tarık gürdik

tarık gürdik

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdür'ü Tarık Gürdil oldu. Gürdil, Yıldız Teknik Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi'nde öğrenim gördü...

Gayrimenkul yatırımcıları için satın alma fırsatı!

Gayrimenkul yatırımcıları için satın alma fırsatı oluştuğunu anlatan Keypoint Gayrimenkul kurucusu Tarık Seçkin, ''Gayrimenkul ve emlak piyasasında büyük talep artışı yaşandı'' dedi.

Entes Gayrimenkul İmalat Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Entes Gayrimenkul İmalat Ve Ticaret Anonim Şirketi Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Faik Erem, Ahmet Tarık Uzunkaya ve Halit Mustafa Özgür ortaklığında kuruldu.

Almasa Internatıonal Trading Emlak Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Almasa Internatıonal Trading Emlak Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Riad Alkanaan ve Tarık Bannoud ortaklığında kuruldu.

Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi'nin restorasyonu 7 Haziran'da tamamlanacak!

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi'nin restorasyonunun 7 Haziran tarihinde bitirilmesi planlandığını dile getirerek, "Bu merkez açıldığında birçok misafire kültür hizmeti verecek." diye konuştu.

Tvf İfm Gayrimenkul İnşaat Ve Yönetim Anonim Şirketi kuruldu!

Tvf İfm Gayrimenkul İnşaat Ve Yönetim Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 5 milyon TL sermaye bedeli ile Zafer Sönmez, Hakan Eren, Abdullah Onan Keleş, Çağatay Abraş ve Tarık Tekin ortaklığında kuruldu.

Koronavirüs emlak piyasasını etkiledi mi? 

Keypoint Gayrimenkul Kurucusu Tarık Seçkin, "Şu anda Gayrimenkul ve Emlak piyasasındaki işlem sayısı yüzde 70 oranında düştü. Düşüşün en büyük sebebi toplumun içinde bulunduğu tedirginlikle birlikte değişen ihtiyaç ve öncelikler" dedi...

Rise Metal İnşaat Otomotiv Kafe Ve Spor İşletmeciliği Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Rise Metal İnşaat Otomotiv Kafe Ve Spor İşletmeciliği Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Tarık Fırat tarafından kuruldu.

Sampa Camp Teknoloji Anonim Şirketi kuruldu!

Sampa Camp Teknoloji Anonim Şirketi Esenler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Tayfun Altuncu, Çetin Ercüment Başkaya, Tarık Altuncu ortaklığında kuruldu. 

Surtaş Kent Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Surtaş Kent Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli Suat Güler ve Tarık Şanlıtürk tarafından kuruldu.

Everest Group Turizm Emlak Sanayi ve Ticaret Şirketi kuruldu!

Everest Group Turizm Emlak Sanayi ve Ticaret Şirketi bugün Beşiktaş'ta 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Tarık Turaç tarafından kuruldu.

Tarık Proje Yönetim Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Tarık Proje Yönetim Danışmanlık Limited Şirketi bugün Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Gültekin tarafından kuruldu.

Atakur Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atakur Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Ramzan Tarık Atakur tarafından kuruldu. 

Atakur Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atakur Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Ramzan Tarık Atakur tarafından kuruldu. 

tarık gürdik

tarık gürdik tarık gürdik

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın özel durum açıklaması; 


Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:


Şirket Yönetim Kurulu 13.05.2013 tarihli toplantısında,


Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) Seri VI, No: 11 "Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği" uyarınca şirketimiz Genel Müdürlük görevine Sayın Tarık Gürdil'in atanmasına katılanların oybirliği ile karar verilmiştir.


Sayın Tarık Gürdil,  1991 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden lisans eğitimini tamamlamış, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İnşaat İşletmeciliği İhtisas Programından MBA derecesiyle mezun...