Sirkeci Kazlıçeşme treni

Sirkeci Kazlıçeşme treni

TCDD, Marmaray Projesi nedeniyle atıl kalan yaklaşık 8 kilometrelik Sirkeci-Kazlıçeşme arasındaki eski banliyö hattını yenileyecek. 

Halkalı-Sirkeci Banliyö Hattı'nın deneme sürüşünde kaza!

İstanbul Florya’da, Halkalı - Sirkeci Banliyö hattında deneme seferi yapan Marmaray treni ile demiryolu yenileme aracı çarpıştı. Kaza sonucunda yaralıların olduğu öğrenildi.

Sirkeci-Kazlıçeşme Banliyö Hattı yenileme ihalesi iptal edildi!

TCDD, Sirkeci-Kazlıçeşme arasındaki eski banliyö demiryolu hattının yenilenmesi ihalesi iptal edildi. İhale Bakım Atölyesi'nin ihale dosyasına konulmasının unutulması üzerine iptal etti. 

Sirkeci-Kazlıçeşme Banliyö Hattı yeniden hizmete alınıyor!

Marmaray projesi sebebiyle atıl kalan Sirkeci-Kazlıçeşme arasındaki tren hattını tramvaya dönüştürecek projeden vazgeçilince TCDD, eski banliyö hattını yenileyerek tekrar hizmete almaya karar verdi.

Sirkeci Kazlıçeşme banliyö hattı yenilenecek!

TCDD, Marmaray Projesi nedeniyle atıl kalan yaklaşık 8 kilometrelik Sirkeci-Kazlıçeşme arasındaki eski banliyö hattını yenileyecek. 

DoubleTree by Hilton Sirkeci açıldı!

Hilton Worldwide'ın pazar lideri 13 markasından biri olan DoubleTree by Hilton’ın DoubleTree by Hilton Istanbul Sirkeci oteli kapılarını açtı. Üst sınıf full servis segmentindeki otel, Türkiye’deki 10, Avrupa’daki 70 DoubleTree by Hilton tesisinin arasına

Özak GYO Kazlıçeşme Projesi'nin yeniden yapı ruhsatları alındı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda Kazlıçeşme (Büyükyalı İstanbul) Yapı Ruhsatlarının yeniden alındığına dair bilgilerini yayınladı.

Emlak Konut Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul yapı ruhsatı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada İstanbul Kazlıçeşme (Büyükyalı İstanbul) yapı ruhsatı yayınlandı.

Büyük Yalı Kazlıçeşme satış ofisi!

Büyük Yalı Kazlıçeşme satış ofisi iletişim ve adres bilgisi haberimizde yer alıyor. Büyükyalı İstanbul projesi Zeytinburnu Kazlıçeşme sahil hattı üzerinde inşa ediliyor...

13 soruda Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul projesi!

Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul projesi ile unutulmaya yüz tutmuş değerlerin, komşuluk ve aile kültürü gibi kavramların yeniden hayat bulması hedefleniyor. İşte 13 soruda Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul projesi...

Büyükyalı İstanbul Kazlıçeşme projesi görücüye çıktı!

Cumhuriyet tarihinin en yüksek hasılat paylaşımlı gayrimenkul ihalesi olan "Büyükyalı İstanbul" projesi, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığıyla Kazlıçeşme sahil yolunda "yeni bir deniz semti" olarak hayata geçiriliyor.

Emlak Konut GYO Kazlıçeşme projesinde yapı ruhsatlarını aldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme projesinde toplam 1393 adet bağımsız bölüme ait yapı ruhsatlarının alındığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Özak GYO Kazlıçeşme projesinin yapı ruhsatlarını aldı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ., yüzde 54 payıyla konsorsiyum lideri olduğu Kazlıçeşme projesinde yapı ruhsatlarının alındığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. Proje ulaşım kolaylığıyla dikkat çekiyor.

Emlak Konut İmrahor ve Kazlıçeşme arsa değerleme raporları!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., İstanbul Fatih İmrahor ve Zeytinburnu Kazlıçeşme'de yer alan parsellere ilişkin değerleme raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte raporlar...

Sirkeci Kazlıçeşme treni

Sirkeci Kazlıçeşme treni Sirkeci Kazlıçeşme treni

TCDD, Marmaray Projesi sebebiyle atıl kalan Sirkeci-Kazlıçeşme arasındaki eski banliyö hattını yenileyecek. Yaklaşık 8 kilometrelik eski banliyö hattını yenilemek için TCDD, 26 Haziran’da ihale gerçekleştirilecek. 

Gazete Habertürk'ten Mehmet Demirkaya'nın haberine göre tarihi Sirkeci Garı’nın müze olacağı, Kazlıçeşme’ye kadar olan eski hattın ise park olarak düzenleneceği ya da tramvay hattı olarak kullanılacağı gibi tartışmalar yaşanmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, hattı TCDD’den düzenlenecek protokolle devralmak için belediye meclisinden karar bile çıkarmıştı. Aradan geçen zamanda Sirkeci-Kazlıçeşme arasında atıl kalan yaklaşık 8 kilometrelik eski hattın nasıl değerlendirileceği merakla beklenirken, TCDD hattı yenilemek için ihale açtı.

TCDD’nin, “Sirkeci-Kazlıçeşme Yüzeysel Hattın Yenilenmesi Yapım İşi” adıyla açtığı ihale, 26 Haziran 2018 tarihinde Haydarpaşa Garı binasında gerçekleştirilecek. İhale şartnamesine göre, ihaleyi alacak firmanın yer teslimi yapıldıktan sonra 350 gün içinde...