10 / 08 / 2022

pütürge toki başvuruları

pütürge toki başvuruları

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Malatya projesindeki konutlar için başvurular 3 gün sonra sona erecek. İşte detaylar...

TOKİ Malatya Pütürge başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Malatya Pütürge projesinde yer alan 91 adet konut için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Malatya Pütürge başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Malatya Pütürge projesi için başvurular başladı. Projede toplam 50 konut bulunuyor.

Malatya Pütürge TOKİ alt gelir başvuruları başladı!

TOKİ Malatya Pütürge projesinde yer alan alt gelir grubu konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

Trabzon TOKİ başvuruları ne zaman başlıyor? TOKİ Çaykara fiyatları 2022!

Trabzon TOKİ başvuruları ne zaman başlıyor sorusunun yanıtı ve  TOKİ Çaykara fiyatları 2022 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Çaykara detayları 2022....

TOKİ ucuz konut başvuruları başladı mı? TOKİ başvuruları ne zaman?

TOKİ ucuz konut başvuruları gündemde yer alıyor. Ev hayali kuranlar, TOKİ’nin ne zaman konut başvurularını başlatacağını araştırmaya başladı. İşte TOKİ 2022 ucuz konut başvurularına dair detaylar!

TOKİ başvuruları ne zaman başlayacak? Yeni TOKİ projeleri hangi şehirlerde?

'TOKİ başvuruları ne zaman başlayacak? İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya TOKİ ucuz konut başvuruları başladı mı?' sorularının yanıtları en çok araştırılan konuların başında geliyor.

TOKİ Malatya Pütürge kura sonucu 3 Haziran 2022! Malatya TOKİ kazananlar listesi 2+1 ve 3+1!

TOKİ Malatya Pütürge kura sonucu 3 Haziran 2022 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Malatya Pütürge kura sonucu 3 Haziran 2022 ve Malatya TOKİ kazananlar listesi 2+1 ve 3+1...

TOKİ'den Malatya'da 1047 TL taksitle 2+1 ve 3+1 konutlar! Malatya TOKİ başvuruları 3 gün sonra başlıyor!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Malatya Pütürge projesi için başvuru dönemi 16 Mayıs tarihinde başlıyor. İşte TOKİ Malatya Pütürge projesi ile ilgili merak edilen detaylar...

TOKİ Malatya Pütürge kura sonucu 14.02.2022 isim listesi canlı yayın!

TOKİ Malatya Pütürge kura sonucu 14.02.2022 isim listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Malatya Pütürge kura sonucu 14.02.2022 isim listesi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

TOKİ Malatya Pütürge kuraları bugün çekiliyor! 91 konut sahibini buluyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Malatya Pütürge projesinde yer alan 91 adet konutun kura çekilişi bugün gerçekleştiriliyor.

Pütürge kura sonuçları 14.02.2022!

Pütürge kura sonuçları 14.02.2022 haberimizde yer alıyor. İşte Pütürge kura sonuçları 14.02.2022 ve proje detayları...

TOKİ Malatya Pütürge kura sonucu 14 Şubat 2022!

TOKİ Malatya Pütürge kura sonucu 14 Şubat 2022 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Malatya Pütürge kura sonucu 14 Şubat 2022 ve projeyle ilgili detaylar...

TOKİ Malatya Pütürge başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Malatya Pütürge projesinde yer alan 91 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Malatya Pütürge kura çekilişi 14 Şubat'ta!

Dar gelirli aileleri ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Malatya Pütürge projesinin kura çekilişini yarın gerçekleştirecek.

TOKİ Malatya Pütürge başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Malatya Pütürge projesinde yer alan 91 adet konut için başvurular bugün itibariyle başladı.

Malatya Pütürge'deki deprem konutlarının bir kısmı teslim edildi!

Malatya Valisi Aydın Baruş, Pütürge ilçesindeki konut yatırımları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. İşte Baruş'un o açıklamaları...

pütürge toki başvuruları Haberi

pütürge toki başvuruları

Yatırımlarını son sürat sürdüren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Malatya Pütürge projesi başvurularında son günlere girildi.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının merakla beklenen Malatya projesi, Pütürge ilçesinde yükselecek. TOKİ Malatya projesinde toplam 56 adet konut bulunuyor. 

Kuralı olarak satışa çıkarılan TOKİ Malatya projesi için başvurular Salı günü sona erecek. 

Peki TOKİ Malatya Pütürge projesindeki konut fiyatları ne kadar? İşte proje ile ilgili detaylar...

TOKİ Malatya projesi kapsamındaki daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projeden 1047 lira taksitle ev alınabiliyor.

En düşük konut bedelinin 209 bin 554 TL olduğu TOKİ Malatya projesi için ödenecek peşinat oranı yüzde 10 olarak belirlendi.

180 ay vade sağlanan Malatya TOKİ 2022 projesi için başvurular geçtiğimiz günlerde başlamıştı.