sultanbeyli istanbul ensis ulaşım

sultanbeyli istanbul ensis ulaşım

Arsel Yapı İstanbul Ensis iletişim için 0216 365 19 97 numaralı telefonu arayarak projenin satış ofisine ulaşabilirsiniz. Sultanbeyli İstanbul Ensis'te fiyatlar 180 bin liradan başlıyor...

İstanbul Ensis Sultanbeyli satılık!

İstanbul Ensis Sultanbeyli satılık konutları 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projedeki konutların teslimleri hemen yapılıyor...

İstanbul Ensis örnek daire!

İstanbul Ensis örnek daire görselleri haberimizde yer alıyor. Konut büyüklükleri 70 ve 130 metrekare arasında değişen projede toplam 60 daire yer alıyor ve fiyatlar 155 bin TL'den başlıyor...

Dre Otomotiv Ekspertiz Hizmetleri Limited Şirketi İstanbul Sultanbeyli Şubesi açıldı!

Dre Otomotiv Ekspertiz Hizmetleri Limited Şirketi İstanbul Sultanbeyli Şubesi bugün Sultanbeyli'de 20 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Kapadokya Grup Yapı Anonim Şirketi Sultanbeyli İstanbul Şubesi açıldı!

Kapadokya Grup Yapı Anonim Şirketi Sultanbeyli İstanbul Şubesi 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Karıncalar İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi İstanbul Sultanbeyli Şubesi açıldı!

Karıncalar İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi İstanbul Sultanbeyli Şubesi 600 bin TL ile bugün açıldı.

Desde Mühendislik Müşavirlik İnşaat Otomotiv ve Laboratuvar Hiz.San.Tic.Ltd.Şti.Sultanbeyli İstanbul Şubesi açıldı!

Desde Mühendislik Müşavirlik İnşaat Otomotiv ve Laboratuvar Hiz.San.Tic. Ltd.Şti.Sultanbeyli İstanbul Şubesi, Sinan Demirtaş Şube Müdürlüğü'nde 150 bin TL sermaye ile 16 Mayıs'ta Sultanbeyli'de açıldı.

Sancaktepe ve Sultanbeyli: İstanbul’un gayrimenkulde yükselen yıldızları!

İstanbul'da devam eden Kentsel Dönüşüm, 3. köprü, yeni havaalanı, Avrasya Tüneli ve bitmek üzere olan metro hatları gibi projelerin bağlantı yollarına ev sahipliği yapan bölgeler, sağladıkları kolay ulaşım imkanlarıyla hızla gelişmeye devam ediyor.

MGS İnşaat Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli İstanbul Şubesi açıldı!

MGS İnşaat Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli İstanbul Şubesi, Murat Sancaktar Şube Müdürlüğü'nde 1 milyon 100 bin TL sermaye ile 26 Ağustos'ta Sultanbeyli, Mimar Sinan Mahallesi'nde açıldı.

İstanbul'un son 3 yılda en çok değerlenen semti Sultanbeyli!

Sahibindex Emlak Endeksi verilerine göre İstanbul’daki emlak verileri hakkında da bilgi veren Burakl Ertaş, şunları söyledi: “3 yıllık süreçte İstanbul’da konut fiyatlarının en yüksek oranda arttığı ilçe Sultanbeyli oldu" dedi.

Udç İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi Sultanbeyli İstanbul Şubesi açıldı!

Udç İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi Sultanbeyli İstanbul Şubesi 1 milyon TL sermaye ile 19 Haziran 2015 tarihinde Sultanbeyli'de açıldı.

İstanbul Sultanbeyli'de elektrik kesintisi!

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Sultanbeyli'de bazı bölgelere 14 Haziran Pazar günü Battalgazi Mahallesi ve Şark Sokakları elektrik verilemeyecek. İşte açıklama...

İstanbul Sultanbeyli'de mülkiyet sorunu çözüme kavuşuyor!

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde yaklaşık 200 bin kişiyi ilgilendiren mülkiyet problemi çözüme kavuşturuldu. Yapılan çalışmalarda önemli bir adım atılarak 1 milyon 274 bin metrekarelik alan Maliye Hazinesi adına tescil edildi.

İstanbul'da en ucuz konutlar Sultanbeyli'de!

İstanbul'da bu yılın mart ayında konut metrekare fiyatlarının en ucuz olduğu ilçe 887,7 lira ile Sultanbeyli oldu. Buna karşın söz konusu ilçede konut fiyatları mart ayında yıllık yüzde 17,8 artarak konut sahiplerini sevindirdi.

İstanbul elektrik kesintisi 15 Nisan 2015!

Anadolu yakasındaki Maltepe, Sultanbeyli, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye ve Pendik'in bazı mahallelerine yarın elektrik verilemeyecek. İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yazılı açıklama yapıldı.

İstanbul elektrik kesintisi 10 Nisan 2015!

Beykoz, Kadıköy, Sultanbeyli ve Ümraniye'nin bazı mahallelerine, 10 Nisan'da elektrik verilemeyecek. İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklama şu şekilde...

sultanbeyli istanbul ensis ulaşım

sultanbeyli istanbul ensis ulaşım sultanbeyli istanbul ensis ulaşım


İstanbul'un Anadolu yakasında Sultanbeyli bölgesinde yükselen İstanbul Ensis Evleri projesi Arsel Yapı tarafından hayata geçirildi. Arsel Yapı İstanbul Ensis iletişim bilgilerinden önce projeden bahsedelim.


İstanbul Ensis Evleri Sultanbeyli'de konut teslimleri hemen yapılıyor. İstanbul Ensis Evleri Sultanbeyli projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatifleri sunuluyor. İstanbul Ensis Evleri'nde 1+1'lerin tamamı satıldı.


Sultanbeyli İstanbul Ensis Evleri projesi 60 adet konuttan meydana geliyor. İstanbul Ensis Evleri Sultanbeyli projesinde konutların ödemeleri banka kredisi kullanılarak taksitli olarak yapılabiliyor.


Arsel Yapı İstanbul Ensis iletişim için 0216 365 19 97 numaralı telefonu arayarak, İstanbul Ensis Sultanbeyli projesinin satış ofisine ulaşabilirsiniz. İstanbul Ensis Evleri Sultanbeyli'de satışlar 180 bin liradan başlayan fiyatlarla devam ediyor.


İstanbul Ensis Evleri Sultanbeyli'de konutların alanları 70 metrekare ile...