sinpaş finans şehir

sinpaş finans şehir

Dumankaya Adres projesinin 148 konuttan meydana gelen 3.etabında konut teslimleri 28 Kasım 2011 tarihinde başladı

Boulevard Finans Şehir fiyat listesi!

Boulevard Finans Şehir fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Boulevard Finans Şehir fiyat listesi ve proje detayları...

Sinpaş Boulevard Finans Şehir fiyat!

Sinpaş Boulevard Finans Şehir fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Boulevard Finans Şehir fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sinpaş Boulevard Finans Şehir nerede?

Sinpaş Boulevard Finans Şehir nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Boulevard Finans Şehir nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Sinpaş Boulevard Sefaköy ve Boulevard Finans Şehir geliyor! Yeni proje!

Boulevard Çankaya projesi için ön satış sürecini başlatan Sinpaş GYO, Boulevard Sefaköy ve Boulevard Finans Şehir projelerini de çok yakında satışa çıkaracak.

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam satışta!

Sinpaş tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişme noktasında hayata geçen Finans Şehir projesinin dördüncü etabı olan Park Yaşam'da satış süreci başladı. 

Finansşehir Flatofis 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Servet GYO'nun portföyünde yer alan gayrimenkullerden Ümraniye Finansşehir 2435 ada 4 parselde inşaatı devam eden Finansşehir Flatofis projesine ait 2020 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı. 

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat!

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede?

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam ön satışta!

Sinpaş tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişme noktasında hayata geçen Finans Şehir projesinin dördüncü etabı olan Park Yaşam'da ön talep süreci başladı. Etap ilerleyen haftalarda satışa çıkacak.

Sinpaş GYO Finansşehir 2020 değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul ili, Ümraniye ilçesi, Finansket Mahallesi 2432 ada 11 parselde yer alan Finansşehir projesine ilişkin değerleme raporu yayınlandı.

Halk GYO Ataşehir Finans Kule 2020 yılsonu değerleme raporu!

Halk GYO, portföyünde yer alan İstanbul merkezli "Ataşehir Finans Kule" binasına ait 2020 yılsonu değerleme raporunu yayınladı. 

Sinpaş GYO Finans Şehir'de 2 bin 15 bağımsız bölümün ruhsatı alındı!

Sinpaş GYO'nun İstanbul Finanskent Mahallesi'nde hayata geçirdiği Finans Şehir projesinde 2 bin 15 bağımsız bölümün ruhsatı alındı.

Halk Bankası, Ataşehir Finans Kule'ye aylık 1.5 milyon ödeyecek!

Halkbank Genel Müdürlük binası olarak kullanılan "Ataşehir Finans Kule" binasının Türkiye Halk Bankası A.Ş.'ne kiralama süresi 1 yıl daha uzatıldı. Aylık 1 milyon 556 bin TL+KDV kira bedeli ödenecek. 

sinpaş finans şehir Haberi

sinpaş finans şehir

28 Kasım 2011 tarihinde başlayan 3.etap teslimleri 2 Aralık 2011 tarihine kadar devam edecek ve bu etapta 148 konut yeni sahipleriyle tanışacak.
Dumankaya İnşaat, hayata geçirdiği projeleri birer birer teslim ederek inşaat sektöründeki başarısını arttırmayı sürdürüyor. şžirket, 2011 yılı içerisinde; Flex Ataşehir"de 90 daire, Dumankaya Vizyon"da 350 daire ve Dumankaya Adres"te 708 daireyi sahipleriyle buluşturdu.
Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumankaya Adres; Tuzla- Aydınlı lokasyonunda konumlanıyor. Toplamda 708 daireden meydana gelen projede; 148 konutluk 3.etap teslimleri dün başladı.
Dumankaya Adres, inşa edildiği bölge olarak; F1 İstanbul Park, Koç Lisesi ve Sabancı Üniversitesi"ne yakın inşa edilen Dumankaya Adres"te; geniş lobi alanı, toplantı odası, fitness center, açık yüzme havuzu, yönetim odası gibi birçok...