Selka Nsk Fikirtepe projesi

Selka Nsk Fikirtepe projesi

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Bölgesinde Selka NSK'dan Fikirtepe'de bir ilk. Bakanlıktan sonra zorunlu olmasa bile İTÜ'den de statik belge onayını aldı. Vatandaş satın alacağı daireleri gezerek ve net büyüklüğünü görerek satın alabilecek.

Selka NSK Fikirtepe'de yıkıma başladı!

Fikirtepe'de imza sayısını yüzde 100 tamamlayan Selka NSK boşaltılan binaların diğer komşulara zarar vermemesi için seri bir şekilde yıkıma başladı, Selka NSK yaz aylarında hafriyat çalışmalarını bitirmeyi hedefliyor...

Selka NSK Fikirtepe proje alanı boşaltılıyor!

Şubat ayında imza sayısını yüzde 100 tamamlayan Selka NSK Fikirtepe İncirli Bostan dere kenarındaki yüzde 100 anlaşma sağladığı adaya tebligat gönderdi ve Selka NSK Fikirtepe proje alanı boşaltılmaya başlandı...

Selka NSK Fikirtepe'de son imzayı da attırdı!

SELKA NSK Gayrimenkul inşaat AŞ şirket yöneticileri kat karşılığı sözleşme imzaladıkları 3 adadan ilkinde son imzayıda kamulaştırmaya medet ummadan anlaşıp alarak yüzde 100 tamamlamış oldu.

The Mandarins Limited Acıbadem ev fiyatları!

The Mandarins Limited Acıbadem ev fiyatları dairelerin konum ve alanlarına göre değişiyor. Selka NSK İnşaat imzası yaşıyan proje metro ve metrobüse 200 metre yakınlıkta bulunuyor.

The Mandarins Limited Acıbadem satılık!

The Mandarins Limited Acıbadem satılık daire fiyatları 425 bin TL'den başlıyor. 2018 yılı Mayıs ayında teslim edilmesi öngörülen proje Selka NSK İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

The Mandarins Limited Acıbadem fiyatları!

Selka-NSK Ortaklığı tarafından yükselen proje toplam 525 adet bağımsız üniteden oluşuyor. The Mandarins Limited Acıbadem fiyatları 1+1 evler 425 bin TL ile 680 bin TL'den başlıyor.

Selka NSK İnşaat The Mandarins Acıbadem satılık!

Selka NSK İnşaat The Mandarins Acıbadem satılık daire fiyatları 425 bin TL'den başlıyor. Teslimlerin 2018 yılı Mayıs ayında yapılacağı projede 1+1'den 5+1 dublekse kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

The Mandarins Limited Acıbadem projesinde 30 ay 0 faiz fırsatı!

The Mandarins Limited Acıbadem projesinde 30 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Selka NSK İnşaat projesi The Mandarins Limited Acıbadem'de fiyatlar 425 bin TL'den başlıyor...

The Mandarins Acıbadem satış fiyatları!

The Mandarins Acıbadem satış fiyatları 425 bin TL'den başlıyor. Selka NSK İnşaat'ın The Mandarins Acıbadem projesinde 30 ay sıfır faizle ödeme seçeneği sunuluyor...

The Mandarins Limited Acıbadem fiyat listesi!

The Mandarins Limited Acıbadem fiyat listesi dairelerin alanları ve konumlarına göre değişiyor. Selka NSK İnşaat tarafından hayata geçirilen projede ön talep toplanıyor.

The Mandarins Acıbadem projesinde paylaşım!

Selka - Nsk '' The Mandarins Acıbadem '' projesinin Çarşamba günü bağımsız bölüm paylaşımları yapıldı. Selka - Nsk da noter ve Spk lisanlı firma huzurunda kura çekilişli bağımsız bölüm paylaşımı yapıldı.

Selka NSK Fikirtepe projesinde statik belge onayını aldı!

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Bölgesinde Selka NSK'dan Fikirtepe'de bir ilk. Bakanlıktan sonra zorunlu olmasa bile İTÜ'den de statik belge onayını aldı. Vatandaş satın alacağı daireleri gezerek ve net büyüklüğünü görerek satın alabilecek.

Selka-NSK The Mandarins Acıbadem satış ofisi!

Selka-NSK The Mandarins Acıbadem satış ofisi iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. 23 katlı iki blok halinde yükselen The Mandarins Acıbadem projesinde 525 bağımsız ünite olacak...

The Mandarins Acıbadem iletişim bilgileri!

Selka-NSK ortaklığıyla yükselen The Mandarins Acıbadem Projesi İstanbul Kadıköy Fikirtepe bölgesinde yükselecek. İşte The Mandarins Acıbadem iletişim bilgileri...

The Mandarins Acıbadem Kadıköy Rezidans!

1. etabında 525 adet bağımsız ünite bulunan The Mandarins Acıbadem projesi Selka-NSK Ortaklığı ile yükseliyor. The Mandarins Acıbadem Kadıköy Rezidans ön talep toplamaya devam ediyor.

Kadıköy The Mandarins Acıbadem iletişim!

Selka-NSK Ortaklığı tarafından inşa edilen projenin ilk etabı 15 bin metrekare alan üzerine yayılıyor. Kadıköy The Mandarins Acıbadem iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 360 06 26 olarak belirlendi.

Selka Nsk Fikirtepe projesi

Selka Nsk Fikirtepe projesi Selka Nsk Fikirtepe projesi

Selka NSK inşaat Fikirtepe'de Kurbağalı dere yanında bulunan, yüzde yüz imzası biten ve geçen haftalarda aldığı ruhsat aldığı adasında çalışmalar hızla devam ediyor. FİKİRTEPEHABER.com olarak yaptığımız tespitlere göre, proje sahasında hafriyat ve fore kazıklama işlemleri hızla devam ederken, Fikirtepe'de bir ilk diyebileceğimiz İTÜ' den de belge tasdiği alındı. Bu doğrultuda Selka NSK Firması,bu tasdik ile Sitatik Projesine İTÜ '' İstanbul Teknik Üniversitesi '' onayını da alarak proje ve kullanılacak malzemelerin yerindeliğini tescillemiş oldu. Bu sayede, The Mandarins Acıbadem isimli projesi için kaliteden ve malzemeden ödün vermeden firmanın bilimsel çalıştığı tescillenmiş oldu. 


Yapılan onayla beraber neler incelenip tasdiklenmiş oldu !?

a- Binaların inşa edileceği bölgenin zemin özelliklerinin ayrıntılı bir şekilde belirlendiği,

b- Mimari proje ve zemin raporuna göre betonarme taşıyıcı sistemin uygun seçilmiş...