21 / 03 / 2023

Sea Pearl ev fiyatları

Sea Pearl ev fiyatları

Sea Pearl Evleri İstanbul Ataköy'de yükseliyor. İlk etabının gelecek Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan Sea Pearl projesinde 60 ay sıfır faizle ödeme kampanyası uygulanıyor...

Bakırköy Sea Pearl fiyatlar!

Bakırköy Sea Pearl fiyatlar metrekare bazında hesaplanıyor. Daire teslimlerinin 2017 yılı Temmuz ayı içerisinde gerçekleşmesi planlanan proje Atatürk Havaalanı’na 2 kilometre uzaklıkta hayata geçiriliyor.

Sea Pearl daire teslimleri ne zaman?

İstanbul Ataköy sahilde, 2,7 milyar dolar yatırım bedeli ile hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy 'de banka kredisi ile konut sahibi olabilmek mümkün. Peki Sea Pearl daire teslimleri ne zaman yapılacak?

Kuzu İnşaat Sea Pearl Ataköy projesi!

Daire teslimlerinin 2017 yılı Temmuz ayı içerisinde gerçekleşmesi planlanan Kuzu İnşaat Sea Pearl Ataköy projesi 2,7 milyar dolar yatırım bedeli ile yükseliyor. Projenin ilk etabı 631 adet daireden oluşuyor.

Sea Pearl ev fiyatları Haberi

Sea Pearl ev fiyatları

Denize tam sıfır noktada hayata geçirilen SeaPearl Ataköy Evleri projesi zengin aktivite alanları ile konforlu bir yaşam imkanı sunuyor. 


Kuzu Grup tarafından inşa edilen Sea Pearl projesi, İstanbul Bakırköy'e bağlı Ataköy'de yer alıyor. Ataköy Sea Pearl konut teslimlerine göre ilk etap bu yılın Temmuz ayında, ikinci etap 2018 yılında sahiplerini bulacak. 


Yer aldığı konumu gereği ulaşım açısından da büyük avantajlara sahip Sea Pearl Ataköy projesi, 1+1'den 4,5+1'e kadar daire seçenekleri ile 127 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 


1.200 metre sahil şeridi bulunan Sea Pearl Ataköy Evleri toplam 1.401 daire, 202 oda ve 62 rezidanstan oluşan Jumeirah lüks otelden meydana geliyor. Projede daire büyüklükleri 89 metrekare ile 398 metrekare arasında değişiyor.


Sea Pearl Ataköy 2017 güncel fiyatlar!

Sea Pearl ev fiyatları kapsamında projede metrekare birim...