sinpaş köyceğiz ödeme planı

sinpaş köyceğiz ödeme planı

Sinpaş Yapı'nın İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirdiği Sinpaş Köyceğiz'de peşin ödemelerde indirim sağlanıyor. İşte, Sinpaş Köyceğiz kampanya detayları...

Sinpaş Köyceğiz'de 48 ay vade farksız ödeme kolaylığı!

Sinpaş Köyceğiz'de 48 ay vade farksız ödeme kolaylığı ve yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor. Sancaktepe'de inşa edilen Sinpaş Köyceğiz'de daireler Mayıs 2016'da teslim ediliyor...

Sinpaş Köyceğiz indirim kampanyası!

Sinpaş Köyceğiz indirim kampanyası kapsamında erken bahar indirimi ve lansmana özel indirim yapılıyor. Projede yer alan dairelerin 2016 yılı Mayıs ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Sinpaş Köyceğiz erken bahar indirimi fırsatları!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de inşa edilen Sinpaş Köyceğiz erken bahar indirimi fırsatları ile satışlarına devam ediyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor.

Sinpaş 40. yılına özel kampanya dahilinde Sinpaş Köyceğiz'de son 40 ev!

İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe'de hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz'de Sinpaş'ın 40. yılına özel kampanyalar sunuluyor. Sinpaş 40. yılına özel kampanya dahilinde Sinpaş Köyceğiz'de son 40 ev bulunuyor.

Sinpaş Köyceğiz ödeme planı!

Sinpaş Köyceğiz ödeme planı bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Teslimlerin 2016 yılının Mart ayında yapılması planlanan Sinpaş Köyceğiz projesinde dairelerin alanları 67 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor...

Sinpaş Köyceğiz ödemeleri!

Konutların 2016 yılının Mayıs ayı içerisinde teslim edilmesi öngörülen Sinpaş Köyceğiz ödemeleri kapsamında Sinpaş'ın 40. yıl kampanyası geçerli. Projede vade farksız 80 aya kadar taksitlendirme imkanı sağlanıyor...

Sinpaş Köyceğiz ödeme seçenekleri!

Sinpaş Köyceğiz projesinde satışları devam eden dairelerin fiyatları 291 bin 240 TL 'den başlıyor. Proje 13 blok olarak yükseliyor. İşte Sinpaş Köyceğiz ödeme seçenekleri...

Sinpaş Köyceğiz ev fiyatları!

Sinpaş Köyceğiz ev fiyatları haberimizde yer alıyor. 291 tane daireden meydana gelen projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler yer alıyor.

Sinpaş Köyceğiz'de vade farksız, ara ödemesiz!

Sinpaş Köyceğiz'de vade farksız, ara ödemesiz daire sahibi olunabiliyor. 80 ay taksitle ev sahibi olunabilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor.

Sinpaş Köyceğiz ödeme planı!

İstanbul Anadolu yakası Sancaktepe bölgesinde hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz ödeme planı kapsamında banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün. Proje Sinpaş Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor...

Sinpaş Köyceğiz ödeme planı!

Konut fiyatlarının 317 bin TL'den başladığı Sinpaş Köyceğiz ödeme planı bilgisine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor...

Sinpaş Yapı Köyceğiz nerede?

Sinpaş Yapı Köyceğiz nerede sorusuna İstanbul'un Anadolu yakasında Sancaktepe bölgesinde hayata geçiriliyor diyebiliriz. Sinpaş Yapı Köyceğiz projesinin metrekare birim fiyatı 4 bin 300 liradan başlangıç gösteriyor...

Sinpaş Köyceğiz teslim tarihi!

Sinpaş Köyceğiz teslim tarihi 24 ay sonra olarak belirtiliyor. 291 konuttan oluşan Sancaktepe Sinpaş Köyceğiz Evleri'nde metrekare birim fiyatı ortalama 4 bin 300 lira...

Sinpaş Köyceğiz daire fiyatları!

Sinpaş Köyceğiz daire fiyatları metrekare olarak 4 bin 300 liradan başlıyor. Sancaktepe'de yer alan Sinpaş Köyceğiz Evleri projesinde daireler 24 ay sonra teslim ediliyor...

TOKİ'den Köyceğiz'de satışa sunulan arazilere yönelik açıklama!

TOKİ, Muğla Köyceğiz'de satışa sunulan arazilerin tarım arazisi olduğu yönünde çıkan iddialara yönelik açıklamada bulundu.

Özgü Namal Muğla Köyceğiz'deki arsasını satılığa çıkardı!

Geçtiğimiz Ekim ayında eşini kaybeden oyuncu Özgü Namal, Köyceğiz'de bulunan evini kapattı. Namal eşiyle daha önce aldıkları arsayı da satılığa çıkardı.

Sinpaş Köyceğiz 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli Sancaktepe İlçesi'nde Yer Alan Sinpaş Köyceğiz Projesine ait hazırlanan değerleme raporunu yayınladı...

Muğla Köyceğiz Otogarı yenileniyor!

Şehirdeki çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi, Dalaman ilçesinde tamamladığı tadilat işlemlerinden sonra Köyceğiz Otogarı'nı da yeniliyor.

TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 başvuru şartları neler? TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 başvuruları ne zaman? İşte TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla...

Köyceğiz'de 8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Muğla İli, Köyceğiz İlçesi, Gülpınar Mahallesi, Güreli Caddesi mevkiinde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 8 milyon 115 bin 610 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Özgü Namal Köyceğiz'den 1.4 milyona arsa aldı!

Oyunculuğu 4 yıl önce bırakan Özgü Namal, Muğla Köyceğiz'den 7 dönümlük arsa aldı...

Sinpaş, 20 yıl vade kampanyasına 14 projesiyle katılıyor!

Sinpaş 14 projesiyle tarihi “240 ay vadeli konut satışı” kampanyasına katılıyor. Kampanyada, Sinpaş Palas, Queen Central Park, Aydos Country, EgeYakası, Liva, Köyceğiz, Altınoran, Marina Ankara, Ege Vadisi, İncek Life, İncek Blue, İncek Green Aquacity Denizli ve Bursa Modern projeleri bulunuyor.

Muğla Köyceğiz'e yeni fakülte ve yüksek okul geliyor!

Muğla Köyceğiz Toparlar Mahallesindeki TOKİ alanında fakülte ve yüksek okul yapımı için anlaşma sağlandı. Belediye Başkanı Kamil Ceylan yerleşke için 6 milyon lira yatırım yapılacağını açıkladı.

Muğla Köyceğiz'de kaçak yapıya geçit yok!

Köyceğiz Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, ilçeye bağlı mahallelerde "Kaçak Yapı"nın önüne geçmek için çalışma başlattı.

Hayat Şarkısı'ndan Köyceğiz Belediyesi'ne prefabrik ev!

Ekranların sevilen dizisi Hayat Şarkısı için Muğla-Köyceğiz’e bağlı Ekincik Koyu’nda bungalov tipi bir kulübe yaptırıldı. Prefabrik olarak yapılan kulübe, çekimler tamamlandıktan sonra Most Yapım tarafından Köyceğiz Belediyesi’ne hediye edildi.

Muğla Köyceğizli Mevlüt Kaya evini müzeye çevirdi!

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde yaşayan parkinson hastası kişi, topladığı ev eşyaları ve aletlerle evinin bir odasını adeta müzeye çevirdi.

Özgü Namal, Muğla Köyceğiz'e yerleşti!

Reklamcı sevgilisi Serdar Oral’dan ikinci kez hamile kalan Özgü Namal, Yılmaz Erdoğan’ın izinden yürüyor. 4.5 aylık hamile olan oyuncu, Erdoğan gibi Muğla’nın Köyceğiz ilçesine yerleşti.

sinpaş köyceğiz ödeme planı Haberi

sinpaş köyceğiz ödeme planı

İstanbul Sancaktepe'de Sinpaş Yapı imzasıyla yükselen 291 konuttan meydana gelen Sinpaş Köyceğiz projesi 13 bloktan oluşuyor. 


Sinpaş Köyceğiz'de  1+1, 2+1 ve 4+1 daireleri satışları tamamlandı. Projede  3+1 ve 3,5+1'lerin satış süreci devam ediyor. Sinpaş Köyceğiz teslimlerinin 2016 Mayıs'ta yapılması planlanıyor.


Projenin sosyal imkanları arasında, çocuk oyun alanları, çocuk havuzu, yüzme havuzu, fitness center, gölet, tenis kortu, yürüyüş parkuru bulunuyor. 


Sinpaş Köyceğiz'de peşin ödemelerde indirim!

Sinpaş Köyceğiz'de peşin ödemelerde indirim yüzde 20 oranında yapılıyor. Sinpaş bünyesinde 48 ay vade farksız ödeme planı ile projeden konut sahibi olunabiliyor.


Sinpaş Köyceğiz adres: Abdurrahman Gazi mah. Sevenler cad. Kasaba sok. Sancaktepe / İstanbul


Sinpaş Köyceğiz iletişim;

Telefon: 444 19 74

Web: www.sinpaskoycegiz.com.tr

Öznur...