soyak konforia ödeme seçenekleri

soyak konforia ödeme seçenekleri

Türk gayrimenkul sektörünün sürdürülebilirlik temelli öncü markası Soyak Yapı, İstanbul’un yatırım değeri giderek yükselen bölgesi Bahçeşehir’in kuzeyinde, 5.000 konutluk projesinin ilk adımı olan Soyak Konforia ile yatırımcıların gözdesi oluyor.

Bahçeşehir Soyak Konforia Residence satış ofisi!

Teslimlerin Eylül 2017 yılında yapılması planlanan proje toplam 130 bin metrekare arsa üzerine yayılıyor. Bahçeşehir Soyak Konforia Residence satış ofisi telefon numarası 444 0 795 olarak belirlendi.

Soyak Yapı Soyak Konforia ulaşım!

Soyak Yapı Soyak Konforia ulaşım bilgilerine göre proje İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de yer alıyor. Teslimlerin 2017 yılı Eylül ayında gerçekleşeceği projede çeşitli sosyal donatı alanları yer alıyor.

Bahçeşehir Soyak Konforia konut fiyatları!

Bahçeşehir Soyak Konforia konut fiyatları alanları ve planlarına göre değişiyor. Toplamda 5 bin adet daireden meydana gelen projede 24 ay vade farksız taksit imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Bahçeşehir Soyak Konforia ulaşım!

Bahçeşehir Soyak Konforia ulaşım bilgilerine göre proje, İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de yer alıyor. 1. etabında 271 adet dairenin satışa sunulduğu projede yüzde 10 peşinatla ödeme yapılabiliyor.

Soyak Konforia konut fiyatları Bahçeşehir!

Ödeme planı kapsamında 24 ay vade farksız taksit imkanı sunan Soyak Konforia Residence 100 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. İşte Soyak Konforia konut fiyatları Bahçeşehir....

Soyak Konforia Bahçeşehir Evleri ödeme planı!

Soyak Konforia Bahçeşehir Evleri ödeme planı kapsamında yüzde 10 peşinatla, banka kredili ya da 24 ay Soyak Finansmanı modeliyle ödemeler yapılabiliyor. Projede fiyatlar 178 bin liradan başlıyor...

Soyak'tan hemen teslim Soyak Konforia!

Soyak Konforia'da peşinat 4 taksitte ödeniyor. Soyak'tan hemen teslim Soyak Konfora projesinde avantajlı ödeme planları hazırlanıyor.   

Bahçeşehir Soyak Konforia ödeme bilgisi!

Bahçeşehir Soyak Konforia ödeme bilgisi haberimizde yer alıyor. İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirilen projede 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri bulunuyor.

Soyak Konforia ödeme seçenekleri 2018!

Soyak Konforia ödeme seçenekleri 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Hemen teslimlerin yapıldığı projede 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri sunuluyor.

Soyak Konforia ödeme bilgisi!

Soyak Konforia ödeme bilgisi haberimizde yer alıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı projede toplamda 271 daire bulunuyor. 

Soyak Konforia ödeme bilgisi!

Soyak Konforia ödeme bilgisi haberimizde yer alıyor.  Soyak Yapı tarafından hayata geçirilen projede 2 blokta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daireler bulunuyor. 

Soyak Konforia ödeme planı 2018!

Soyak Yapı imzası ile inşa edilen Soyak Konforia'da hemen tapu, hemen teslim fırsatı sunuluyor. Projede fiyatlar 333 bin TL'den başlıyor.

Soyak Konforia'da ara ödeme yok peşinat yok!

Soyak Konforia'da son 80 daire satışa sunuluyor.  Ara ödeme ve peşinatı bulunmayan projede kişiye özel ödeme planı hazırlanıyor. 

Soyak Konforia'da taksitli ödeme imkanı!

Sitede yaşamanın tüm ayrıcalıklarını sunan Soyak Konforia'da 22 Kasım tarihine kadar kapsamında sınırlı sayıda 2+1 dairelere 3 bin 900 TL, 3+1 dairelere ise 4 bin 900 TL taksitle ödeme yapılabiliyor... 

Soyak Konforia'da peşinatsız, ara ödemesiz kampanya!

2+1'den 4+1'e kadar konut alternatifleri sunulan Soyak Konforia Evleri İstanbul Bahçeşehir'de Kuzey Bahçeşehir projesinin projesinin bir etabı olarak yükseliyor. Projede peşinat ve ara ödemesiz ödeme kampanyası uygulanıyor...

Bahçeşehir Soyak Konforia'da 3 bin 900 TL taksitle 2+1!

Soyak Konforia Evleri projesinde ara ödeme yapmadan ve peşinat vermeden konut sahibi olmak mümkün. İstanbul Bahçeşehir'de yer alan projede ödeme kampanyası 17 Ekim'de sona eriyor...

Soyak Konforia'dan peşinatsız ev fırsatı!

Soyak Yapı tarafından İstanbul Bahçeşehir'de Kuzey Bahçeşehir projesi olarak hayata geçirilen konutların ilk ayağı olan Soyak Konforia projesinde cazip ödeme kampanyası uygulanıyor. Projede liste fiyatları 333 bin TL'den başlıyor...

Soyak Konforia Evleri 2017 ödeme koşulları!

Soyak Konforia Evleri 2017 ödeme koşulları kapsamında 3 bin 900 TL taksitle 2+1, 4 bin 900 TL taksitle 3+1 konut sahibi olunabiliyor. Proje Soyak Yapı imzası taşıyor...

Deliklikaya Soyak Konforia fiyat listesi!

Soyak Yapı imzasıyla hayata geçirilen Deliklikaya Soyak Konforia fiyat listesi 333 bin TL'den başlıyor. Projede peşinat ve ara ödeme yapmadan daire sahibi olunabiliyor.

soyak konforia ödeme seçenekleri Haberi

soyak konforia ödeme seçenekleri

İstanbul’un yükselen merkezine Soyak Yapı’dan dev proje


Türk gayrimenkul sektörünün sürdürülebilirlik temelli öncü markası Soyak Yapı, İstanbul’un yatırım değeri giderek yükselen bölgesi Bahçeşehir’in kuzeyinde, 5.000 konutluk projesinin ilk adımı olan Soyak Konforia ile yatırımcıların gözdesi oluyor.


Projelerini daha konforlu ve daha mutlu yaşam hedefiyle geliştiren Soyak Yapı, yatırımlarına İstanbul’un yeni merkezinde Soyak Konforia Projesi ile başladı.


İstanbul’un yatırım değeri giderek yükselen bölgesi Bahçeşehir’in kuzeyinde yer alan Soyak Konforia’nın 3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yolları ile, yapılacak metro durağına yakınlığı yatırımcıların dikkatini çekiyor. Geçtiğimiz günlerde temelleri atılan en nitelikli ve çevreye duyarlı sanayi bölgelerinden biri olacak olan Deliklikaya Sanayi Bölgesi, Soyak Konforia projesine oldukça yakın mesafede kuruluyor. Ayrıca Hadımköy-Çatalca arasındaki demiryolunun hafif metro haline getirileceğinin açıklanması, kolay ulaşım avantajlarıyla İstanbul’un yeni cazibe...