siemens geniş buzdolapları

siemens geniş buzdolapları

Siemens Ev Aletleri’nin, yepyeni iQ500 serisi soğutucuları 578 ve 682 litrelik geniş iç hacimleriyle, buzdolabında yer bulamamaktan şikayet edenlere benzersiz bir alternatif sunuyor.

Fikirtepe'de geniş aileler için 6 konut projesi!

İstanbul'da kentsel dönüşüm projelerinin yoğunlaştığı Fikirtepe'de geniş aileler için 4+1 daire seçenekleriyle proje üretilmeye devam ediliyor. İşte 4+1 dairelerin yer aldığı 6 konut projesi...

Siemens, Tataristan'da doğalgaz kombine çevrim santrali inşa edecek!

Siemens, Nizhnekamskneftekhim ile Tataristan'da 495 MW kapasiteli doğalgaz kombine çevrim santrali inşa edecek. EPC müteahhidi olarak ENKA'nın projedeki payı 245 milyon Euro.

Sanayi sitelerinde kentsel dönüşüm geniş alanlara taşınacak!

Sanayi sitelerinin geniş alanlara taşınması gündeme geldi. TOSİAD İstanbul Şube Başkanı ve EDD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İç mimar Ender Demirtaş, konuyla ilgili açıklama yaptı.

MOD Bahçelievler, geniş mutfaklarıyla müstakil ev konforu sağlıyor!

Birinci el konut sahibi olmak isteyenlerin öncelikli taleplerinin başında büyük mutfak geliyor. Kullanıcı talepleri doğrultusunda proje geliştiren MOD Gayrimenkul’ün geniş ölçekli planladığı MOD Bahçelievler dairelerinde yer alan mutfakların büyüklüğü 12.84 ile 13.62 metrekare arasında değişiyor.

Kuleli Evleri, geniş ailelere çağdaş çözümler sunuyor!

İstanbul’un kalbinin attığı lokasyonda yer alan Kuleli Evleri Bomonti, büyüklükleri 159 metrekareye kadar değişen 2+1 teraslı ve 3+1 teraslı dubleks konut seçenekleri ile geniş aileleri rahatlatacak çağdaş çözümler sunuyor.

​Siemens'ten Konecranes'e 19 vinç siparişi!

​Siemens Rüzgar Enerjisi ve Yenilenebilir Enerji Departmanı, Konecranes’e büyük ölçekte vinç siparişi verdi. 18 adet tavan vinci ve 1 adet portal vinçten oluşan sipariş 2017 yazında teslim edilecek.

Siemens, Bina Teknojileri Partner Konferansı düzenlendi!

Siemens Bina Teknolojileri bölümü, Haziran’da çözüm ortaklarını bir araya getirerek yeni işbirlikleri yaratmak ve sinerji oluşturmak amacıyla ilk Bina Teknolojileri Partner Konferansı’nı düzenledi.

Siemens’in Münih’teki binası açıldı!

Siemens’in Münih’teki yeni ve modern merkez binası faaliyete başladı. Tamamen çevresel standartlar gözetilerek tasarlanan ve inşa edilen yeni genel merkezde 1.200 kişi çalışacak.

Siemens mutfaklara XXL çözümler sunuyor!

Siemens Ev Aletleri’nin, yepyeni iQ500 serisi soğutucuları 578 ve 682 litrelik geniş iç hacimleriyle, buzdolabında yer bulamamaktan şikayet edenlere benzersiz bir alternatif sunuyor.

Cosentino Dekton ve Silestone ile mutfağınızı daha geniş gösterin!

Yenilikçi yüzey üretiminde dünya lideri Cosentino Group, mükemmel parlaklık ve yüksek performans gösteren Dekton ve Silestone ürün serilerinin açık renkleriyle mutfakların hem dekoratif hem de geniş görünmesini sağlıyor.

Siemens Gebze'de tramvay fabrikasının inşaatına başlıyor!

Teknoloji devi Siemens, Gebze’de tramvay fabrikasının inşaatına başlıyor. Yıllık 100 adetlik üretim planlanıyor. Tedarikte yerlilik oranı %50 olacak. Şirket, fabrikanın hemen yanında yüzde 50 kapasite artışını sağlayacak yer tahsisini şimdiden yaptı.

Siemens yüksek hızlı tren için Türkiye'de ortak arıyor!

Siemens'in ulaştırma birimi ülke bölüm direktörü Cüneyt Genç, şirketin Ulaştırma Bakanlığı'nın bu yıl ortasında yapmayı öngördüğü 80 adet Yüksek Hızlı Tren (YHT) seti alım ihalesine teklif vermeye istekli olduğunu söyledi.

Siemens 7 yeni santral inşa edecek!

Türkiye ve bölgesinde yaşanan terör olayları yabancı yatırımcıyı ürkütüyor. 100'ün üzerinde ülkede santral kurduklarını ifade eden Siemens Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Hüseyin Gelis, “Sektörde en önemli konu güvenlik'' dedi.

siemens geniş buzdolapları

siemens geniş buzdolapları siemens geniş buzdolapları

Siemens Ev Aletleri’nin, yepyeni iQ500 serisi soğutucuları 578 ve 682 litrelik geniş iç hacimleriyle, buzdolabında yer bulamamaktan şikayet edenlere benzersiz bir alternatif sunuyor. Önceki modellerinden çok daha fazla yerleştirme alanına sahip iQ500 serisi XL ve XXL soğutucular sadece geniş alan sağlamakla kalmıyor, et, balık, sebze-meyve gibi çabuk bozulan gıdaları 2 kata kadar daha uzun süre taze tutarak yiyeceklerin tadının hep ilk günkü gibi kalmasını sağlıyor.


İleri teknolojiyi estetik tasarımla birleştirerek tüketicilerin ihtiyacına cevap veren çözümler sunan Siemens Ev Aletleri, yepyeni iQ500 serisi soğutucuları ile yine fark yaratıyor. 578 ve 682 litrelik geniş iç hacimleriyle buzdolabında daha fazla yere ihtiyaç duyanların imdadına yetişen iQ serisi XL ve XXL soğutucular, Siemens teknolojisinin sunduğu birçok üstün özellikle de mutfaklara yeni bir soluk getiriyor.


Her...