Tahincioğlu konut projeleri

Tahincioğlu konut projeleri

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Çengelköy konut projesi için düğmeye basan Tahincioğlu, yatırımlarına devam ediyor. Firma yıl sonuna kadar Göcek projesini hayata geçirmeyi hedefliyor. 

Özcan Tahincioğlu: Türk ekonomisine değer kattığımıza inanıyoruz!

Gayrimenkulün Türkiye'de hızlı büyüme gösteren sektörlerin başında yer aldığını vurgulayan Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, "Tahincioğlu olarak bugüne kadar geliştirdiğimiz projelerle sektöre ve Türk ekonomisine önemli bir değer kattığımıza inanıyoruz" dedi.

Tahincioğlu'ndan yıl sonuna kadar 2 yeni proje gelecek!

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, 2017 sonuna kadar iki yeni proje hayata geçireceklerini açıkladı. 

Tahincioğlu yeni konut projeleri için düğmeye bastı!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Çengelköy konut projesi için düğmeye basan Tahincioğlu, yatırımlarına devam ediyor. Firma yıl sonuna kadar Göcek projesini hayata geçirmeyi hedefliyor. 

Tahincioğlu'ndan Emlak Konut GYO kampanyasına destek!

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün lider şirketleri arasında yer alan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO’nun son yıllarda yapmış olduğu en önemli kampanyası olan “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasına 2 projesi ile katıldı.

Mesa, Nurol ve Tahincioğlu Kartal'daki dev arazi için birleşti!

Eczacıbaşı'nın Kartal’daki 318 bin metrekarelik dev arsası için Mesa, Nurol ve Tahincioğlu el sıkıştı. Geliştirilecek projede yaklaşık 3 bin konut olması planlanıyor...

Tahincioğlu 6 ayda 631.5 milyon TL’lik ciro elde etti!

Tahincioğlu, 2018'in ilk yarısında konut satışlarından 631 milyon 556 bin TL’lik ciro ile satış rekoru elde etti. Şirketin Nidapark Kayaşehir ve Nidapark İstinye projeleri ile 140 milyon TL’lik satış gerçekleşti.

En çok satılan Emlak Konut projelerinden ikisi Tahincioğlu’nun!

Emlak Konut Projeleri arasında 2018'in ilk üç ayında en çok satış yapan dört projeden ikisi Tahincioğlu’nun...

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı'da 84 ay 0 faiz imkanı!

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı'da 84 ay 0 faiz imkanı ile ödemeler yapılıyor. İstanbul Maltepe'de Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen projede dükkan satışları devam ediyor. 

Soner Akpınar Tahincioğlu'ndan ayrıldı!

Daha önce SOYAK, Zorlu Gayrimenkul ve Eroğlu gibi piyasanın önde gelen gayrimenkul şirketlerinde görev yapan konut piyasasının eski yöneticilerinden Soner Akpınar, Tahincioğlu Gayrimenkul'den ayrıldı.

Emlak Konut İstinye Tahincioğlu fiyat!

Tahincioğlu Nidapark İstinye projesi 36 ay sonra sahiplerine teslim edilecek. Proje Emlak Konut güvencesi taşıyor. İşte Emlak Konut İstinye Tahincioğlu fiyat bilgisi...

Nidapark İstinye Tahincioğlu fiyat!

Tahincioğlu İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Nidapark İstinye projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ediliyor. Nidapark İstinye 3 etap şeklinde dizayn ediliyor.

Tahincioğlu Nidapark İstinye!

Tahincioğlu Nidapark İstinye projesi üç etap olarak hayata geçirildi. Projede konut teslimleri 36 ay sonra yapılacak...

Tahincioğlu Gayrimenkul Nidapark İstinye fiyat listesi!

Toplam 538 apart üniteden meydana gelen Nidapark İstinye projesinde 36 ay sonra konut teslimleri başlayacak. İşte Tahincioğlu Gayrimenkul Nidapark İstinye fiyat listesi...

Nidapark Tahincioğlu İstinye teslim tarihi!

Nidapark İstinye projesi üç etap olarak Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor. Nidapark Tahincioğlu İstinye teslim tarihi ne zaman?

Emlak Konut Tahincioğlu Nidapark İstinye fiyat 2017!

Toplam 538 apart üniteden meydana gelen Nidapark İstinye 3 etap şeklinde dizayn ediliyor. Proje Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla Emlak Konut güvencesiyle hayata geçiriliyor. İşte Emlak Konut Tahincioğlu Nidapark İstinye fiyat 2017...

Tahincioğlu konut projeleri Haberi

Tahincioğlu konut projeleri

Tahincioğlu Gayrimenkul koronavirüs salgınına rağmen konut projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Sabah'tan Seda Tabak'ın haberine göre; İstanbul Çengelköy'de 1 milyar TL'lik projeyi hayata geçiren firma yıl sonuna kadar Göcek projesi için düğmeye basmaya hazırlanıyor. Ayrıca sene sonuna kadar iki projenin daha hayata geçmesi bekleniyor. Firma bu yatırımlar 2021 yılını 2 milyar TL'yi aşan yatırım yapmayı hedefliyor. Nidapark Çengelöy projesinin temel atma töreninde konuşan  Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, "Pandemi etkisi sürüyor ve ne yazık ki planlamalarımızı da etkiliyor. Temkinli olarak hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz" dedi.

36 bin 500 metrekarelik alanda inşa edileceğini söyleyen Tahincioğlu, projenin yata mimari anlayışıyla ve geniş alan planlamaları ile inşa edildiği söyledi. Tahincioğlu, "Projemiz arazisi üzerinde biri 300-350 yıllık, diğeri 150 yıllık olduğu tahmin edilen...