Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi Rustur Turizm

Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi Rustur Turizm

Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Cemalettin Yurbaş tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 1 Temmuz'da kuruldu

Modssev İnşaat Turizm Tekstil Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Modssev İnşaat Turizm Tekstil Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Sevinç Çolak tarafından kuruldu.

Doğrumu Danışmanlık İnşaat Metal Otomotiv Nakliye Turizm Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Doğrumu Danışmanlık İnşaat Metal Otomotiv Nakliye Turizm Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Turgut Mutlu tarafından kuruldu.

Mirpenc Turizm Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mirpenc Turizm Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehti Karakuş tarafından kuruldu.

Gür İnşaat Turizm Tekstil Madencilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gür İnşaat Turizm Tekstil Madencilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Emre Savaş tarafından kuruldu.

Bema Turizm Tekstil İnşaat Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Bema Turizm Tekstil İnşaat Yatırım Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ahmet Öksüz tarafından kuruldu.

Person İnşaat Elektrik Turizm Tekstil İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Person İnşaat Elektrik Turizm Tekstil İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ramazan Cinkılıç tarafından kuruldu.

Florit Yapı Mimarlık Gıda Turizm Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Florit Yapı Mimarlık Gıda Turizm Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ferit Akkuş ve Onur Çaça tarafından kuruldu. 

Atabeyoğulları Turizm Tekstil Taşımacılık İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atabeyoğulları Turizm Tekstil Taşımacılık İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 500 bin TL sermaye bedeli ile Abdulgafur Atabey ve Beşir Atabey tarafından kuruldu.

Nursan Turizm Tekstil ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Nursan Turizm Tekstil ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Nuri Saruhanoğulları tarafından kuruldu.

Arde İskele İnşaat Otomotiv Goda Turizm Tekstil Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arde İskele İnşaat Otomotiv Goda Turizm Tekstil Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Akalık tarafından kuruldu.

Güven Group Emlak Danışmanlığı Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güven Group Emlak Danışmanlığı Turizm Tekstil ve Telefon Aksesuarları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Mansour Zarelavasani ve Oldouz Jafarlı tarafından kuruldu.

Miraz Pansiyon Turizm Tekstil İnşaat Lojistik ve Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Miraz Pansiyon Turizm Tekstil İnşaat Lojistik ve Emlak Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 400 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Turhan tarafından kuruldu.

Mak Group Turizm Tekstil Kuyumculuk İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Mak Group Turizm Tekstil Kuyumculuk İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Canan Özdemir ve Levent Eker tarafından kuruldu.

Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi Rustur Turizm

Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi Rustur Turizm Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi Rustur Turizm

Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Cemalettin Yurbaş tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 1 Temmuz'da kuruldu. Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi İstanbul Şubesi iş konusu; Yurt içi ve yurt dışı tüm turizm işleri ile uğraşmak üzere konaklama eğlence spor plaj yiyecek içecek seyahat acenta tur operatörlüğü eğitim marina oto kiralama su sporları ve 14.9.2001 tarihinde tescil edilen ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi İstanbul Şubesi adres: Şişli, H. Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sokak, Perpa Ticaret Merkezi, Kat:5...