28 / 06 / 2022

Sakarya Büyükşehir tesis

Sakarya Büyükşehir tesis

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Kısa süre içerisinde hakemlerimizin de kendilerine ait rahatlıkla çalışabilecekleri ve eğitim faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri bir tesisin hazırlığı içerisindeyiz" dedi

Sakarya Büyükşehir'den satılık 23 iş yeri! İş yeri alacaklar dikkat!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya ili, Adapazarı ilçesi, Güllük Mahallesi'nde yer alan ticaret merkezindeki 23 iş yerini satıyor...

Konya Büyükşehir Belediyesi 36 ay taksitle arsa satıyor! Yatırımcılar dikkat!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay'da yer alan sanayi tesis alanı imarlı arsayı 36 ay taksitle satışa çıkardı. Yatırımcıların yakın markaja aldığı ihale 19 Nisan 2022 tarihinde saat 15:30'da gerçekleştirilecek.

Samsun Büyükşehir 15.3 milyon TL'ye sağlık tesis alanı imarlı arsa satıyor!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Samsun İlkadım'da yer alan arsayı 15 milyon 255 bin 600 TL bedelle satışa çıkardı.

Sakarya Büyükşehir'den 42.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya ili, Erenler ilçesinde yer alan arsayı 42 milyon 190 bin TL'ye icradan satıyor...

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği 2. kısım!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği bugünkü 31621 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte Sakarya Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği 2. kısım...

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi imar yönetmeliği bugünkü 31621 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Sakarya Büyükşehir'den 16.6 milyon TL'ye satılık 16 gayrimenkul!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya ili, Adapazarı ilçesi, Güllük Mahallesi'nde yer alan 16 gayrimenkulü 16 milyon 611 bin 920 TL'ye satıyor...

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nden Başiskele'ye sağlık tesisi!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Başiskele Yeniköy’de termal suyun bulunduğu bölgeye sağlık turizmi için tesis inşa edecek. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Yamanlar Dağı'ndaki tesis için yeni teklif!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Yamanlar Dağı’nda sanatoryum olarak kullanılan sonrasında kaderine terkedilen tesis için yeniden teklifte bulundu. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Yamanlar arazisi teklifi reddedildi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Grand Plaza şirketi aracılığıyla Yamanlar Dağı’nda sanatoryum olarak kullanılan sonrasında kaderine terkedilen tesis için ihalede verdiği teklif reddedildi. 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden 'Karasu'da imar rantı' açıklaması!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı'nca Karasu’da imar planlarıyla ilgili ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığı kaydedildi. 

Sakarya Büyükşehir'den 12.5 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, mülkiyeti Belediyeye ait, Sakarya ili, Adapazarı ilçesi, Karakamış Mahallesi, 4301 ada 1 parselde yer alan 3 arsayı 12 milyon 465 bin 852 TL'ye satıyor...

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden kentsel dönüşüm için ilk adım!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi kentsel dönüşüm çalışmaları için Depreme Hazırlık ve Kentsel Dayanıklılık çalıştayının ilkini gerçekleştirdi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, kentte yapılacak çalışmalar için her şeyin hazır olduğunu dile getirdi.

Sakarya Büyükşehir tesis Haberi

Sakarya Büyükşehir tesis


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Ormanpark’ta gerçekleştirilen buluşmaya Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Abdurrahman Arıcı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, dernek üyeleri ve hakemler katıldı.


Başkan Toçoğlu’na Hizmet Teşekkürü

Programın açılış konuşmasını yapan Sakarya Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Özgür Aygün, “ Büyükşehir Belediyemiz sporun her kesimine yaptığı destek gibi hakemlerimizi de unutmadı. Hakem ve gözlemciler derneği binamızın proje çalışmaları devam ediyor. Yer tahsisinin yapılmasının ardından Büyükşehir Belediyemiz çalışmalarına başlayacak. İnşallah temel atma töreninde de hep birlikte olacağız. Hakemlerimize yapılacak proje için Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Tesis İçin Hazırlıklar Sürüyor

Programda söz alan Başkan...