Sinan Akçıl samsun yatırımları

Sinan Akçıl samsun yatırımları

Samsun Piazza'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nda sahneye çıkan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Samsun'dan ev almayı da düşündüğünü söyledi.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Riva'da geceliği 5 bin TL'ye ev kiraladı!

Burcu Kıratlı ile boşanmasının ardından yeniden bir araya gelen Sinan Akçıl, Riva'da geceliği 5 bin TL'ye ev kiraladı.

İYİ Parti'li Bedri Yaşar'dan Gazi Sinan Bayır'a ev sözü!

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Şanlıurfa Sınır Karakolunda görev yaparken yaralanan Vezirköprülü Uzman Çavuş Sinan Bayır'ı ziyaret etti ve Gazi Sinan Bayır'a ev sözü verdi.

Sinan Akçıl'a haciz şoku!

Ebru Şallı, borcunu geri ödemediğini iddia ettiği ve 2016 yılında ayrıldığı 3 yıllık aşkı Sinan Akçıl ile ilgili hukuki işlem başlattı. Müzisyen, 42 yaşındaki sunucuya olan 230 bin TL’lik borcunu ödemediği takdirde haciz işlemi başlayacak.

Sinan Akçıl'a icra şoku!

Besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl icra şoku yaşadı. Saran Holding CEO'su Alan Kenan Saran alacaklı sıfatıyla besteci Sinan Akçıl hakkında İstanbul İcra Müdürlüğü'nde 40 bin TL'lik icra takibi başlattı.

Sinan Akçıl: Evi terk etmiştim!

Bir süredir boşanma haberleriyle gündemde olan Sinan Akçıl, merak edilenleri anlattı. Akçıl, evi terk ettiğini açıkladı.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı evlerini ayırdı!

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ayrı evlere çıktı. Sinan Akçıl, 'Evdeki tedirginlikten ötürü eskisi gibi şarkı yapamamaya başladım' dedi.

Antalya Kumluca Beykonak Sahil Tesisleri açıldı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kumluca’ya kazandırdığı Antalya Beykonak Sahil Tesisleri ünlü sanatçı Sinan Akçıl konseri ile vatandaşların hizmetine açıldı.

Samsun Defterdarlığı'ndan 6.1 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Samsun Defterdarlığı Kızılırmak Milli Emlak Müdürlüğü, Atakum İlçesi, Mimar Sinan Mahallesi'ndeki 2 arsayı satıyor. Gayrimenkullerin satış bedeli 6 milyon 120 bin TL olarak belirlendi.

Milli Emlak'tan Samsun'da 3.2 milyon TL'ye satılık arsa!

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Samsun'un Atakum İlçesi Mimar Sinan Mahallesi'ndeki arsayı 3 milyon 250 bin TL'ye satışa çıkardı. İhale, 23 Ağustos 2017 günü saat 10:00'da gerçekleşecek.

Sinan Akçıl'ın Marmaris'te açacağı plajı Berksan dekore edecek!

Tatil bölgelerinde plaj açan ünlüler kervanına Sinan Akçıl da katıldı. Akçıl'ın açacağı plajı ise Berksan dekore edecek.

Sinan Akçıl Marmaris’te beach club işletecek!

Ebru Şallı ile ilişkilerini noktalayan besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl, Marmaris’teki bir otelin sahibi iş adamı Turgut Torunluoğulları’yla birlikte ‘beach club’ işletmeye karar verdi.

Sinan Akçıl Samsun'dan ev alacak!

Samsun Piazza'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nda sahneye çıkan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Samsun'dan ev almayı da düşündüğünü söyledi.

Sinan Akçıl, Ebru Şallı’nın evine taşındı mı?

Sinan Akçıl Ortaköy’de bulunan bir otelden çıkarken gazetecilerin objektiflerine yakalandı. Akçıl, Ebru Şallı’nın evine taşındığına dair çıkan haberler hakkındaki sorulara “Bu haber kesinlikle doğruyu yansıtmamaktadır” şeklinde yanıt verdi.

Sinan Akçıl samsun yatırımları

Sinan Akçıl samsun yatırımları Sinan Akçıl samsun yatırımları

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nda Samsun Piazza'da sahneye çıkan Sinan Akçıl sevenlerine coşku dolu bir bayram yaşattı. Zaman zaman izdiham yaşanan konser için Akçıl, "Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk kurtuluş mücadelesini neden Samsun'da başlatmış bir kez daha anladım, bu kadar müthiş gençlik başka nerede olur ki" diye konuştu. Samsun'dan ev almayı da düşündüğünü söyleyen şarkıcıya hayranları doğum gününü sürpriz...