16 / 08 / 2022

Selçuk Çalık Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetimi Şube Müdürü oldu! 

Selçuk Çalık Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetimi Şube Müdürü oldu! 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü görevine Selçuk Çalık getirildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü görevine Selçuk Çalık getirildi. 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Daire Başkanı olan Cesur Sarıcan’ın görevden ayrılmasınıdan sonra yerine Sebahattin Yamak görevlendirilmişti. Sebahattin Yamak, Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı ile Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü görevini vekaleten sürdürüyordu. 

Yamak yeni atama kararı ile Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı görevini sürdürürken, Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü görevine Selçuk Çalık atandı.

SELÇUK ÇALIK KİMDİR?

1981 doğumlu olan Selçuk Çalık, orta ve lise öğrenimini İmam Hatip Lisesi’nde gördü. 2001'de Kocaeli Üniversitesi Köseköy MYO Biyomedikal Teknikerliği bölümünden mezun oldu. 2005 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimini bitiren Çalık, 2018 yılında Kocaeli Üniversitesi İktisat Fakültesi
Ekonomi dalında yüksek lisans programını tamamladı ve mezun oldu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde 2007 yılında Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı kiralama ve servis personeli olarak çalışmaya başlayan Çalık, 2012'den itibaren Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü Kiralama Servis Şeiği görevini sürdürüyordu.