Sinan Akçıl samsunda gayrimenkul yatırımı mı yapacak

Sinan Akçıl samsunda gayrimenkul yatırımı mı yapacak

Samsun Piazza'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nda sahneye çıkan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Samsun'dan ev almayı da düşündüğünü söyledi.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Riva'da geceliği 5 bin TL'ye ev kiraladı!

Burcu Kıratlı ile boşanmasının ardından yeniden bir araya gelen Sinan Akçıl, Riva'da geceliği 5 bin TL'ye ev kiraladı.

Sinan Akçıl'a haciz şoku!

Ebru Şallı, borcunu geri ödemediğini iddia ettiği ve 2016 yılında ayrıldığı 3 yıllık aşkı Sinan Akçıl ile ilgili hukuki işlem başlattı. Müzisyen, 42 yaşındaki sunucuya olan 230 bin TL’lik borcunu ödemediği takdirde haciz işlemi başlayacak.

Sinan Akçıl'a icra şoku!

Besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl icra şoku yaşadı. Saran Holding CEO'su Alan Kenan Saran alacaklı sıfatıyla besteci Sinan Akçıl hakkında İstanbul İcra Müdürlüğü'nde 40 bin TL'lik icra takibi başlattı.

Sinan Akçıl: Evi terk etmiştim!

Bir süredir boşanma haberleriyle gündemde olan Sinan Akçıl, merak edilenleri anlattı. Akçıl, evi terk ettiğini açıkladı.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı evlerini ayırdı!

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ayrı evlere çıktı. Sinan Akçıl, 'Evdeki tedirginlikten ötürü eskisi gibi şarkı yapamamaya başladım' dedi.

Antalya Kumluca Beykonak Sahil Tesisleri açıldı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kumluca’ya kazandırdığı Antalya Beykonak Sahil Tesisleri ünlü sanatçı Sinan Akçıl konseri ile vatandaşların hizmetine açıldı.

Sinan Akçıl'ın Marmaris'te açacağı plajı Berksan dekore edecek!

Tatil bölgelerinde plaj açan ünlüler kervanına Sinan Akçıl da katıldı. Akçıl'ın açacağı plajı ise Berksan dekore edecek.

Sinan Akçıl Marmaris’te beach club işletecek!

Ebru Şallı ile ilişkilerini noktalayan besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl, Marmaris’teki bir otelin sahibi iş adamı Turgut Torunluoğulları’yla birlikte ‘beach club’ işletmeye karar verdi.

Sinan Akçıl Samsun'dan ev alacak!

Samsun Piazza'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nda sahneye çıkan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Samsun'dan ev almayı da düşündüğünü söyledi.

Sinan Akçıl, Ebru Şallı’nın evine taşındı mı?

Sinan Akçıl Ortaköy’de bulunan bir otelden çıkarken gazetecilerin objektiflerine yakalandı. Akçıl, Ebru Şallı’nın evine taşındığına dair çıkan haberler hakkındaki sorulara “Bu haber kesinlikle doğruyu yansıtmamaktadır” şeklinde yanıt verdi.

Sinan Akçıl, Ebru Şallı'nın evine mi taşındı?

Sinan Akçıl, önceki akşam Ortaköy'deki bir otelden çıkarken görüntülendi. Ünlü müzisyen, sevgilisi Ebru Şallı'nın evine yerleştiği haberlerini yalanladı:

Sinan Akçıl, Ebru Şallı’nın Ulus’taki evine taşındı!

Maserati’sini satan, ardından Acarkent’te kirada oturduğu evi boşaltan Sinan Akçıl, sevgilisi Ebru Şallı’nın Ulus’taki evine taşındı. Sinan Akçıl, ‘Kutsal Kadın’ın çatısı altına girdi!

Sinan Akçıl, Ebru Şallı’nın Ulus’taki evine taşındı!

Bir süre önce Maserati’sini satan, ardından Acarkent’te kirada oturduğu evi boşaltan Sinan Akçıl, sevgilisi Ebru Şallı’nın Ulus’taki evine taşındı.

Sinan Akçıl samsunda gayrimenkul yatırımı mı yapacak

Sinan Akçıl samsunda gayrimenkul yatırımı mı yapacak Sinan Akçıl samsunda gayrimenkul yatırımı mı yapacak

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nda Samsun Piazza'da sahneye çıkan Sinan Akçıl sevenlerine coşku dolu bir bayram yaşattı. Zaman zaman izdiham yaşanan konser için Akçıl, "Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk kurtuluş mücadelesini neden Samsun'da başlatmış bir kez daha anladım, bu kadar müthiş gençlik başka nerede olur ki" diye konuştu. Samsun'dan ev almayı da düşündüğünü söyleyen şarkıcıya hayranları doğum gününü sürpriz...