Şahan Gökbakar nerede yaşıyor

Şahan Gökbakar nerede yaşıyor

Şahan Gökbakar, gayrimenkul yatırımlarında atağa geçti. Gökbakar, yeni bir yatırıma imza attı. Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar, Marmaris Hasanbükü koyunda ailesi için lüks bir villa inşa ettiriyor. 

Amine Gülşe'den abisine 1 milyonluk ev!

Oyuncu Amine Gülşe'nin ağabeyi Şahan Gülşe, nişanlısı Stefanie Duarte ile evlendi.. Mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaşan Amine Gülşe'nin, düğün hediye olarak ağabeyine 150 bin dolarlık (1 milyon TL'lik) ev aldığı belirtildi.

Mevlüt Tezel'den Şahan Gökbakar'a ev eleştirisi!

Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel bugünkü yazısında evinin bahçesinde otururken çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya takipçilerinin beğenisine sunan ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ı eleştirdi. İşte Tezel'in o yazısı... 

Şahan Gökbakar Urla'da taş ev aldı!

Pek çok ünlü isim gibi Şahan Gökbakar da İzmir'den ev aldı. Ancak yatırım uzmanları, içinde taş ev olan bir arsayı 2 milyon 500 bin liradan satın alan ünlü komedyenin zarara uğradığını açıkladı.

Şahan Gökbakar Çubuklu'daki evinin bahçesine villa kurdu!

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, önceki gün Çubuklu'daki evinin bahçesine oyuncak villa kurdu. Gökbakar, Instagram'da paylaştığı esprili kareye, "Yeni bir villa aldım" notunu yazdı.

Bu gökdelenlerin nerede olduğunu bulabilecek misiniz?

Gökdelenlerin genellikle bize birbirine benzeyen cam kuleler olduğunu düşünürüz, ancak durum biraz farklı dünyanın birçok şehrinde mimari harikası örnekler bulunuyor. İşte onlardan bazıları...

Şahan Gökbakar'ın Bursa'daki bungalov evleri yıkıldı!

Şahan Gökbakar'ın fenomen karakteri Recep İvedik’in Afrika macerasını beyazperdeye taşıyacağı film için Bursa'da inşa ettiği bungalov evler yıkıldı.

Şahan Gökbakar Bursa'ya bungalov evler yaptırdı!

Şahan Gökbakar, fenomen karakteri  Recep İvedik’in Afrika macerasını beyazperdeye taşıyacağı film için 100 bin TL harcayarak, Bursa’ya bungalov evler inşa ettirdi. 

KİPTAŞ Başakkent Gölet nerede?

KİPTAŞ Başakkent Gölet projesinde satışlar başladı. Peki fiyatların 204 bin TL'den başladığı KİPTAŞ Başakkent Gölet nerede hayata geçiriliyor?

Şahan Gökbakar Göcek'ten 1 milyon Euro'ya ev alıyor!

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar ile eşi Selin Gökbakar Göcek'ten villa almak için kolları sıvadı. Çift geçtiğimiz gün 1 milyon Euro'luk 6 oda 1 salon villayı gezdi...

Şahan Gökbakar Fransa'dan villa aldı!

Yatırımını eve yapan Şahan Gökbakar şimdi de Fransa'dan ev aldı. Gökbakar, Nice ve Cannes arasında bulunan Juan-les-Pins’ten yazlık sahibi oldu.

Apartıman Gül nerede?

13 kat üzerinde toplam 25 konut ünitesi ve 1 ticari üniteden Apartıman Gül  projesinde satışlar devam ediyor... Peki Apartıman Gül nerede hayata geçiriliyor?

Şahan Gökbakar Rumelihisarı'ndaki villasını ofise çevirdi!

Şahan Gökbakar'ın 4 milyon dolara satışa çıkardığı lüks villasıa alıcı çıkmadı. Gökbakar Rumelihisarı'ndaki villayı ofise çevirdi. 

Oyak Göksupark nerede?

Ankara-Eryaman’da konumlandırılan Oyak Göksupark projesinde daire fiyatlar 191 bin TL’den başlıyor. Peki Oyak Göksupark nerede?

Şahan Gökbakar nerede yaşıyor Haberi

Şahan Gökbakar nerede yaşıyor

Şahan Gökbakar, gayrimenkul yatırımlarında atağa geçti. Posta'da yer alan habere göre; Gökbakar, yeni bir yatırıma imza attı.

Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar, eşi Selin Gökbakar, çocukları Deniz Efe ve Ela ile gözlerden uzak bir yaşamı tercih ediyor.

Aile, yazlık konusunda da bu tercihlerinden şaşmadı. Gökbakar, ünlü isimlerin uğrak yerlerinden Marmaris Selimiye’de yer alan Hasanbükü koyunda ailesi için lüks bir villa inşa ettiriyor. 

Şahan Gökbakar’ın 3 milyon TL'ye aldığı arsanın etrafındaki evlere de talip olduğu belirtildi. 

Caner Erkin Çeşme'deki malikanesi için 6.5 milyon TL harcadı!

Ege'ye ünlü...