Palye Uluslararası Mühendislik Proje Ulaşım Anonim Şirketi

Palye Uluslararası Mühendislik Proje Ulaşım Anonim Şirketi

Palye Uluslararası Mühendislik Proje Ulaşım Anonim Şirketi, Mehmet Edip Demir tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 31 Ekim'de Merter, A.Nafiz Gürman Mahallesi, Kınalıtepe Sokak'ta kuruldu

Archıcon Uluslararası Mühendislik Ve Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Archıcon Uluslararası Mühendislik Ve Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Sanan Shıralıyev tarafından kuruldu.

Upm Proje Uluslararası İnşaat Mimarlık Ve Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Upm Proje Uluslararası İnşaat Mimarlık Ve Mühendislik Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Tahir Uzer tarafından kuruldu.

Sencro Uluslararası Mühendislik Müşavirlik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sencro Uluslararası Mühendislik Müşavirlik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Akkar tarafından kuruldu.

Mitanni Mühendislik Uluslararası Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mitanni Mühendislik Uluslararası Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Nizamettinn Aydın tarafından kuruldu.

XL Mimarlık ve Mühendislik Nea Vourla Konut Sitesi’ni tasarladı!

Mimar Arda Işık’ın önderliğinde ulusal ve uluslararası ölçekte ödüllü mimari ve iç mimari projeler hayata geçiren XL Mimarlık + Mühendislik tasarımı Nea Vourla Konut Sitesi, bölgenin mimari özelliklerini yansıtan tasarımıyla ön planda tutuyor.

İrme Elektrik Headquarters’a XL Mimarlık ve Mühendislik imzası!

Mimar Arda Işık’ın önderliğinde ulusal ve uluslararası ölçekte ödüllü mimari ve iç mimari projeler hayata geçiren XL Mimarlık+Mühendislik tasarımına sahip İrme Elektrik Headquarters, çevreye, kente ve çalışanların hayatını değerlendirecek bir genel merkez olarak kurgulanacak.

Idearc Uluslararası Mühendislik Ve Müşavirlik Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Idearc Uluslararası Mühendislik Ve Müşavirlik Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Erdem Özlü tarafından açıldı.

The End Uluslararası Mühendislik Mimarlık Müşavirlik Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

The End Uluslararası Mühendislik Mimarlık Müşavirlik Hizmetleri Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Gürsel Göçmez ve Oktay Kargın tarafından kuruldu. 

Globex Mühendislik Uluslararası Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Globex Mühendislik Uluslararası Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Poorsaeidi Boroojeni tarafından kuruldu.

Translog Uluslararası Teknik Müşavirlik Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Translog Uluslararası Teknik Müşavirlik Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin bin TL sermaye bedeli ile Burak Başkaya tarafından kuruldu.

Innova Uluslararası Belgelendirme Test Ve Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Innova Uluslararası Belgelendirme Test Ve Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi bugün Beykoz'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Faruk Şamil Tekir tarafından kuruldu. 

Meyatech Uluslararası Muayene Mühendislik Test Ve Ölçüm Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Meyatech Uluslararası Muayene Mühendislik Test Ve Ölçüm Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Beykoz'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mesut Pekli tarafından kuruldu.

İnstanbull Uluslararası İnşaat Mühendislik Montaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İnstanbull Uluslararası İnşaat Mühendislik Montaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te Özlem Tataroğlu ile Serhan Tataroğlu tarafından kuruldu.

Palye Uluslararası Mühendislik Proje Ulaşım Anonim Şirketi Haberi

Palye Uluslararası Mühendislik Proje Ulaşım Anonim Şirketi

Palye Uluslararası Mühendislik Proje Ulaşım Anonim Şirketi, Mehmet Edip Demir tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 31 Ekim'de kuruldu. 


Palye Uluslararası Mühendislik Proje Ulaşım Anonim Şirketi iş konusu; Yurt içinde veya yurt dışında her türlü ulaşım ve inşaat projeleri planlama ve danışmanlıklar yapmak...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Palye Uluslararası Mühendislik Proje Ulaşım Anonim Şirketi adres: Merter, A.Nafiz Gürman Mahallesi, Kınalıtepe Sokak, Simitaş 4. Blok No:16...