Şirinevler Bahçehan ve Çevresi Düzenleme Projesi

Şirinevler Bahçehan ve Çevresi Düzenleme Projesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Bahçelievler İlçesi, Şirinevler Bahçehan ve Çevresi Düzenleme Projesine ilişkin imar planı askıya çıktı...

Yıldırım Şirinevler Mahallesi'nde imar planı değişikliği!

Bursa Yıldırım Belediyesi tarafından Şirinevler Mahallesi’nin kaderini değiştirecek imar planı çalışmaları sürüyor. İmar planı ve uygulaması ile bölgenin sosyal donatıya ve alt yapı hizmetlerine sahip olacak.

Bahçelievler Şirinevler Meydan Düzenleme Projesi imar planı askıda!

Bahçelievler ilçesi, Şirinevler Meydan Düzenleme Projesine ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli nazım ve uygulama imar planı askıda...

Tasarruf Organizasyon ve Gayrimenkul Pazarlama Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi açıldı!

Tasarruf Organizasyon ve Gayrimenkul Pazarlama Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi bugün Bahçelievlerde'de açıldı.

TOKİ Ordu Altınordu Şirinevler başvuru dönemi başladı!

TOKİ Ordu Altınordu Şirinevler'deki 95 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı satılıyor...

Şirinevler Bahçehan ve Çevresi Düzenleme Projesi imar planı askıda!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Bahçelievler İlçesi, Şirinevler Bahçehan ve Çevresi Düzenleme Projesine ilişkin imar planı askıya çıktı...

TOKİ Altınordu Şirinevler başvuruları bugün başladı!

TOKİ Ordu Şirinevler projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor. Proje için başvurular bugün itibariyle başladı.

Şirinevler kent meydanı imar planı askıya çıktı!

Bahçelievler'e bağlı Şirinevler Bahçehan ve Çevresi'ne ilişkin imar planı tadilatı askıya çıktı..

Yıldırım Şirinevler sit olmaktan çıkıyor!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, ‘Bursa ve Yalova İlleri Ekolojik Temelli Bilimsel Araştırma Projesi’ kapsamında Millet, Şirinevler, Karapınar, Piremir, Vatan, Fidyekızık ve 75. Yıl mahallerinin doğal sit alanı ilan edilmesiyle ilgili Ankara’da bir dizi temasta bulundu.

Karabük Şirinevler'e 3 katlı yeraltı otoparkı ve pazar yeri yapılıyor!

Karabük Belediyesi, vatandaşların daha iyi ortamlarda alışveriş yapabilmesini sağlamak ve Şirinevler Mahallesinde yaşanan otopark sorununu ortadan kaldırmak için Şirinevler Mahallesi Otopark ve Kapalı Pazar Yeri inşaatı projesine devam ediyor.

Bursa Yıldırım'ın 3'te 1'i dönüşümle yenilenecek!

Türkiye’de bir ilk olacak ve Mevlana, Ulus, Yavuzselim, Şirinevler, Hacivat ve Çınarönü mahallelerini kapsayan kentsel dönüşümün projeleri Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali tarafından imzalandı

ATS Müteahhitlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ATS Müteahhitlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İsmail Engin Karakoç ve Muhammed Abdulk Atik ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 3 Ağustos'ta Bahçelievler, Şirinevler Mahallesi'nde kuruldu.

Falcon Dış Ticaret ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Falcon Dış Ticaret ve İnşaat Anonim Şirketi, Beytullah Gündoğdu Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 60 bin TL sermaye ile 1 Ağustos'ta Bahçelievler, Şirinevler Mahallesi'nde kuruldu.

Koze Yapı İnşaat Metal ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koze Yapı İnşaat Metal ve Ticaret Limited Şirketi,Zekeriya Kocaman tarafından 50 bin TL sermaye ile 28 Haziran'da Bahçelievler, Şirinevler Mahallesi, Kazımkarabekir Caddesi'nde kuruldu.

Şirinevler Bahçehan ve Çevresi Düzenleme Projesi

Şirinevler Bahçehan ve Çevresi Düzenleme Projesi Şirinevler Bahçehan ve Çevresi Düzenleme Projesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Bahçelievler İlçesi, Şirinevler Bahçehan ve Çevresi Düzenleme Projesine ilişkin 1/1000 ölçekli 26 Şubat 2018 tasdik tarihli Uygulama İmar Planı askıya çıkarıldı. İmar planı 29 Haziran'da askıdan indirilecek.

İmar planı için...