29 / 03 / 2023

Şişli İstanbul Inn Levent ulaşım

Şişli İstanbul Inn Levent ulaşım

İlk bloğun da 130 adet dairenin bulunduğu proje 21 kat şeklinde yükseliyor. Projede toplam 650 daire mevcut. Peki Şişli İstanbul Inn Levent teslimleri ne zaman?

Şişli İstanbul Inn Levent lokasyon!

Daire büyüklüklerinin 59 metrekareden başladığı proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Şişli İstanbul Inn Levent lokasyon bilgisi kapsamında Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunuyor.

Şişli İstanbul Inn Levent fiyat!

Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunan projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi. Şişli İstanbul Inn Levent fiyat listesi kapsamında daireler 250 bin dolardan başlıyor.

Şişli İstanbul Inn Levent iletişim bilgileri!

5 blok şeklinde yükselen projede toplam 650 bağımsız birim yer alıyor. Şişli İstanbul Inn Levent iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 679 58 58 olarak belirlendi.

İstanbul Inn Levent kampanyası!

İstanbul Inn Levent kampanyası kapsamında 60 ay 0 faiz avantajı ile konut sahibi olunabiliyor. Daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlanan proje 17 bin metrekare inşaat alanından meydana geliyor.

Şişli İstanbul Inn Levent satılık daire!

Daire tiplerinin 59 metrekareden başladığı proje 250 metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Şişli İstanbul Inn Levent satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi.

Şişli İstanbul Inn Levent ulaşım!

Şişli İstanbul Inn Levent ulaşım bilgilerine göre proje, Kanyon AVM’ye 300 metre uzaklıkta bulunuyor. İlk etabı 8 Mayıs Cuma günü satışa sunulacak olan proje 27 katlı tek bloktan oluşuyor.

Şişli İstanbul Inn Levent ulaşım Haberi

Şişli İstanbul Inn Levent ulaşım

5 blok şeklinde yükselen projede daire büyüklükleri 59 metrekareden başlayıp, 109 metrekareye kadar yükselerek dizayn edildi. Projenin ilk bloğunda 130 adet daire yer alıyor.


Sosyal kullanım alanları arasında projede otopark, asansörler, misafir ve parti odaları, Plug INN aktivite odaları, spor salonları, toplantı odaları seçenekleri bulunuyor.


Ünal İnşaat  ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçirilen projede ödeme planı kapsamında yüzde 50 peşinat ödendiğinde kalan kısım firma bünyesinde 60 ay vadelendiriliyor.


Toplam 17 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilen projede ilk blokta dairelerin tipleri 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon gibi seçeneklerle dizayn edildi.


Şişli İstanbul Inn Levent teslimleri ne zaman?

Toplam 650 adet daireden meydana gelen projede dairelerin teslimleri 2016 yılı Temmuz ayı içerisinde yapılması planlanıyor. Projede daire fiyatları 250 bin dolardan...