Recital Otelcilik Hizmetleri iletişim

Recital Otelcilik Hizmetleri iletişim

Recital Otelcilik Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi Küçük Ayasofya Şubesi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı...

Onlıne Turizm Otelcilik İnternet Hizmetleri Ve İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Onlıne Turizm Otelcilik İnternet Hizmetleri Ve İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Bülent Ekiz tarafından kuruldu.

Selini Otelcilik Ve Turizm Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Selini Otelcilik Ve Turizm Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Metin İlhan tarafından kuruldu.

Nobel Otelcilik Turizm Restoran Yazılım Hizmetleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nobel Otelcilik Turizm Restoran Yazılım Hizmetleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdülkerim Çiftçi tarafından kuruldu.

Semerkand Turizm Otelcilik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Semerkand Turizm Otelcilik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Volkan Haludun Çakar tarafından kuruldu.

3K Ofisim Turizm ve Otelcilik Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!   

3K Ofisim Turizm ve Otelcilik Hizmetleri Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Kamil İydir tarafından kuruldu.

Arl Otelcilik Otomotiv İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arl Otelcilik Otomotiv İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 sermaye bedeli ile Gürkan Aral tarafından kuruldu.

Recital Otelcilik Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi Küçük Ayasofya Şubesi açıldı!

Recital Otelcilik Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi Küçük Ayasofya Şubesi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı...

Recital Otelcilik Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi Cinci Meydanı Şubesi kuruldu!

Recital Otelcilik Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi Cinci Meydanı Şubesi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Eren Otelcilik Turizm Danışmanlık Hizmetleri ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Eren Otelcilik Turizm Danışmanlık Hizmetleri ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 60 bin TL sermaye bedeli ile Tolga Bulugan ve Emre Yıldız tarafından kuruldu...

Pel Galata Otelcilik Turizm Seyehat ve Organizasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pel Galata Otelcilik Turizm Seyehat ve Organizasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Nupelda Bomonti Şubesi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Boğuşlu tarafından kuruldu.

Özbek Otelcilik Turizm Ve Restoran Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özbek Otelcilik Turizm Ve Restoran Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Büşra Özbek, Emine Özbek, Mahir Özbek ve Meral Özbek ortaklığında kuruldu.

Nan Otelcilik Ve Turizm Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Nan Otelcilik Ve Turizm Hizmetleri Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet    Alkış tarafından kuruldu. 

Kartanesi Turizm Yatırımları Otelcilik Ve Restaurant Hizmetleri Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Kartanesi Turizm Yatırımları Otelcilik Ve Restaurant Hizmetleri Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Murat Çelik tarafından kuruldu.

Recital Otelcilik Hizmetleri iletişim

Recital Otelcilik Hizmetleri iletişim Recital Otelcilik Hizmetleri iletişim

Recital Otelcilik Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi Küçük Ayasofya Şubesi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Recital Otelcilik Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi Küçük Ayasofya Şubesi konusu:Otelcilik turizm hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektir.

Adres:Küçük Ayasofya Mh.Cinci Meydanı Sk.N:28/1 Fatih