Sierra Yaşamkent ankara

Sierra Yaşamkent ankara

Sierra Yaşamkent ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. Dairelerin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandığı projede çeşitli sosyal yaşam alanlarına yer veriliyor.

Sierra Yaşamkent Ankara satış ofisi!

Sierra Yaşamkent Ankara satış ofisi ile 0312 217 62 17 telefon numarasından irtibata geçebilmek mümkün. Kargın İnşaat tarafından hayata geçirilen projede banka kredisiyle vade imkanı sunuluyor.

Sierra Yaşamkent satılık!

Ankara İl 'i Yenimahalle İlçe 'sinde bulunan projede ödemelere göre banka kredisi kullanılabiliyor. Sierra Yaşamkent satılık daire tipleri 1+1 'den 4+1 'e kadar farklılık gösteriyor.

Yaşamkent Akay Neris Evleri fiyat listesi!

Akay Neris Konutları Ankara Yaşamkent'te hayata geçirildi. Projede dairelerin fiyatları 1 milyon 65 bin TL'den başlıyor...

Akay Neris Ankara teslimleri!

Akay Neris projesi Ankara Yaşamkent'te hayata geçirildi. Projede 4+1 dairelerde fiyatlar 1 milyon 65 bin TL'den başlıyor...

Akay Neris Ankara teslim tarihi!

Akay Neris projesi Ankara Yaşamkent'te yükseliyor. 4+1'den 6+1 dubleks dairelere kadar konut seçenekleri bulunan projede toplam 75 daireye yer veriliyor...

Ankara Yaşamkent'teki konutun hastane olarak kiralandığı iddiaları mecliste!

CHP İstanbul Milletvekili Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Ankara Yaşamkent'te bulunan konut olarak projelendirilmiş bir binanın üst düzey bir bürokratın talimatıyla hastane olarak kiralandığına dair iddialar meclis gündemine taşındı..

Park Mozaik Evleri Yaşamkent fiyatları!

Ankara Yaşamkent'te inşa edilen Park Mozaik Evleri Yaşamkent fiyatları 541 bin TL'den başlıyor. Proje 885 adet daireden meydana geliyor.

Sierra Yaşamkent fiyatları 323 bin 417 TL'den başlıyor!

6 blokta 281 konut ve 23 dükkandan meydana gelen Sierra Yaşamkent fiyatları 323 bin 417 TL'den başlıyor. Proje Kargın İnşaat inşa ediliyor.

Ankara Relax Plus Evleri teslim tarihi!

Ankara Yaşamkent’te inşa edilen Relax Plus Evleri Dimaş, Mikro, Fırat Life Style ve Evon İnşaat ortaklığı ile yükseliyor. Peki Ankara Relax Plus Evleri teslim tarihi ne zaman?

Ankara Sierra Yaşamkent daire fiyatları!

Ankara Sierra Yaşamkent daire fiyatları 241 bin TL'den başlayarak değişiyor. Sierra Yaşamkent projesi Eylül 2017'de teslim ediliyor...

Ankara Relax Plus'ta 159 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Dimaş, Mikro, Fırat Life Style ve Evon İnşaat ortaklığı imzası taşıyan Relax Plus ‘Hayatın Artısı’ sloganıyla Ankara’nın hızla gelişen bölgesi Yaşamkent’te artısı bol, rahat bir yaşama ev sahipliği yapıyor.

Park Mozaik Evleri Yaşamkent ödeme planı!

Park Mozaik Evleri Yaşamkent ödeme planı kapsamında ödemeler Ocak 2017'de başlıyor. Ankara'da yükselen Park Mozaik projesinde 885 konut yer alıyor...

Yaşamkent Park Mozaik Konutları ödeme planı!

Ankara Yaşamkent'te yükselen Park Mozaik Konutları projesinde ev fiyatları 680 bin liradan başlıyor. Park Mozaik Konutları projesinde ilk etap bu yıl sonunda teslim ediliyor...

Park Mozaik Konutları Ankara teslim tarihi!

Park Mozaik Konutları Ankara teslim tarihi bu yıl sonu olarak belirtiliyor. Ankara Yaşamkent'te yer alan Park Mozaik Konutları'nda 2+1'lerin fiyatları 604 bin liradan başlıyor...

Sierra Yaşamkent satılık ev fiyatları!

Sierra Yaşamkent satılık ev fiyatları konutların alanları ve konumlarına göre farklılık gösteriyor. 10 bin metrekare arsa alanına sahip projede 281 adet daire bulunuyor.

Sierra Yaşamkent ankara

Sierra Yaşamkent ankara Sierra Yaşamkent ankara

Teslimlerin Eylül 2017 tarihinde gerçekleşeceği Sierra Yaşamkent Evleri Kargın İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje 281 adet konuttan meydana geliyor. 


Sierra Yaşamkent ödeme planı ile banka kredisiyle vade imkanı sağlanıyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. 


Ankara'nın Yenimahalle - Çayyolu bölgesinde inşa edilen Siera Yaşamkent Residence'de dairelerin alanları 61 metrekare ile 211 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 


Çayyolu Sierra Yaşamkent'te 1+1 evler 211 bin TL'den başlıyor, 3+1 evler 437 bin TL ile 544 bin TL, 4+1 evler ise 558 bin TL ile 690 bin TL arasında değişiyor. 


Kargın İnşaat Sierra Yaşamkent'te butik çarşı ve pilates stüdyo, açık egzersiz alanları, çocuk kulübü, kapalı havuz, sauna, fitness salon, basketbol sahası, business center,...