Selçuk Çalık kimdir

Selçuk Çalık kimdir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü görevine Selçuk Çalık getirildi. 

İnşaat Yüksek Mühendisi Selçuk Anık vefat etti!

İnşaat Yüksek Mühendisi Selçuk Anık vefat etti. İTÜ İnşaat 1958 sınıf arkadaşları, taziye ilanı yayınladı. 

İnşaat Yüksek Mühendisi Selçuk Anık vefat etti!

İTÜ mezunu, İnşaat Yüksek Mühendisi, ASKİ Eski Genel Müdürü, Antalya Eski 13. Bölge Müdürü Selçuk Anık vefat etti. Ailesi taziye ilanı yayınladı. 

Bakan Selçuk açıkladı! 1 Eylül'e kadar geçerli!

Süreli engelli raporlarının 1 Eylül 2021'e kadar devam ettiğini belirten Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, evde bakım yardımı ve engelli aylıklarının rapor süresinin uzatılmasına gerek kalmadan bu tarihe kadar alınabileceğini açıkladı.

Bakan Selçuk duyurdu! O başvurularda yarın son gün!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kendi işini kurmak isteyen engelli vatandaşların 65 bin TL tutarındaki 'Engelli Hibe Desteği' başvurularının yarın sona ereceğini duyurdu.

Son dakika haberi! Bakan Selçuk açıkladı: 2 ay prim desteği verilecek!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, nisan ve mayıs aylarında yiyecek ve içecek sektörlerinde çalışanlara prim desteği sağlayacaklarını bildirdi.

Bakan Selçuk duyurdu! Yarın son gün!

 Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, istihdam ve çalışma hayatı alanındaki akademik çalışmaların destekleneceği 'Akademik Çalışma Programı'na başvuruların yarın sona ereceğini duyurdu.

Bakan Selçuk açıkladı! Ödemeler bugün yapılıyor!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, mart ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin bugün yapılacağını bildirdi.

Bakan Selçuk açıkladı! Nakdi ücret desteği ne zaman ödenecek?

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Mart ayına ilişkin nakdi ücret desteği ödemelerini 9 Nisan'da yapacağız" dedi.

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk açıkladı! Ramazan yardımı yapılacak!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Ramazan öncesinde ihtiyaç sahipleri için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına 183,2 milyon lira kaynak aktarıldı." açıklamasını yaptı.

Zehra Zümrüt Selçuk: Afrika'da nitelikli imar projelerini üstlenmeye hazırız!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk yaptığı açıklamada, "Botsvanalı dostlarımızın ihtiyaç duyacakları nitelikli imar projelerini üstlenmeye hazır olduğumuzu vurgulamak istiyorum." dedi.

Zehra Zümrüt Selçuk: İnşaat sektörü büyümeye önemli katkı sağlıyor!

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "İnşaat sektörü önemli çünkü ekonomide lokomotif sektörlerden birisi. İnşaat sektörünün büyümeye önemli katkı sağladığını görüyoruz" dedi.

Manisa Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk hakkında kaçak yapı soruşturması!

Manisa’nın Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk hakkında ‘Orman arazisine kaçak kongre merkezi’ yaptığı için soruşturma izni veren İçişleri Bakanlığı, bu seferde imar planında yol şeklinde görülen alan üzerine kaçak balıkçı dükkanları inşa ettirdiği sebebiyle 2'ci kez soruşturma izni verdi.

TOKİ'den İzmir Selçuk'a 620 konut! 

TOKİ'nin İzmir Selçuk'ta inşasına devam ettiği 620 konutluk projede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, söz konusu çalışmalar hakkında bilgi aktardı. 

Selçuk Çalık kimdir Haberi

Selçuk Çalık kimdir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü görevine Selçuk Çalık getirildi. 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Daire Başkanı olan Cesur Sarıcan’ın görevden ayrılmasınıdan sonra yerine Sebahattin Yamak görevlendirilmişti. Sebahattin Yamak, Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı ile Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü görevini vekaleten sürdürüyordu. 

Yamak yeni atama kararı ile Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı görevini sürdürürken, Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü görevine Selçuk Çalık atandı.

SELÇUK ÇALIK KİMDİR?

1981 doğumlu olan Selçuk Çalık, orta ve lise öğrenimini İmam Hatip Lisesi’nde gördü. 2001'de Kocaeli Üniversitesi Köseköy MYO Biyomedikal Teknikerliği bölümünden mezun oldu. 2005 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimini bitiren Çalık, 2018 yılında Kocaeli Üniversitesi İktisat Fakültesi
Ekonomi dalında yüksek lisans programını tamamladı ve mezun oldu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde 2007 yılında Emlak ve İstimlak Dairesi...