Papatya Park Residence fiyat

Papatya Park Residence fiyat

Papatya Park Residence projesi iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

1140 daireden meydana gelen Papatya Park Residence Evleri Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor. Peki Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

Papatya Park Residence Evleri!

Papatya Park Residence Evleri 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence projesi nerede?

45 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Papatya Park Residence projesinde daire tipleri 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. Peki Papatya Park Residence projesi nerede?

Papatya Park Residence satılık daire!

Papatya Park Residence satılık daire fiyatları 177 bin 500 TL' den başlıyor. Düzlem Yapı imzası taşıyan Papatya Park Residence projesinde toplam 1140 adet konut bulunuyor.

Papatya Park Residence Beylikdüzü iletişim!

Papatya Park Residence Beylikdüzü iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Papatya Park Residence projesi Beylikdüzü’nde 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Papatya Park Residence Beylikdüzü fiyat listesi!

Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nda hayata geçiriliyor. Proje 3 etaptan oluşuyor. Papatya Park Residence Beylikdüzü fiyat listesi haberimizde yer alıyor.

Papatya Park Residence ev fiyatları!

Papatya Park Residence ev fiyatları ,dairelerin konum ve büyüklüklerine göre değişiyor. Papatya Park Residence projesinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 177 bin 500 TL’den başlıyor.

Papatya Park Residence'ta 0 faizle! 177 bin 400 TL'ye!

Daire fiyatlarının 177 bin 400 TL'den başlangıç gösterdiği Papatya Park Residence projesinde yer alan daire seçenekleri için 40 ay boyunca faiz uygulanmadan vadelendirme yapılıyor.

Papatya Park Beylikdüzü'nde 177 bin 400 TL'ye 1+1!

Düzlem – Döğme ortaklık grubu tarafından hayata geçirilen Papatya Park Beylikdüzü projesinde toplam 1140 adet daire yer alıyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 177 bin 400 TL'den başlıyor.

Papatya Park Residence ilk etapta faizsiz taksit seçenekleriyle!

İlk etapta faizsiz ödeme seçeneklerinin uygulandığı Papatya Park Residence projesinde yer alan dairelerin fiyatları 168 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje toplamda 3 etaptan meydana geliyor.

Papatya Park Residence'ta 168 bin TL'ye 1+1 daire!

Papatya Park Residence'ta çocuk oyun parkları, restoran ve kafeler, yürüyüş ve koşu parkurları, fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu ile sauna ve fin hamamı yer alıyor...

Papatya Park Residence fiyat!

Papatya Park Residence fiyat bilgisine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Projede çocuk oyun parkları, restoran ve kafeler, yürüyüş ve koşu parkurları, fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu ile sauna ve fin hamamı bulunuyor...

Papatya Park Residence projesinde ilk etap satışları başladı!

1. etap satışlarının başladığı Papatya Park Residence projesi, Düzlem Yapı tarafından Beylikdüzü bölgesinde İstanbul'un Avrupa Yakası'nda inşa ediliyor. Projedeki dairelerin fiyatları 159 bin 056 TL'den başlıyor.

Papatya Park Residence 2. Etap ne zaman satışa çıkacak?

Papatya Park Residence 2. Etap'ta konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Projede 557 daire ve 18 ticari birim bulunuyor. Peki Papatya Park Residence 2. Etap ne zaman satışa çıkacak?

Esenyurt Papatya Park Residence fiyatları!

Esenyurt Papatya Park Residence fiyatları 1. etapta 189 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa edilen proje 3 etaptan meydana geliyor.

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap iletişim!

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap iletişim için satış ofisi telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Ticaret alanı 14 bin 672 metrekareden meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.

Papatya Park Residence'ta 2. etab Mart 2017'de satışa çıkacak!

Beylikdüzü - Beykent'te Papatya Residence ve Papatya Vadi Konakları projelerini hayata geçiren Düzlem Yapı, 557 daire ve 18 dükkandan oluşan üçüncü papatyasını aynı ilçeye kondurmaya hazırlanıyor.

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap 557 adet daire ve 18 adet dükkandan oluşuyor. Proje 42 milyon lira yatırımla yükseliyor. Peki Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Papatya Park Residence 2. Etap Esenyurt iletişim!

Papatya Park Residence 2. Etap Esenyurt iletişim için 444 34 94 telefon numarasından satış ofisiyle irtibat kurabilirsiniz. Düzlem Yapı imzası taşıyan proje 21 bin 344 metrekare arsa üzerinde inşa edilecek.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap satış ofisi!

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap satış ofisi telefon numarası 444 34 94 olarak belirtiliyor. Toplamda 557 konut ve 18 dükkanın yer aldığı proje 42 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

İnşaat alanı 59 bin 907 metrekare olarak belirtilen Papatya Park Residence 2. Etap 42 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek. Peki Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap satılık!

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Konut ve ticari birimlerden oluşan proje 21 bin 344 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilecek.

Papatya Park Residence 2. etap detayları belli oldu!

Düzlem Yapı'nın Esenyurt'ta yapımına başladığı Papatya Park Residence projesinin 2. etabında detaylar belli oldu. Papatya Park Residence 2.etapta 557 daire ve 18 dükkan olacak...

Papatya Park Residence projesi iletişim!

Papatya Park Residence projesi iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

1140 daireden meydana gelen Papatya Park Residence Evleri Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor. Peki Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

Papatya Park Residence Evleri!

Papatya Park Residence Evleri 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence fiyat Haberi

Papatya Park Residence fiyat

Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile inşa edilen Papatya Park Residence 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 


1140 daireden meydana gelen Papatya Park Residence Evleri ‘nde daire tipleri 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. 


Düzlem Yapı ve Döğme Yapı imzası taşıyan Papatya Park Residence Evleri ‘nde teslimler 1+1'lerde Aralık 2016'da, 2+1'lerde Haziran 2017'de gerçekleşecek.


Düzlem İnşaat Papatya Park Rezidence projesi 3 etaptan meydana geliyor.  2. etabında 562 daire ,3. etap 192 daire yer alıyor.


Papatya Park Residence ‘ta ev fiyatları 177 bin 463 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede ödeme planı kapsamında 36 ay ve 40 ay faizsiz vadelendirme yapılıyor. 


Papatya Park Residence iletişim

Telefon: 444 34 94

Web Adresi: www.duzlemyapi.com

Pınar...