Pashador Yönetim Ve Danışmanlık

Pashador Yönetim Ve Danışmanlık

Pashador Yönetim Ve Danışmanlık Anonim Şirketi Garbis Polat, Hasan Kaya, İsa Ünal, Yüksel Hamzaoğlu ve Sülayman Nuri Yakut tarafından 100 bin TL sermaye ile 22 Haziran 2015 tarihinde Bayrampaşa'da kuruldu.

Tahincioğlu Yönetim Ve Hizmet Anonim Şirketi kuruldu!

Tahincioğlu Yönetim Ve Hizmet Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Çakmak ve İlyas Tahincioğlu ortaklığında kuruldu.

Asman Yönetim Ve Mühendislik Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Asman Yönetim Ve Mühendislik Hizmetleri Anonim Şirketi Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Zınar Aslan ve Mehmet Aslan ortaklığında kuruldu.

Cmr Alışveriş Merkezi Danışmanlık Yönetim Ve Kiralama Limited Şirketi kuruldu!

Cmr Alışveriş Merkezi Danışmanlık Yönetim Ve Kiralama Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Özkan Şenyüz tarafından kuruldu.

Moon Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Moon Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Recep Aygün tarafından kuruldu.

Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!  

Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Burak Yelkenci tarafından kuruldu.

GMW Mimarlık’tan global projeler için tasarım yönetimi ve koordinasyon hizmeti!

GMW Mimarlık mimari proje üretimi dışında, pek çok uluslararası proje grubuna yönetim ve koordinasyon konularında danışmanlık hizmeti vererek Türkiye’de benzeri olmayan bir başarıya imza atıyor…

İstanbul Ata Yönetim ve Medya Danışmanlığı Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Ata Yönetim ve Medya Danışmanlığı Anonim Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Hüsniye Şahin tarafından kuruldu.

Referans Profesyonel Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Referans Profesyonel Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Bedir tarafından kuruldu.

By Mega Tesis Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

By Mega Tesis Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 500 bin TL TL sermaye bedeli ile Bülent Yüksel tarafından kuruldu.

Merçil Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Merçil Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 25 bin TL sermaye bedeli ile Emre Berçil tarafından kuruldu.

Evoscouts İletişim Projeleri Yönetim ve Planlama Limited Şirketi kuruldu!

Evoscouts İletişim Projeleri Yönetim ve Planlama Limited Şirketi Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mazhar Özgür tarafından kuruldu.

Parmae Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Parmae Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Sıtkı Gökhan Evranos tarafından kuruldu.

İş GYO, Saha Kurumsal Yönetim ile anlaştı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı...

Pashador Yönetim Ve Danışmanlık

Pashador Yönetim Ve Danışmanlık Pashador Yönetim Ve Danışmanlık

Pashador Yönetim Ve Danışmanlık Anonim Şirketi Garbis Polat, Hasan Kaya, İsa Ünal, Yüksel Hamzaoğlu ve Sülayman Nuri Yakut tarafından 100 bin TL sermaye ile 22 Haziran 2015 tarihinde Bayrampaşa'da kuruldu.


Pashador Yönetim Ve Danışmanlık Anonim Şirketi iş konusu;1-) Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle Alış Veriş Merkezleri (AVM) , konut projesinde, siteler, plazalar, marketler, mesken, ev, apartman, işyeri,  arsa, arazi gibi gayrimenkulleri Kat Mülkiyeti Kanunu ve diğer ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak yönetim faaliyetlerinin yürütülmesi konusunda yönetim ve danışmanlık hizmeti verilmesi,vereceği hizmetlerle ilgili olarak potansiyel kiracılarla görüşülmesi ve kiracılar ile kira sözleşmelerinin akdedilerek, kiracılar ile tüm ilişkinin malikler adına yürütülmesine ilişkin danışmanlık hizmeti verilmesi, Şirket konusu ile ilgili her türlü sözleşmeleri akdetmeye, ihalelere iştirak etmeye,ihaleye çıkarmaya, taahhüt işlerine...