Projects İstanbul emlak fuarı

Projects İstanbul emlak fuarı

5. CNR EMLAK FUARI ve 8. BOĞAZİÇİ ZİRVESİ’ne medya partneri olan Projects İstanbul, sektöre yön verenlerle buluşmaya hazırlanıyor

Konut alacaklar dikkat! Ev fiyatları nereye gidiyor?

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Şubat ayı konut istatistiklerini açıkladı. Konut satışları, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 31,6 düştü. İstatistikleri değerlendiren İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizamettin Aşa, "Fiyatlar da düşmeye başladı." dedi.

Emlak Konut Ispartakule Evleri gayrimenkul değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul Emlak Konut Ispartakule Evleri 1.Etap 1.Kısım Konut, Ticaret ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Emlakçılık yasası çıktı mı?

İstanbul Emlak Brokerleri Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Özcan "Taşınmaz Ticareti Hakkında Değişikliğin Bazı Maddelerin Değiştirilmesi" konusunu kaleme aldı. İşte Özcan'ın o yazısı...

İstanbul’da 2 bin emlakçı mağdur oldu!

İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizamettin Aşa, yeni "Taşınmaz Ticareti Hakkındaki Yönetmelik" düzenlemesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Aşa, "İstanbul Emlakçılar Odası'nda 2 bine yakın bir mağduriyet söz konusu" diye konuştu.  

Restproperty İstanbul Emlak İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Restproperty İstanbul Emlak İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Eren Cansın Albayrak tarafından kuruldu.

Port Of İstanbul Emlak İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Port Of İstanbul Emlak İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ez El Dın Rayan ve Mohammad Malass ortaklığında kuruldu.

Hürriyet Emlak'tan Emlak Akademisi!

Hürriyet Emlak, İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası (İEKO) iş birliğiyle online platformda gayrimenkul danışmanlarına eğitim vereceği Emlak Akademisi'ni kurdu.

Middle İstanbul Emlak İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Middle İstanbul Emlak İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Ayham Badawi ve Mohammad Malass ortaklığında kuruldu.

Zamlı evler 1.5 aydır alıcı bekliyor!

Konut kredisi faizlerindeki indirimi fırsat bilen bazı ev sahibi ve inşaatçılar fiyatlara zam yaptı. Fakat İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizamettin Aşa'ya göre, Ağustos'ta talep düşecek ve evini satamayanlar mecbur fiyatları indirecek...

Konut kredisi çekeceklere kritik uyarı!

İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizameddin Aşa, ev alacaklara bazı uyarılarda bulunacak, "Evini satamayan kişi mecbur fiyatı indirecek" dedi.

Ali Seydi Karaoğlu vefat etti!

Bir dönem Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nda İstanbul Emlak Dairesi Başkanlığı'nı yürüten daha sonra ise OYAK Gayrimenkul Geliştirme Koordinatörlüğü yapan Ali Seydi Karaoğlu hayatını kaybetti.

Konut fiyatları bir haftada yüzde 10 arttı!

İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Nizamettin Aşa, konut kampanyalarının açıklanmasıyla birlikte ikinci el konut fiyatlarının son bir haftada yüzde 10 arttığını belirtti...

Koronavirüs müstakil bahçeli villalara ilgiyi artırdı!

Muğla'nın turistik ilçelerinde yer alan müstakil ve bahçeli villalara talep arttı. Marmaris Emlakçılar Derneği ve İstanbul Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Zülfikar Soyvural, büyükşehirlerde, koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayanların bahçeli villaya ilgilerinin arttığını söyledi.

Projects İstanbul emlak fuarı Haberi

Projects İstanbul emlak fuarı

İstanbul’un en önemli markalı konut projelerini, yapı sektörünün dev markalarını ve alanlarına değer katan Türkiye’nin ve dünyanın en lüks markaları ile bir araya getiren Projects İstanbul 5. CNR Emlak Fuarı ve 8. Boğaziçi Zirvesi'nde medya partneri olarak konumlanıyor.

Projects İstanbul, 23-26 Kasım günleri arasında gerçekleşecek olan CNR 5. EMLAK-Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı’nda ve 28-30 Kasım günlerinde Cumhurbaşkanlığı Himayesinde gerçekleşecek olan 8. Boğaziçi Zirvesi’nde medya partneri olarak yerini alacak. 

Türk ve yabancı yatırımcıların İstanbul’da gayrimenkul alanında yapacağı yatırımlar için kaynak ve ülke ekonomisine katkıda bulunması amacıyla ilk sayısı 2017 yılının başında Türkçe-İngilizce olarak hazırlanan dev katalog, bilindiği gibi İstanbul’un dünya çapında ses getiren mega projelerini de detaylarıyla ele...