Rönesans Sayfiye Evleri iletişim

Rönesans Sayfiye Evleri iletişim

Rönesans Konut tarafından hayata geçirilen proje Kartal Yakacık'ta konumlandırılıyor. Toplamda 276 adet daireden meydana gelen Rönesans Sayfiye Evleri projesinde fiyatlar 185 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Rönesans Sayfiye daire fiyatları! 185 bin TL'den!

Rönesans Sayfiye daire fiyatları 185 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Metrekare birim fiyatının yaklaşık 3 bin TL'den başladığı Rönesans Sayfiye projesinde teslimler Aralık 2015 yılında gerçekleştiriliyor...

Piazza Rönesans Evleri satılık!

Toplam 230 daire, 220 ofis, 160 mağaza ve 27 restorandan oluşan Piazza Rönesans Evleri satılık daire fiyatları 543 bin TL'den başlıyor.

Kartal Rönesans Sayfiye fiyat listesi!

Rönesans Konut tarafından hayata geçirilen Sayfiye Evleri şu anda teslim ediliyor. İşte Kartal Rönesans Sayfiye fiyat listesi...

Rönesans Piazza Evleri teslim tarihi!

Rönesans Piazza Evleri teslim tarihi Mart 2018 yılı olarak belirtiliyor. Rönesans Piazza Maltepe'de fiyatlar 450 bin TL'den başlıyor...

Rönesans Piazza fiyatlar!

Rönesans Piazza fiyatları 450 bin TL'den başlayarak değişiyor. Maltepe Piazza Evleri'nde teslimler Mart 2018'de gerçekleştiriliyor...

Piazza Rönesans proje teslim tarihi!

Piazza Rönesans proje teslim tarihi Aralık 2018 yılı olarak belirtiliyor. Piazza Evleri'nde daire fiyatları 450 bin TL'den başlayarak değişiyor...

200 yıllık Giresun Zeytinlik Evleri Rönesans'ın izlerini taşıyor!

Giresun'dan 19. yüzyılda fındık ticareti yapan gemilerle Fransa'nın Marsilya kentinden getirilen malzemeler de kullanılarak inşa edilen Zeytinlik semti evleri, "Rönesans"ın izleri taşıyor.

Rönesans Konut Sayfiye projesinde kredi faizlerini düşürdü!

Rönesans Konut Kartal Yakacık'ta hayata geçirdiği Sayfiye Projesi'nden faiz oranı aylık yüzde 0,89'a düşürüldü. 303 konutun bulunduğu projede fiyatlar 311 bin ile 765 bin lira arasında değişiyor.

Kartal Rönesans Sayfiye'de teslimler Aralık 2015'te başlıyor!

Rönesans Holding bünyesinde faaliyet gösteren Rönesans Konut'un İstanbul'daki ilk projesi ve 18 Nisan'da satışa çıkan Sayfiye'de dairelerin yüzde 80'i satıldı..

Rönesans Sayfiye yatırımcısına yüzde 50 kazandırdı!

Rönesans Konut İstanbul’daki ilk projesi “Sayfiye”de yatırımcısına 1 sene de % 50 kazandırdı. 18 Nisan’da satışa çıkan Sayfiye’de dairelerin yüzde 80’i bir yıl içersinde satıldı.

Rönesans ve Garanti Mortgage'den Sayfiye ortaklığı!

Rönesans Konut ve Garanti Mortgage, Kartal'daki Sayfiye Projesi için güçlerini birleştirdi. Türkiye'de bir bankayla bir gayrimenkul şirketi arasında ilk kez bir ortaklık yapıldı..

Garanti Mortgage, Rönesans Konut Sayfiye için 3+3 destek veriyor!

Garanti Mortgage, Rönesans Konut’un Kartal’da yükselen Sayfiye Projesi için kredi ödeme desteği veriyor. Sayfiye Projesi’nden ev almak için 120 ay kredi kullananların, ilk 3 ve son 3 taksitlerini ödeyecek.

Kartal Rönesans Sayfiye satış ofisi!

Dairelerin büyüklükleri minimum 79 metrekare olarak belirlenen Rönesans Sayfiye'de konutlar 273 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte Kartal Rönesans Sayfiye satış ofisi iletişim bilgileri...

Rönesans Sayfiye Kartal ödemeleri!

Teslimleri bu yıl sonunda gerçekleşecek olan Rönesans Sayfiye Evleri Rönesans Konut imzası ile inşa ediliyor. Proje 3 blok halinde yükseliyor. İşte Rönesans Sayfiye Kartal ödemeleri...

Rönesans Sayfiye Evleri iletişim Haberi

Rönesans Sayfiye Evleri iletişim

3 blok halinde tasarlanan Rönesans Sayfiye Evleri projesi, toplamda 276 adet konuttan meydana geliyor. Projede dairelerin alanları 68 metrekare ile 186 metrekare arasında değişim gösteriyor. 


Rönesans Sayfiye Evleri'nde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor.


Fiyatlarının 185 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede, yüzde 5 peşinat ve yüzde 1 oranında KDV uygulanıyor. 


Metrekare birim fiyatının 3 bin TL'den başladığı Rönesans Sayfiye Evleri projesi, Rönesans Konut tarafından, Kartal Yakacık'ta inşa ediliyor.Rönesans Sayfiye Evleri ödeme planı!


Yüzde 5 peşinat sonrası, diğer yüzde 5'lik kısmı, iki ara ödeme şeklinde yapılıyor. İlk ödeme 2014 yılı Eylül'de, ikinci ödeme ise 2015 yılı Mart ayında yapılıyor. Yüzde 10'luk kısmın teslimde ödendiği projenin kalanı için banka kredisi kullanılabiliyor.


Rönesans Sayfiye Evleri projesinin...