03 / 12 / 2022

Sabri Ferda Özder

Sabri Ferda Özder

Detay Turizm Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Sabri Ferda Özder tarafından 3 milyon TL'lik sermaye ile 3 Temmuz'da kuruldu

Özder İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Özder İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 8 Şubat 2013 tarihinde, 50 bin TL sermaye ile, Mehtap Özder ve Sabri Ferda Özder ortaklığıyla kuruldu...

Özder Proje Bilişim Danışmanlık Kimya Ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özder Proje Bilişim Danışmanlık Kimya Ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Özşenler tarafından kuruldu.

Sabri Paşayiğit yeni şirket kurdu!

Türkiye ve komşu ülkelerce birçok proje hayata geçiren Sabri Paşayiğit Design Office'in kurucusu Sabri Paşayiğit, yeni şirket kurdu. 

Sabri Paşayiğit Mimarlık İnovasyon Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sabri Paşayiğit Mimarlık İnovasyon Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Sabri Paşayiğit tarafından kuruldu.

Özder Otomotiv İnşaat Kozmetik Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özder Otomotiv İnşaat Kozmetik Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Serat Azgın tarafından kuruldu.

Mustafa Sabri Doğrusoy bir yıl daha Doğuş GYO'da!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın bağımsız yönetim kurulu üyesi Mustafa Sabri Doğrusoy'un görevinin 1 yıl daha uzatılmasına yönelik yaptığı başvuru onaylandı...

Sabri Üründü İnşaat Müteahhitlik Gıda Mobilya Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sabri Üründü İnşaat Müteahhitlik Gıda Mobilya Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Sabri Üründü tarafından kuruldu.

Doğuş GYO Mustafa Sabri Doğrusoy'un görevinin uzatılması için başvuru yaptı!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'i, yönetim kurulu üyesi Mustafa Sabri Doğrusoy'un görev süresinin uzatılması amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulundu...

Sabri Ayaz Turizm İnşaat Sağlık Altın Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Sabri Ayaz Turizm İnşaat Sağlık Altın Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Sabri Ayaz tarafından kuruldu. 

Sabri Sarıoğlu Nişantaşı'ndaki mağazasını kapattı!

Futbolcu Sabri Sarıoğlu futboldan elde ettiği gelirle ticarete atılıp mağaza açmıştı. Sarıoğlu Nişantaşı'nda açtığı mağazayı kapattı.

Kuşadası Mehmet Sabri Bilici Camisi’nin temeli atıldı!

Kuşadası’nda Soğucak Mahallesi’nde inşa edilecek olan Mehmet Sabri Bilici Camisi’nin temeli atıldı.

Sabri Sarıoğlu, Nişantaşı'nda optik mağazası açtı!

Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin milli futbolcusu Sabri Sarıoğlu, İstanbul'da optik mağazası açtı.

Sabri Sarıoğlu Amerika'dan ev aldı!

Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu ile pilot eşi Yağmur Sarıoğlu'ndan sürpriz yatırım. Ünlü çift, Amerika'dan ev almaya karar verdi.

Eyüp Sabri Tuncer'in yeni mağazası Kapalıçarşı'da!

Eyüp Sabri Tuncer İstanbul'daki ikinci mağazasını Kapalıçarşı Sandal Bedesteni'nde açtı. Mağaza hafta içi ve cumartesi günleri, saat 9.00 – 19.00 arası müşterilerine hizmet veriyor.

Sabri Ferda Özder Haberi

Sabri Ferda Özder

Detay Turizm Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Sabri Ferda Özder tarafından 3 milyon TL'lik sermaye ile 3 Temmuz'da kuruldu. Detay Turizm Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi iş konusu; Her türlü plan proje taahhüt işleri yapmak ve 27.3.2006 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


 Detay Turizm Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi adres: Osmanbey, Halaskargazi Caddesi, Mesude Aktürk Apartmanı,...