Papatya Park Residence satılık daire fiyatları

Papatya Park Residence satılık daire fiyatları

Papatya Park Residence satılık daire fiyatları 177 bin 500 TL' den başlıyor. Düzlem Yapı imzası taşıyan Papatya Park Residence projesinde toplam 1140 adet konut bulunuyor.

Papatya Park Residence ilk etapta faizsiz taksit seçenekleriyle!

İlk etapta faizsiz ödeme seçeneklerinin uygulandığı Papatya Park Residence projesinde yer alan dairelerin fiyatları 168 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje toplamda 3 etaptan meydana geliyor.

Papatya Park Residence satılık daire fiyatları!

Papatya Park Residence Düzlem Yapı ve Döğme ortaklığında Beylikdüzü'nde hayata getiriliyor. 3 Etaptan meydana gelen Papatya Park Residence satılık daire fiyatları haberimizde bulunuyor...

Papatya Park Residence 2. Etap ne zaman satışa çıkacak?

Papatya Park Residence 2. Etap'ta konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Projede 557 daire ve 18 ticari birim bulunuyor. Peki Papatya Park Residence 2. Etap ne zaman satışa çıkacak?

Esenyurt Papatya Park Residence fiyatları!

Esenyurt Papatya Park Residence fiyatları 1. etapta 189 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa edilen proje 3 etaptan meydana geliyor.

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap iletişim!

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap iletişim için satış ofisi telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Ticaret alanı 14 bin 672 metrekareden meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.

Papatya Park Residence'ta 2. etab Mart 2017'de satışa çıkacak!

Beylikdüzü - Beykent'te Papatya Residence ve Papatya Vadi Konakları projelerini hayata geçiren Düzlem Yapı, 557 daire ve 18 dükkandan oluşan üçüncü papatyasını aynı ilçeye kondurmaya hazırlanıyor.

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap 557 adet daire ve 18 adet dükkandan oluşuyor. Proje 42 milyon lira yatırımla yükseliyor. Peki Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Papatya Park Residence 2. Etap Esenyurt iletişim!

Papatya Park Residence 2. Etap Esenyurt iletişim için 444 34 94 telefon numarasından satış ofisiyle irtibat kurabilirsiniz. Düzlem Yapı imzası taşıyan proje 21 bin 344 metrekare arsa üzerinde inşa edilecek.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap satış ofisi!

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap satış ofisi telefon numarası 444 34 94 olarak belirtiliyor. Toplamda 557 konut ve 18 dükkanın yer aldığı proje 42 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

İnşaat alanı 59 bin 907 metrekare olarak belirtilen Papatya Park Residence 2. Etap 42 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek. Peki Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap satılık!

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Konut ve ticari birimlerden oluşan proje 21 bin 344 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilecek.

Papatya Park Residence 2. etap detayları belli oldu!

Düzlem Yapı'nın Esenyurt'ta yapımına başladığı Papatya Park Residence projesinin 2. etabında detaylar belli oldu. Papatya Park Residence 2.etapta 557 daire ve 18 dükkan olacak...

Papatya Park Residence projesi iletişim!

Papatya Park Residence projesi iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

1140 daireden meydana gelen Papatya Park Residence Evleri Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor. Peki Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

Papatya Park Residence Evleri!

Papatya Park Residence Evleri 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence satılık daire fiyatları Haberi

Papatya Park Residence satılık daire fiyatları


Düzlem Yapı tarafından hayata geçirilen Papatya Park Rezidence projesi İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde yükseliyor.


45 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen  Düzlem İnşaat Papatya Park Rezidence projesi 2 bin 472 metrekare yeşil alana sahip.


Düzlem Yapı Papatya Park Rezidence 'ta  sosyal donatı alanları içerisinde; yürüyüş alanları, oyun alanları, sauna, fitness center, koşu parkurları, restoran, ve fin hamamı yer alıyor


Papatya Park Rezidans projesinde daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Düzlem Yapı Papatya Park Rezidans projesinde 1140 daire bulunuyor.


Papatya Park Residence satılık daire fiyat listesi;

1+1 daireler 177 bin 500 TL' den başlıyor.

2+1 daireler 279 bin TL'den başlıyor. 


Papatya Park Rezidans adres 

Cumhuriyet Mahallesi 1988. Sk. No.4 Esenyurt, İSTANBUL


Papatya Park Rezidans iletişim

Telefon: 444 34 94

Web Adresi: www.duzlemyapi.com


Pınar...