soyak haftanın fırsatları

soyak haftanın fırsatları

Soyak Haftanın Fırsatları'nda Soyak Park Aparts ve Soyak Evostar'dan ev alanlara 2 bin 500 lira değerinde dekorasyon çeki hediye ediyor

Soyak'ta haftanın fırsatları! Park Aparts'ta 108 bin 500 TL'ye!

Soyak, Haftanın Fırsatları bölümünde Soyak Park Aparts ve Soyak Evostar projelerinde avantajlı fiyatlarla daire satıyor

Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni ekonomi politikası uluslararası yatırımcılar için fırsatlar sunuyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda ekonomiye ilişkin açıklamaları ve yeni ekonomi politikasını içeren mesajları uluslararası yatırımcılar için fırsatlar sunuyor.

Eston Şehir Koru’dan ‘Anneler Günü’ne özel fırsatlar!

Bahçeşehir’in en beğenilen projesi olan Eston Şehir Koru'da mevcut indirimlere ek olarak Anneler Günü’ne özel fırsatlar sunuluyor.

Konut almak isteyene altın fırsat!

Komyapı A.Ş. Genel Müdürü Mensuri Seher yaptığı açıklamada “Konut almak isteyenler gayrimenkul sektörünün sunduğu altın fırsatları değerlendirmeli” dedi.

İdealist Cadde'de lansman öncesi fırsatları kaçırmayın!

İdealist Cadde projesinde 45 knut ile 13 ticari birim yer alıyor. Ön talep toplanan İdealist Cadde'de lansman öncesi fırsatları kaçırmayın. 

Soyak Konforia'da cazip fırsatlar devam ediyor!

Bahçeşehir'de Soyak Yapı imzası ile hayata geçirilen Soyak Konforia'da cazip fırsatlar devam ediyor. Projede peşinat bile taksitle ödeniyor...

We Haliç Evleri lansman fırsatları!

We Haliç Evleri Ilgın İnşaat tarafından İstanbul Gaziosmanpaşa'da inşa ediliyor. Projede "7 Tepeli İstanbul'a 7 farklı ödeme seçeneği" sloganıyla cazip fırsatlar sunuluyor...

TGM Trend Gayrimenkul'den kadın girişimcilere özel fırsatlar!

Türkiye’nin ‘Gayrimenkul Çözüm Merkezi’ konseptli tek franchise zinciri olan TGM Trend Gayrimenkul, kendi işinin patronu olmak isteyen girişimcilere fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Murat Kurum Dubai'de, Türkiye’deki yatırım fırsatlarını anlattı!

Emlak Konut GYO, her yıl gayrimenkul sektörünün yoğun katılımıyla gerçekleşen ve dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Cityscape 2017’de Türkiye’deki büyük gayrimenkul fırsatlarını katılımcılara anlattı

Gayrimenkul danışmanlığı girişim fırsatları sunuyor!

İnşaat sektöründe son yıllarda yaşanan hızlı büyüme emlakçılıkta da kabuk değişimine yol açtı. Gayrimenkul danışmanlığı girişim fırsatları sunuyor.

Miami-Orlando Gayrimenkul Yatırım Fırsatları ve Yatırımcı Vizesi yarın!

Miami’de konut ve ticari gayrimenkul yatırımında profesyonel yatırım danışmanlığı veren Miami Epic Group, Amerika’da yatırımın kapılarını açıyor. Miami-Orlando Gayrimenkul Yatırım Fırsatları ve Yatırımcı Vizesi yarın düzenlenecek.

Koleksiyon Mobilya’dan Bahar Fırsatları kampanyası!

Koleksiyon, birbirinden şık ve fonksiyonel tasarımlarıyla yaşam ve çalışma alanlarını yenilemek isteyenlere Bahar Fırsatları kampanyasını sunuyor.

Elazığ'ın yatırım fırsatları AB ülkelerine anlatıldı!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bölgenin yatırım fırsatları Avrupa Birliği (AB) ülkelerindeki iş adamlarına tanıtıldı. Gerçekleşen toplantıların iş adamları tarafından yoğun ilgi gösterildiği belirtildi.

DAP Çadır Günleri 2017 fırsatları!

DAP Dünyası 2017 Çadır Günleri fırsatlarından yararlanmak için son gün 14 Nisan Cuma. DAP Çadır Günleri fırsatları kapsamında hemen teslim projelerde yüzde 25'e varan indirimler sizleri bekliyor...

soyak haftanın fırsatları Haberi

soyak haftanın fırsatları

Soyak'ın Haftanın Fırsatları'nda Soyak Park Aparts ve Soyak Evostar projelerindeki sınırlı sayıdaki daireler yer alıyor. Ayrıca bu projelerden ev alanlara 2 bin 500 lira değerinde dekorasyon çeki hediye ediyor.


2013 yılının Nisan ayında konut teslimleri yapılacak olan Soyak Park Aparts projesinde 1.121 konut yer alıyor.


Soyak Park Aparts'ta 1+1 daireler 5 günlüğüne 163 bin liraya satılıyor. Ödeme koşulları şöyle;


Seçenek 1: 16 bin 300 TL peşin+6 ay sonra 25 bin 917 TL, geriye kalan 122 bin 250 TL yüzde 0,89 faizle ödeniyor. Taksitler 108 ayda 1.965 liradan başlıyor.


Seçenek 2: 16 bin 300 TL peşin+6 ay sonra 69 bin 112 TL, geriye kalan 81 bin 500 TL sıfır faizle ödeniyor. Taksitler 36 ayda 2 bin 264 liradan başlıyor.


Seçenek 3: 16 bin 300 TL...