu yaşam alanlarına doğru genişliyor. Afrika’ya kadar bina gönderen Özge Yapı, Türkiye’yi prefabrik konut siteleri ile tanıştırıyor.

Dorçe Prefabrik helikopterle taşınabilen modüler yapılar üretiyor!

Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat AŞ'nin ürettiği "Helikopter ile Taşınabilen Konteyner", herhangi bir el aleti ya da ekipman yardımı olmadan, her türlü ortamda, elle kolayca montaj yapılabilir biçimde tasarlanıyor

Dorçe Prefabrik Yapı'dan Katar'a 4 bin yatak kapasiteli Kovid-19 hastanesi!

Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Katar'da 4 bin hasta kapasiteli prefabrik koronavirüs karantina hastanesi projesini bitirdi.  

Dorçe Prefabrik Yapı, Katar’daki Kovid-19 Karantina Hastanesi'ni tamamladı!

Yatırımlarına devam eden Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş., Katar'da 4 bin hasta kapasiteli Prefabrik  "Kovid-19 Karantina Hastanesi"ni tamamladı.

Fertighaus Prefabrik Yapı Limited Şirketi kuruldu!

Fertighaus Prefabrik Yapı Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Sahnın Nasıbov tarafından kuruldu.

Depreme dayanıklı 'prefabrik hafif çelik evler' ile güvende yaşam!

Yurt dışında başarılı hafif ve ağır çelik yapı evler inşa eden AS STEEL, prefabrik hafif çelik villa ve ev üretimine yurt içinde devam edecek.

Prefabrik Yapı, Yapı Bilgi Modellemesi'ne adapte olacak!

Autodesk İnşaat Sektörünün Geleceği Zirvesi 1000'e yakın katılımcıyla İstanbul'da düzenlendi. Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) standartlarının değerlendiği zirveye Prefabrik Yapı A.Ş.'de katıldı.

Sadıkoğlu Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sadıkoğlu Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 40 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Sadıkoğlu tarafından kuruldu.

Prefabrik Yapı, 30'uncu kuruluş yıl dönümünü kutladı!

Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ'nin 30’uncu yılına özel Crowne Plaza Asia'da bir gala gecesi düzenlendi.Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim "8 şirket, 8 işletmeyle ülkemize ve insanımıza çok güzel hizmetler verdik İstihdam sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz." dedi...

AEA Yapı Prefabrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

AEA Yapı Prefabrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Elif Azizoğlu tarafından kuruldu.

Lavinsa Ballıtaş Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lavinsa Ballıtaş Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Sıddık Azizoğlu tarafından kuruldu...

Tiw Company İnşaat Ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tiw Company İnşaat Ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 500 bin TL sermaye bedeli ile Ferruh Kocabaş tarafından kuruldu. 

Prefabrik Yapı'ya Sakarya'nın Yıldızları ödülü!

Prefabrik Yapı, Sakarya'nın Yıldızları Ödül Töreni'nde "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında Yer Alan Firmalar" kategorisinde ödüle değer bulundu...

Metot Prefabrik Ve Hafif Çelik Yapı Endüstrisi Limited Şirketi kuruldu!

Metot Prefabrik Ve Hafif Çelik Yapı Endüstrisi Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Ayşe Karkın tarafından Pendik'te kuruldu. 

Özge Yapı prefabrik konut

Özge Yapı prefabrik konut Özge Yapı prefabrik konut

Burcu Doğan Markalı konut projelerinde yeni bir alan daha doğuyor. Artık konut siteleri sadece betonarme yapılardan oluşmayacak, isteğe göre prefabrik tarzda da yapılacak.


Türkiye’de bu işin öncülerinden olan ve bugün aralarında Afrika ülkelerinin de olduğu 70’den fazla ülkeye bina gönderen özge Yapı, prefabrik konutların kapsama alanını, tek villalık müstakil yaşamlardan toplu yaşam alanlarına doğru genişletiyor. Hekimoğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Özge Yapı’nın Pazarlama Müdürü Burcu Doğan, doğru bir imalatla yapıldığında betonarme binalar kadar uzun ömürlü olan prefabrik binalarda gelişen teknoloji ile birlikte daha konforlu, daha modern, daha estetik ve daha şık yapıların ortaya konulabildiğini söyledi.


Burcu Doğan, kendilerine turistik tesislerden toplu konut sitelerine kadar pek çok yerden teklif geldiğini, önümüzdeki yıllardan itibaren Türkiye’de de farklı alanlarda şık prefabrik konutlaıın görüleceğini açıkladı....