Sys Yapı Mimarlık adres 

Sys Yapı Mimarlık adres 

Sys Yapı Mimarlık Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Yaşar Şans tarafından kuruldu.

Sys Yapı Mimarlık Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sys Yapı Mimarlık Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Yaşar Şans tarafından kuruldu.

Futaş Yapı Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Futaş Yapı Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 150 bin TL sermaye bedeli ile bugün Furkan Taş tarafından kuruldu.

MCİ Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MCİ Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 30 bin TL sermaye bedeli ile bugün Muhammet Çiftçi tarafından kuruldu.

Limos Yapı Mimarlık Mühendislik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Limos Yapı Mimarlık Mühendislik Ticaret Limited Şirketi bugün Çatalca'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Derya Işık tarafından kuruldu.

El10 Yapı Mimarlık Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!    

El10 Yapı Mimarlık Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mukaddes Lale Erez tarafından kuruldu.

Aktaşlar Proje Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Aktaşlar Proje Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Aktaş tarafından kuruldu.

MBD Arch Yapı Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MBD Arch Yapı Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Güngören'de 100 bin TL sermaye bedeli ile M.Buğra Dokumacı tarafından kuruldu.

Kursan Grup Taahhüt Yapı Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kursan Grup Taahhüt Yapı Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Tuzla'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Kulcan tarafından kuruldu.

Mat Art Yapı Mimarlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mat Art Yapı Mimarlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Güneş ve Muhammed Eymen Tuğra ortaklığında kuruldu.

Devrantaş Yapı Mimarlık İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Devrantaş Yapı Mimarlık İnşaat Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Kızılay tarafından kuruldu.

Proline Teknik Yapı Mimarlık İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Proline Teknik Yapı Mimarlık İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Nazlı Aydın tarafından kuruldu...

Küre İnşaat Yapı Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Küre İnşaat Yapı Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli bugün Tuzla'ya 350 bin TL'ye yapıldı.

Kivart Yapı Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Kivart Yapı Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Korkut Tekin tarafından kuruldu. 

Sys Yapı Mimarlık adres  Haberi

Sys Yapı Mimarlık adres 

Sys Yapı Mimarlık Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Yaşar Şans tarafından kuruldu.

Sys Yapı Mimarlık Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
1. Mevcut ikamet amaçlı olan veya ikamet amaçlı olmayan binaların yeniden düzenlenmesi veya yenilenmesi (büyük çaplı revizyon) yapmak. 2. Başka yerde sınıflandırılmamış diğer inşaat malzemesi toptan ticaretini (merpen, korkuluk, plastik depolar, seramik borular vb. dahil) yapmak. 3. Başka yerde sınıflandırılmamış diğer yer döşeme ve kaplama ile duvar kaplama işlerini (halı, taban muşambası ve diğer esnek yer kaplamaları ile duvar kaplama işleri) yapmak. 4.Bina ve diğer yapıların içi veya dışında yer ve duvar kaplama faaliyetleri ni (mermer, mozaik, granit, karo ve kaldırım taşlarının, parke dahil ahşap yer ve duvar kaplamalarının döşenmesi...