29 / 03 / 2023

Park Mavera Başakşehir

Park Mavera Başakşehir

Daire fiyatları 462 bin liradan başlangıç gösteren Park Mavera Evleri 'nde daire teslimlerinin 2016 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor. İşte Park Mavera Konutları ödeme planı...

Park Mavera Başakşehir telefon!

Park Mavera Başakşehir telefon numarası 444 71 61 olarak belirlendi. Makro ile Akyapı Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen proje 229 bin 241 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

Kayabaşı Park Mavera iletişim!

Kayabaşı Park Mavera iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Toplam 672 konut ve 338 ticari birimden meydana gelen proje İstanbul Başakşehir'deki Kayaşehir bölgesinde hayata geçiriliyor.

Park Mavera Başakşehir satış ofisi!

Daire bedelinin yüzde 70'ine kadar banka kredisi kullanılabilen Park Mavera Konutları 'nda tamamı peşin alımlarda indirim yapılıyor. İşte Park Mavera Başakşehir satış ofisi iletişim bilgileri...

Park Mavera Evleri satılık!

Park Mavera Evleri satılık daire fiyatları 462 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri minimum 136 metrekare, maksimum 208 metrekare olarak dizayn edildi.

Başakşehir Mavera Park projesi!

Başakşehir Mavera Park projesi daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projedeki dairelerin alanları 136 - 208 metrekare arasında değişiyor.

Park Mavera Başakşehir ödeme planı!

Makro ile Akyapı Ortak Girişimi imzası ile hayata geçirilen Park Mavera Evleri'nde daire fiyatları 462 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İşte Park Mavera Başakşehir ödeme planı...

Park Mavera ödemeleri!

Dairelerin 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Park Mavera Bahçeşehir projesinde kredisi onaylanmamış 35 daire yarın satışa çıkıyor. İşte satış süreci devam eden Park Mavera ödemeleri...

Başakşehir Park Mavera fiyatları!

Ödeme koşulları kapsamında yüzde 25 peşinat ödendiğinde yüzde 4 indirim yapılan Park Mavera Evleri'nde kalan bedel banka kredisi ile ödenebiliyor. Peki Başakşehir Park Mavera fiyatları ne kadar?

Park Mavera'da kredisi onaylanmamış 35 daire satışa çıkacak!

Akyapı ve Makro imzası ile inşa edilen Park Mavera'da kredisi onaylanmamış 35 daire satışa çıkacak. Proje 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanan dairelerden oluşuyor.

Bahçeşehir Park Mavera Evleri!

Park Mavera projesi İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'e bağlı Kayabaşı 4. etapta yükseliyor. Satışları devam eden Bahçeşehir Park Mavera Evleri 'nin 2016 yılının sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Park Mavera Bahçetepe satış ofisi nerede?

Park Mavera projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler yer alıyor. 8 Kasım Cumartesi günü satışa çıkacak olan Park Mavera Bahçetepe satış ofisi nerede?

Başakşehir yeni merkez, Park Mavera projesi 8 Kasım'da satışta!

Başakşehir yeni merkezde hayata geçirilen Park Mavera projesi 8 Kasım'da satışa çıkıyor. 672 tane daire ile 338 ticari birimden oluşan projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor.

Park Mavera Başakşehir fiyatları!

Park Mavera Başakşehir fiyatları metrekare birimi üzerinden hesaplanıyor. 53 bin metrekare arsa alanına sahip olan projede teslimler 2016 yılının sonunda başlayacak. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor.

Park Mavera Başakşehir Haberi

Park Mavera Başakşehir

Park Mavera Rezidans 'ta yer alan dairelerin büyüklükleri 136 metrekareden başlıyor, 208 metrekareye kadar ulaşıyor. Proje İstanbul Başakşehir'de hayata geçiriliyor. 


Konut tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon şeklinde dizayn edilen Başakşehir Park Mavera projesi 229 bin 241 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. 


Park Mavera Konutları ödeme planı ile ilgili detaylı bilgi haberimizin devamında yer alıyor. Projede konut teslimleri 2016 yılı içerisinde gerçekleşecek.


Makro ile Akyapı Ortak Girişimi imzası ile yükselen Park Mavera Residence 'de 2+1'ler 462 bin TL ile 480 bin TL, 3+1'ler 645 bin TL ile 700 bin TL, 4+1'ler 756 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiyor. 


Park Mavera Konutları ödeme planı!

Başakşehir Park Mavera'da daire bedelinin...